به روزرسانی جدید حالت GTA Online

حالت GTA Online

مثلا شما در این اپدیت می توانید انواع و اقسام اسلحه های جدید و ماشین های جنگی را ببینید که علاوه بر سخت کردن مراحل، باعث تنوع و جذابیت بیشتر در حالت GTA Online شده اند. علاوه بر این ها کامیون ها و Mobile Operations Center و پناهگاه های جدیدی اضافه شده اند که کاربر ها بعد از آپدیت به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. بخش مهمی که در این اپدیت وجود دارد بخش تمرین کردن است.

حالت GTA Online
حالت GTA Online

بازی های GTA در تمام جهان شهرت بالایی دارند. هنوز بسیاری از افراد جهان این بازی را انجام می دهند و به نسخه های قدیمی آن عشق می ورزند. جی تی ای را می توان یکی از معدود  بازی هایی نامید که تمام جهان آن را تجربه کرده اند و خاطرات زیادی با آن ساخته اند.

شرکت راک استار یا Rockstar Games سازنده سری بازی های جی تی ای است که توانست سود بسیار بالایی را از طریق فروش این بازی ها به دست آورد. البته ناگفته نماند داستان بازی جی تی ای که Open world است هم باعث شده است کاربران بیشتر جذب این بازی شوند. در چنین نقشه و داستانی شما وابسته به یک سبک خاص نیستید و می توانید انواع کارها را از جمله رالی، اکشن و … انجام دهید.

جدید ترین بازی معرفی شده از سوی این شرکت GTA V است که بر روی تمامی کنسول های نسل هشت و رایانه وجود دارد. در این بازی شما چند شخصیت مختلف را می توانید انتخاب کنید که هرکدام از محله خاصی آمده اند و هدف و مراحل متفاوتی دارند. همین شخصیت ها باعث دو برابر شدن هیجان بازی شده است.

در حالی که بیشتر طرفداران درگیر بازی و رد کردن مراحل جی تی ای بوده اند، شرکت راک استار با یک تریلر همه را از هیجان نابود و دگرگون کرد. این شرکت یک تریلر از بخش GTA Online برای کاربر ها منتشر کرد که در آن تغییراتی برای این بخش به نمایش گذاشته شده بود.

یعنی همگی شاهد یک آپدیت زیبا و جذاب برای حالت GTA Online بودند که این آپدیت GunRunning نام داشت. این اپدیت تمام تلاش خود را کرده است که بخش های مختلفی را در بخش چند نفره جی تی ای را ارتقا دهد و آن را به سطح بالاتری برساند

مثلا شما در این اپدیت می توانید انواع و اقسام اسلحه های جدید و ماشین های جنگی را ببینید که علاوه بر سخت کردن مراحل، باعث تنوع و جذابیت بیشتر در حالت GTA Online شده اند. علاوه بر این ها کامیون ها و Mobile Operations Center و پناهگاه های جدیدی اضافه شده اند که کاربرها بعد از آپدیت به راحتی می توانند از آن استفاده کنند. بخش مهمی که در این اپدیت وجود دارد بخش تمرین کردن است.

کاربر ها قبل از این اپدیت نمی توانستند تمرین های نظامی خود را برای عبور از مراحل و بخش آنلاین انجام دهند و به همین دلیل با برخی از اسلحه ها و کاربرد های آن نا آشنا بودند اما در این اپدیت چنین مشکلی برطرف شده است و برای تمامی کاربر ها و پلیرها بخش تمرین اضافه شده است.

راک استار بعد از تریلری که برای همه منتشر کرد دیگر تغییرات این آپدیت را هم در مصاحبه ها و متن های مختلف برای کاربرها بیان کرد تا به خوبی بدانند که قرار است با چه چیزی رو به رو شوند. مثلا یکی از تغییرات بزرگ این اپدیت صنعت قاچاق است. این اپدیت با کمک اپدیت های قبلی یعنی Bikers و Executives and Other Criminals توانسته است صنعت قاچاق اسلحه را برای شما در بازی فراهم کند و این یعنی شکوفایی جدیدی در بخش خلاف و قاچاق آنلاین این بازی ایجاد شده است

دیگر تغییر این آپدیت باعث شده است که افراد موتور سوار و ماشین باز ها لبخند عمیقی بر روی دهان شان ایجاد شود. در این اپدیت برای راه های حمل و نقل قاچاق محموله تان، افزونه های جدیدی اضافه شده است که آن ها موتورسواران چرم پوش و همچنین راه های هوایی هستند که نسل جدیدی از خط های حمل و نقل قاچاق را برای شما ایجاد می کند و می توانید ارتش خود را گسترش دهید.

بخش دیگر این اپدیت دریچه های نقشه است. ممکن است در راه های فرار یا قدم زنی خود با دریچه هایی مواجه شوید که قبل از اپدیت آن ها را ندیده بودید. این دریچه ها به شما پول و ثروت می دهد و می توانید با پیدا کردن تعداد بیشتری از آن ها به ثروت زیادی برسید که البته کار آسانی هم نیست. همچنین از این به بعد هم با هرگونه عملیات خلاف و قاچاق اسلحه می توانید برای خود ستاره و امتیاز جمع کنید و با آن ها در رقابت ها پیروز شوید و جام های مختلفی را برای خود به دست آورید.

در نهایت راک استار در کنار تمامی این ها یک زره پوش برای ماشین ها اضافه کرده است که با نصب آن ها بر روی ماشین قدرت ماشین بیشتر خواهد شد و فرسودگی و صدمه آن ها در تصادف کمتر می شود. این زره پوش ها کمک بزرگی به شما در برابر تصادفات و پلیس های مزاحم خواهد کرد.

این ها همه بخشی از اپدیت جدید راک استار برای بازی بودند که برای تمامی کاربر ها موجب خوشحالی و خنده شده است زیرا قابلیت های زیادی را به بازی اضافه کرده است. شما هم می توانید این اپدیت را به راحتی دریافت کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =