بررسی پیوستن حالت Guest Play به آلتیمیت تیم بازی FIFA18

حالت Guest Play بازی FIFA18

با توجه به اخبار به دست آمده، الکترونیک آرتز حالت Guest Play به آلتیمیت تیم بازی FIFA 18 اضافه کرد. این درحالیست که فیفا ۱۸ از این آپشن برخوردار نبوده و شرکت الکترونیک آرتز فیفا ۱۸ را بدون آن در بازار منتشر کرده بود. اما خبر خوشحال کننده این است که این شرکت تصمیم گرفته تا این آیتم را در فیفا ۱۸ اضافه کند.

حالت Guest Play بازی FIFA18
حالت Guest Play بازی FIFA18

در واقع ماجرا به فیفا ۱۷ باز می گردد. زمانی که نسخه جدیدی از یک مجموعه بازی منتشر می شود اولین چیزی که از آن انتظار داریم، بروز رسانی های بازی و رفع نواقص احتمالی در بازی است. این دو موضوع اساسی بخش هایی هستند که هر شرکت سازنده ای باید به آن توجه کند. بنابراین با توجه به این بخش ها در نسخه های بعدی شاهد یکسری تغییرات ریز در بازی خواهیم بود. این در حالی است که ذات بازی تغییری نمی کند، به عبارتی در نسخه جدید، بازی با همان پایه ها تشکیل می شود اما تغییرات ریزی را شامل می شود.
هر چند شرکت های سازنده و توسعه دهنده باید به این نکته دقت کنند که بخش درستی را برای بازسازی و رفع اشکال انتخاب کنند و یا آیتم درستی را در بازی اضافه کنند. چرا که بازیکنان همیشه نسخه جدید بازی را با سری های قبلی مقایسه می کنند و می خواهند بدانند چه چیزی این بازی را نسبت به سری قبلی متمایز کرده است.
چرا که گاهی اوقات این موضوع برای آن ها مشکل ساز شده و بازی بازان را بسیار ناراحت کرده و صدای اعتراضشان را بلند کرده است. به عنوان مثال در بازی Star Wars Battlefront 2 بود که شرکت توسعه دهند آن یعنی همان الکترونیک آرتز، با اضافه کردن پرداخت درون برنامه ایی صدای بازی بازان را در آورد و در نهایت مجبور به حذف موقتی این آیتم شد، هرچند بعد از مدتی با اعمال یکسری تغییرات دوباره این آیتم را فعال کرده بود.
با این حال گاهی اوقات الکترونیک آرتز بدون فکر عمل می کند و به مخاطبان خود بی توجهی می کند، اما در نهایت کار را به نفع بازی بازان تمام می کند. درواقع در بازی فیفا ۱۷، آیتم Guest Play در بازی ایجاد شد که نظر بازیکنان را به خود جلب کرد.

حالت Guest Play بازی FIFA18
بازی FIFA18

با این حال بازی بازان خواستار اضافه کردن این بخش بودند چرا که بازی PlayStation به این سبک، یعنی همکاری دونفره که در نهایت بخش های Online Season و Draft را در بازی امتحان می کنند، بازی را بسیار مهیج می کرد. در نتیجه این اعتراضات این شرکت اعلام کرد که این بخش را در این سری از بازی فیفا نیز اضافه خواهد کرد.
تنها ایراد این نسخه از فیفا، نبود یکی از بخش های جذاب بازی بود که پس از اعتراضات بازی بازان و کاربران، شرکت الکترونیک آرتز نیز در پی خبری اعلام کرد که این بخش را نیز فعال خواهد کرد. این خبر بسیار خوشحال کننده برای بازی بازان خواهد بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − هشت =