ظهور حالت PvP Area در بازی TERA PS4 از استودیو Bluehole

ویژگی های بازی TERA

طبق اخبار جدیدی که توسط شرکت های سازنده ی بازی TERA با نام های En Masse Entertain Ment و Bluehole studio ارائه شده است. متوجه این شدیم که قرار است این بازی بر روی دستگاه های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ارائه شود. در واقع در این گیم گیمر هایی که دارای سطح ۶۵ به بالا هستند می توانند از حالت PVPArea با نام cors air s strong hold استفاده کنند.

بازی TERA
بازی TERA

کار جدید اتلیه ی Bluehole studio که حالت بازی TERA که دارای حالت PVP Area است بر روی پلت فورم ها و دستگاه های گیمر ها قرار گرفت. همچنین طبق اخبار جدیدی که توسط شرکت های سازنده ی بازی TERA با نام های En Masse Entertain Ment و Bluehole studio ارائه شده است. متوجه این شدیم که قرار است این بازی بر روی دستگاه های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان ارائه شود. در واقع در این گیم گیمر هایی که دارای سطح ۶۵ به بالا هستند می توانند از حالت PVPArea با نام cors air s strong hold استفاده کنند.
موضوع گیم این گونه است که ۲ تیم بر سر یک کریستال با یکدیگر می جنگنند به گونه ای که یک گروه حمله کننده و مهاجم است و به کریستال حمله ور می شوند و گروه دیگر که وظیفه ی دفاع از کریستال را بر عهده دارند و همچنین گیمر ها در غالب دو گروه و تیم ۲۰ نفره هستند و به مبارزه با هم می پردازند. و اعظای این گروه و تیم ها برای این که بتوانند پیروز شوند ازادند هر کاری و اقدامی را که می توانند انجام دهند.
همچنین این گیم دارای یک نقشه است و علاوه بر ان همه ی گیمر های دستگاه های PlayStation 4 و Xbox One پس از این که گیم در پانزدهم ماه می ارائه شد. گیمر ها یک چشم بند که دزد ان دریایی از ان ها استفاده می کنند را در اختیار می گیرند از جمله مراحلی که باید طی کرد تا به چشم بند دسترسی پیدا کنید، این است که به قسمت parcel post بروید و آن را بگیرید.
گیمر های pc و ps4 و x box one می توانند از بازی TERA که دارای ویژگی MMORPG است استفاده کنند. طبق اخبار جدیدی که به دست امده است و از علاقه مندان گیم های انلاین TERA هستید و می خواهید بدانید که چه تاریخی بر روی پلتفورم ها و دستگاه های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ ارائه خواهد شد. باید این را بدانید که اتلیه بلوهول و شرکت En Massa Enter tainment 6 سال پس از این که در امریکا گیم TERA را ارائه داد، جدیدا اعلام کرده است که قرار است روز سوم ماه اوریل این گیم را بر روی دستکاه های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ ارائه دهد.

ویژگی های بازی TERA
ویژگی های بازی TERA

ویژگی های بازی TERA

از جمله خصوصیات و ویژگی های بازی TERA این است که پکیجی را برای گیمر ها و علاقه مندان به هاردکور با نام founder pack را ایجاد کرده و در دسترس ان ها قرار می دهد. همچنین از دیگر ویژگی های گیم TERA رایگان بودن ان است یعنی گیمر های کنسول ها می توانند به صورت رایگان از ان استفاده کنند. همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که بسته و پکیج founder pack دارای چند بخش برای آن دسته از علاقه مندانی که دوست دارند بازی را کاملا حس کنند و در ان غرق شوند. همچنین از جمله تدابیر دیگر این بازی این است که گیمر ها می توانند در روز ۲۷ ماه مارس یعنی یک هفته زودتر از بقیه گیمر ها می تواند بازی را انجام دهد همچنین طرفداران می توانند این پکیج را با قیمت ۹۹/۲۹ دلار تهیه کنند.
همچنین این نکته قابل توجه است که گیم Tera برای اولین بار در سال ۲۰۱۲ بر روی رایانه ها ی شخصی ارائه شد. اما در حال حاضر که این گیم را بر روی دستگاه های دیگری چون ps4 و ایکس باکس وان ارائه دادند که کنترلر ها را به کار می گیرند. در این سری برای این که گیمر ها تجربه ای خوب را کسب کنند یک سری تغییرات اساسی را خواهیم دید. همچنین طبق بیانات اتلیه و استدیو بلوهول شاهد این هستیم که در بازی های کنسولی یک سری کنترل های ویژه به کار رفته است که برای گیم پد ها خوب و مناسب است.
از جمله ویژگی های این کنترل ها بر روی سری های کنسولی این است که برای این که گیمر ها تمرکز بیشتری در مبارزات خود داشته باشند قفل بر روی نشانه و هدف را تعبیه کرده اند. همچنین نیز به راحتی می توان این کنترل ها را خصوصی و شخصی سازی کرد. همچنین گیمر ها می توانند با استفاده از رابط کاربری، پس از طراحی جدید گیم، گیمر ها به وسیله کنترلر ها به اسلحه ها و مراحل بعدی دسترسی پیدا کنند. همچنین از ان جایی که سری کنسولی این گیم ها از ان جایی که از Mixer و توییچ حمایت می کنند در نتیجه سبب می شود که گیمر ها بتوانند با دوستان خود و گیمر های دیگر به صورت صوتی ارتباط بر قرار کنند. 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 3 =