جزئیات و بررسی حدود ۱۱ میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی حدود 11 میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4

جزئیات و بررسی حدود ۱۱ میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4

پس از به پایان رسیدن مرحله نهایی گیم overwatch یا به عبارتی دیگر owerwatch league شرکت سازنده ی گیم یعنی Bizzard به این نکته اشاره کرد که این گیم حدود ۱۱ میلیون دنبال کننده داشته است. نام لیگی که این بازی ها در آن انجام شد اورواچ است. رقابت های Grand finals طی ۲ روز پشت سرهم و در ۲ نبرد برگزار شد. جالب است بدانید که تعداد دنبال کننده ها و تماشاچیان در این دو روز گیم نسبت به هفته اولی که برگزار شده بود خیلی بیشتر بوده است.
در واقع طبق آماری که کارگزاران اجرای بازی اعلام کردند با گذشت هر دقیقه از زمان حدود شصت و پنج هزار و سیزده نفر تماشاچی داشته است. حتی کسانی که برای بار دیگر بازی را نگاه کرده اند جز این تعداد افراد بوده اند. باید به این نکته توجه کرد که بازی overwatch علاوه بر اینکه از یکی از شبکه های تلویزیونی امریکا با نام EspN پخش شد از پلتفرم های دیگری چون MLG و توییچ نشان داده شد.

جزئیات و بررسی حدود 11 میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی حدود ۱۱ میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4

نکته جالب اینجاست که تلویزیون کشورهای مختلفی چون چین و کره جنوبی این مسابقات را در کانال های panda TV و MBC و مرحله ی نهایی رقابت های اورواچ را برای طرفداران کره شمالی به نمایش گذاشت.همچنین قسمتهای حساس بازی Playstation در شبکه ABC و گروه شبکه های Net Ease cc zhangiQi نمایش داده شد. در واقع کار مهمی که این شبکه های تلویزیونی انجام دادند این بود که سبب شدند تمامی طرفداران این گیم از طریق شبکه توییچ تمام مسابقه را از اول تا اخر نگاه کنند.
طی این مسابقات، گروهی که توانست رقیب مقابل خود را شکست دهد، گروه The London spifiro بود که با شکست رقیب خود یعنی philadel phiya fasion توانست به جایزه این مسابقات یعنی overwatch Legue برسد. همچنین این گروه از رقابت ها در یکی از شهرهای ایالت نیویورک به نام بروکلین و در باشگاهی به نام Barclays center انجام شد.
با پایان رسیدن فصل اول این بازی ها در پایان ماه میلادی رقابت های All star weekend در حال اجرا شدن هستند که در این مسابقات گیمر هایی که دارای توانایی بالا در این سبک هستند، شرکت کرده اند. در فصل دوم از گیم های اورواچ کشور های دیگری با نام های گوانگرود، اتلانتا و گرجستان در این رقابت ها شرکت خواهند کرد. تنها هدفی که بلیر زاد در ساخت بازی هایش دارد این است، گیمی که میسازد دارای بالاترین کیفیت باشد. در واقع او با ساخت بازی اورواچ این هدف خود را به واقعیت رساند.
چیزی که باعث شده است او رواچ به یک گیمر عالی تبدیل شود این است که او در این گیم تمامی چیزهایی که باعث میشود یک گیمر را به عالی ترین تبدیل کند به کار برده است. از جمله این ویژگی های این بازی که  اورواچ را به بهترین تبدیل کرده این است که بازی دارای یک گرافیک ویژه می باشد و شخصیت های صوتی با گیم پلی به خوبی هماهنگ هستند، تمامی ارکان هایی که باعث ایجاد هیجان در بازی می شود را به کار برده است.
همچنین بازی جنبه ی سرگرم کننده دارد و باعث ایجاد یک تجربه ی کم نظیر برای گیمر می شود که این ویژگی ها باعث شد گیم اورواچ عنوان عالی ترین بازی سال را کسب کند و جایزه ی ان را دریافت کند. همچنین این را هم بدانید که حدود صد و دو میلیون نفر تعداد کاربرانی هستند که گیم اورواچ دارد. اگر بخواهیم به دیگر ویژگی های بازی اورواچ اشاره کنیم این است که گیم اورواچ دارای حالت ورک شاپ است که کمپانی بلیرزاد بیان کرد میتوان از آن در پلی استیشن ۴ استفاده کرد.

جزئیات و بررسی حدود 11 میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4
جزئیات و بررسی حدود ۱۱ میلیون تماشاچی مسابقات بازی Overwatch PS4

در واقع با وجود این خصوصیت در گیم اورواچ گیمر ها به راحتی می توانند حالت ها و ویژگی های مخصوص خود را ایجاد کندند و گیم را انجام دهند. همچنین با وجود این ویژگی گیمر به راحتی می تواند خصوصیات گیم را دوباره تنظیم کرده و در ان ها تحولاتی ایجاد کند. در واقع گیمر با استفاده از این حالت ورک شاپ می تواند گیمرها را به حالتی که میخواهد در بیاورد و پس از اینکه آنها به گیم اصلی برد و با دیگر گیمرها این تغییرات را به اشتراک بگذارد.
همچنین این ویژگی باعث شده است گیمر به خاطر تغییراتی که در بازی ایجاد می کند خلاق شده و لحظات هیجان انگیز و شادی را تجربه کند و باعث ایجاد تنوع در گیم شود. در واقع با وجود این قابلیت بازی اورواچ هر زمان باید منتظر حالت های جدیدی باشیم که هیجان بیشتری را در رفتار گیمر ها ایجاد می کند. شما می توانید بهترین و مناسب ترین قیمت بازی های اورجینال را از سایت ما بخواهید.

مرکزخرید دات کام

کلیدواژه : بازی Overwatch
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =