ویدیو گیم پلی بازی Anthem PS4 در یوتیوب سونی

حذف شدن ویدیو گیم پلی بازی Anthem PS4 از یوتیوب سونی

Anthem جزو آن دسته بازی هایی است که طرفداران زیادی اطلاعات مربوط به آن را دنبال می کنند. به تازگی کمپانی سونی ویدیوی جدیدی را در یوتیوب با مخاطبانش به اشتراک گذاشته بود، اما خیلی زود این ویدیو را از کانال خود حذف کرد. به نظر شما علت چیست؟ اگر می خواهید دلیل این کار را بدانید، در ادامه این مقاله با ما همراه شوید.

علت حذف ویدیوی Anthem از کانال سونی چه بوده است؟

کار ساخت بازی Anthem به استودیوی “بایوویر” سپرده شده است. به تازگی ویدیوی تازه ای از این بازی منتشر شده بود و کمپانی سونی به منظور حمایت از این بازی، ویدیوی مذکور را در کانال توییترش قرار داد. اما خیلی زود آن را حذف کرد، چون مشخص شده بود که ویدیوی مورد نظر برای پلی استیشن ۴ نیست و به نسخه ایکس باکس وان مربوط می باشد. جالب است بدانید که این ویدیو در رویداد E3 سال ۲۰۱۷ به نمایش در آمده بوده است.

در بخش هایی از این ویدیو دکمه های ایکس باکس به چشم می خورند. البته خیلی تلاش شده بوده تا این دکمه ها و هر نشانه دیگری که مربوط به مایکروسافت است، پوشش داده شود و به جایش از دکمه های مربوط به کنسول PlayStation استفاده شود. هدف از این کار این بوده است تا مخاطبان تصور کنند، ویدیوی مذکور به کمپانی سونی تعلق داشته است.

اگر چه پروسه قرار دادن این ویدیو در کانال سونی چندان طولانی نبود، اما این اقدام با حواشی و بازخورد هایی همراه شد. به نظر می رسد که اشتباه کردن برای کمپانی های بزرگ اصلا جایز نیست. زیرا هر اشتباه کوچک می تواند یک رسوایی بزرگ به بار بیاورد. در مورد قرار گرفتن این ویدیو در کانال توییتر سونی هم دقیقا همین اتفاق افتاده است. شاید بهتر بود تا سونی با بررسی های بیشتر، از بروز چنین خطایی جلوگیری می کرد.

حالا به نظر می رسد از این اشتباه به وجود آمده هیچ گروهی به اندازه رقیب سرسخت سونی، یعنی مایکروسافت خوشحال نشده باشد. پس از اینکه سونی این ویدیو را در توییتر قرار داد، “آرون گرینبرگ” به عنوان مدیر بخش بازاریابی ایکس باکس، به این خطا واکنش نشان داد. او پیام “اوه” را توییت کرده است تا به کوتاهی این اقدام اشتباه سونی را مورد تمسخر قرار دهد. البته تاکنون سونی به این پیام گرینبرگ واکنشی نشان نداده است.

حذف شدن ویدیو گیم پلی بازی Anthem PS4 از یوتیوب سونی
حذف شدن ویدیو گیم پلی بازی Anthem PS4 از یوتیوب سونی

به طور کلی به نمایش گذاشتن یک ویدیوی مشترک برای سونی و مایکروسافت اصلا چیز عجیب و دور از ذهنی نیست. تاکنون پیش آمده است که این مجموعه ها از یک ویدیوی یکسان برای حمایت از یک بازی استفاده کنند. اما مسئله مهم این است که از این ویدیو برای به نمایش در آوردن ایکس باکس وان ایکس در نمایشگاه E3 که در سال ۲۰۱۷ برگزار شده بود، استفاده شده بوده است.
در ادامه هم باید بگوییم که ویدیویی که از روی کانال سونی پاک شده است، اصلا به درد این مجموعه نمی خورد. زیرا این ویدیو توان بازی Anthem را بر روی کنسول ایکس باکس وان ایکس نشان می دهد. همان طور که می دانید کنسول ایکس باکس وان ایکس در مقایسه با پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو از قدرت و توان بالاتری برخوردار است. به همین جهت ویدیوی مذکور توان Anthem را بر روی ویژگی های هیجان انگیز ایکس باکس وان ایکس نشان می داده است.

لذا طرفداران کمپانی سونی نمی تواند امیدوار باشد که Anthem در کنسول های این کمپانی هم عملکردی مشابه داشته باشد. احتمالا کمپانی بایوویر را به خوبی می شناسید. این کمپانی تاکنون بازی های با کیفیت و متعددی را روانه بازار کرده است. Star Wars: Knights of the Old Republic جزو آن بازی هایی است که توسط کمپانی بایوویر ساخته شده است و خیلی زود هم به محبوبیت رسیده است.

حذف شدن ویدیو گیم پلی بازی Anthem PS4 از یوتیوب سونی
حذف شدن ویدیو گیم پلی بازی Anthem PS4 از یوتیوب سونی

بررسی بازی Anthem

اگر تا کنون به دنیای Anthem وارد نشده اید، پیشنهاد می کنیم بدون تعلل و فوت وقت به سراغ این بازی در کنسول PlayStation 4 خود بروید. این بازی ارزش امتحان کردن را دارد و می تواند برای مدتی سرگرمتان کند. Anthem در میان بازی های علمی و تخیلی جای دارد و مخاطب را به جهانی باز می کشاند. دنیای Anthem واقعا گسترده است و می تواند برای مدت ها مشغولتان کند.

شما در این بازی در نقش یک فریلنسر هستید که وظیفه دارید به سیارات ناشناخته سفر کنید و اطلاعاتی در مورد آنها به دست بیاورید. البته شرایط بازی به گونه ای پیش می رود که مجبور می شوید در این میان از جان بشریت هم محافظت کنید. خوشبختانه در Anthem گزینه های شخصی سازی متعددی جای گرفته است که می توانید با استفاده از این گزینه ها و تجهیزات، کاراکترتان را ارتقا دهید.

جالب است بدانید که Anthem بر اساس سرویس های زنده تدارک دیده شده است و می توانید با حضور در بخش چند نفره در Anthem به لذتی بی پایان برسید. به طور کلی تاکید تیم سازنده در ساخت Anthem بر روی بخش چند نفره بوده است. به همین دلیل به سختی می توانید از این بخش ایرادی بگیرید. در صورتی که بخواهید در ماموریت های مختلف بازی شرکت کنید، می توانید گروه هایی ۴ نفره تشکیل دهید و با همکاری و تعامل، ماموریت های مختلف بازی را به پایان برسانید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × دو =