حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

بی شک تبلیغات بیش از حد همیشه برای همه بخصوص برای کسانیکه درگیر برنامه ها و بازیهای ویدیویی هستند بسیار رنج آور و دردسرساز بوده است و همین تبلیغات اجباری و بیش از اندازه دلیلی می شود برای کسانیکه بازی یا فیلمی را نیمه کاره رها میکنند. مثلا تصور کنید که در مرحله ای مهیج از یک بازی یا اصلا در حال اجرای تازه بازی هستید که با تبلیغات درون برنامه ای زیادی روبرو میشوید.
ملاحظه میکنید که چقدر آزار دهنده هستند و در واقع با اینکار یک ظلم بزرگی در حق مخاطبین می شود که مجبور هستند برای بازی کردن بدون اینکه بخواهند این تبلیغات را مشاهد کنند. بازی street fighter V پلی استیشن ۴ محصول شرکت Capcom که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است هم از این دست تبلیغات درون برنامه ای به بازی خود اضافه کرده بود و گیمر در ابتدای بازی با چنین تبلیغاتی مواجه میشد.

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4
حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

تبلیغاتی که شرکت برای بازی street fighter V در نظر گرفته بود به این صورت بود که گیمر با مشاهده این تبلیغات در ابتدای اجرای بازی تبلیغات را مشاهده میکرد و با مشاهده این تبلیغات مقداری پول درون برنامه ای به حساب گیمر ریخته میشد و او می توانست در بازی از آنها استفاده کند.
ولی در هر صورت این تبلیغات برای او خوشایند نبود ضمن اینکه شرکت Capcom به گیمر این امکان را داده بود که در قسمت تنظیمات بازی street fighter V او بتواند تبلیغات را غیرفعال کند ولی باز هم یا عده زیادی از این امکان بی خبر بودند و یا اینکه کلا با تبلیغات درون برنامه ای مشکل داشتند.
سر و صدای زیادی بخاطر وجود تبلیغات در بازی street fighter V بوجود آمد و بخاطر این واکنشها و مخالفتهای فراوان مخاطبین بود که شرکت Capcom تصمیم گرفته است که به مدت زمان محدود و نامعلومی این تبلیغات را از روی بازی street fighter V بردارد تا بلکه از اعتراضات مخاطبین کمی کاسته شود و شرکت Capcom فکر دیگری برای گنجاندن این تبیغات در بازی بکند. در هر صورت این تبلیغات برای کاربران بسیار آزار دهنده و عذاب آور است.
و در دو هفته پس از اینکه این تبلیغات درون برنامه ای روی بازی street fighter V قرار داده شدند دوباره برداشته شدند تا طرفداران بازی Playstation 4 بخاطر این تبلیغات بازی را رها نکنند و فکر میکنم شرکت Capcom بخاطر بدست آوردن دل طرفداران بازیهایش چند هفته پیش اعلام کرده بود که همه کاربران می توانند.
بازی street fighter V و همچنین بسته های الحاقی مربوط به آن را به مدت دو هفته بصورت رایگان دریافت کنند. بهر حال ممکن است که بعد از این مدت زمان شرکت Capcom باز تمهیدات جدیدی را برای فصلهای جدید و همچنین بسته های الحاقی بازی street fighter V اتخاذ کند و برنامه ی تبلیغات باز شروع شود ولی در قالبی دیگر در واقع باید گفت که گرچه بازیکن با مشاهده این تبلیغات می توانست پول درون برنامه ای کسب کند.
ولی این تبلیغات از گذشته تا به الان برای مخاطبین خسته کننده بوده اند و اصلا برای کاربران مهم نیست که چه مقدار امتیاز یا پول درون برنامه ای دارند. لازم به ذکر است که street fighter V آنقدر بین گیمرها محبوبیت و اهمیت دارد و همین محبوبیت باعث می شود که شرکت Capcom به نظرات و واکنشهای مخاطبین احترام می گذارد و برای حفظ مخاطبین و طرفداران و همچنین برای رفاه آنها این تبلیغات را برای مدتی حذف کرده است.

حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4
حذف موقت تبلیغات درون برنامه ای بازی Street Fighter V PS4

و بعلاوه بازی را هم به صورت رایگان برای مدت دو هفته به اشتراک گذاشته است و این نشان می دهد که شرکت Capcom بسیار مشتری مدار است و برای مخاطب ارزش قائل است. در هر صورت این تبلیغات به صورت موقتی برداشته شده اند و باید منتظر بود و دید که شرکت Capcom چه برنامه ای برای تبلیغاتش دارد، به احتمال زیاد تبلیغات را دوباره روی بسته های الحاقی و یا خود نسخه اصلی بازی street fighter V اضافه می کند.
ولی این بار شاید با برنامه ای دیگر این تبلیغات اضافه شوند و به گونه ای باشند که مخاطب را آزار ندهند و باعث اعتراض و کامنتهای منفی نشود. زیرا آن چیزی که برای یک شرکت معتبر و بزرگ بازی سازی مهم است تعداد نظرات مثبت مخاطبین و همچنین میانگین نمره ای است که آنها به بازی های ساخت این شرکت میدهند.
و رتبه بندی بازی را میان بازیهای شرکتهای دیگر مشخص میکنند. کاربران انتظار دارند که شرکت Capcom این تبلیغات برای همیشه از بازی street fighter V بردارد تا این بازی خاطره انگیز و فراموش نشدنی مانند قبل محبوب باشد و محبوب بماند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − 7 =