جزئیات و بررسی حذف ۲۰۰ موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4

جزئیات و بررسی حذف 200 موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4

جزئیات و بررسی حذف ۲۰۰ موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4

مدت ها است که تکنولوژی به همه چی اضافه شده است. شما در هر وسیله دورو ورتان تکنولوژی را میتوانید ببینید .اما در صنعت گیم نیز مدتی است کمپانی هایی هستند که با ساخت وسایل که تکنولوژی جالبی دارند حس خوب را به گیمر ها القا میکنند .یکی از ویژگی های پلتفرم های بازی توانایی ساپورت ابزار ها و ویژگی های جانبی است .برای مثال سونی برای کنسول خودش یک وسیله جذاب به نام Ps Vr تولید کرده است که با آن میتوانید به دنیای بازی ها سفر کنید و از دنیای vr لذت ببرید .
اما چند سال پیش همرمان با عرضه playstation 4 بود که کمپانی اکتیویژن افزونه و بازی جالبی را برای این کنسول معرفی کرد. گیتار هیرو نام این بازی بود که به همراه یک گیتار جالب فروخته میشد .شما در این بازی کنترلر را کنار میگذارید واز آن گیتار به عنوان کنترلر استفاده میکنید .در این بازی شما باید با دکمه های که روی گیتار فیزیکی قرار دارد اهنگ های معروف را بنوازید و با تند تر ضدن سرعت بازی شما هم سریعتر دکمه هارا فشار دهید و برنده شوید ؛ همچنین باید حواستان باشد که یک وقت دکمه ای را اشتباه نزنید و گرنه بازی را میبازید.

جزئیات و بررسی حذف 200 موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4
جزئیات و بررسی حذف ۲۰۰ موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4

طراحی این گیتار به صورته جذابی است و در دستتان راحت قرار میگیرد .یک گیتار کوچک که چند عدد دکمه رنگی بر روی آن قرار دارد و شما با آن دکمه ها اقدام به بازی کردن میکنید .این بازی در همان ابتدای عرضه مورد توجه بسیاری از گیمر ها قرار گرفت و فروش خوبی کرد .همیشه افزونه ها و بازی هایی که با افزونه های فیزیکی عرضه میشوند طرفداران زیادی پیدا میکنند ؛ برای موال همین بازی تیکن که چند وقت پیش عرضه شد و به همرا آن یک کنترلر جدید و عجیب عرضه شد که فروش خوبی را برای این کمپانی ژاپنی به همراه آورد.
اما این بازی گیتار هیرو با توجه به اینکه توسط کمپانی قدرتمندی یعنی اکتیویژن عرضه شده بود آپدیت های قوی ای نیز دریافت میکرد .و خریداران را راضی نگه داشته بود و توانسته بود جزو بازی های بروز قرار بگیرد .مدتی بعد از عرضه کمپانی اکتیویژن آپدیت جنجالی ای به نام Guitar Hero Live عرضه کرد که توانست گیمر هارا به سمت این بازی جذب کند .دراین آپدیت شما میتوانستید جای خوانندگان مطرح قرار بگیرید و آهنگ های مطرح را بخوانید و سعی کنید با خوب نواختن تماشاچیان را راضی نگه دارید.
در حالت معمولی این بازی تنها کمتر از ۲۵ آهنگ داشت و شما فقط این آهنگ هارا میتوانستید بنوازید و راستش را بخواهید بعد از مدتی کمی خسته کننده میشد .اما با این آپدیت شما میتوانستید به بیش از ۲۰۰ آهنگ دست پیدا کنید و علاوه بر آن با دلار فیزیکی آهنگ های جدید را بخرید .این آپدیت توانست جزو آپدیت هایی باشد که این بازی را به مقام بالای بازی ها ببرد و همچنین طرفداران را دوباره پای این بازی بنشاند.
همچنین این نسخه از بازی برای ios نیز منتشر شد که توانست تبدیل به یک بازی جذاب شود .اما در جدید ترین اخبار این کنپانی اعلام کرده است که این نسخه به زودی از بازی حذف خواهد شد .این خبر شک بزرگی برای طرفداران این بازی بود و دلیل این کار هنوز معلوم نیست .همچنین این بازی از روی اپ استور ios حذف شد و تنها کاربرانی که قبلا دانلود کرده باشند میتوانند این بازی را تا زمانی که حذف کنند در دسترس داشته باشند.

جزئیات و بررسی حذف 200 موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4
جزئیات و بررسی حذف ۲۰۰ موسیقی از بازی Guitar Hero Live PS4

حال بعد از حدف این آپدیت گیمر های این بازی دوباره باید با همان آهنگ های اصلی بازی که تعداد کمی بودند اقدام به بازی کنند و آهنگ های جدید دیگر برایشان عرضه نخواهد شد. به احتمال زیاد تمام شدن حق لایسنس برای کمپانی اکتیویژن دلیل این کار است و این کمپانی ترجیح میدهد این لایسنس را تمدید نکند. البته به احتمال زیاد این کمپانی قصد دارد تا یک نسخه جدید از این بازی را عرضه کند و یا حداقل یک آپدیتی عرضه کند تا بتواند این بازی را سرپا نگه دارد. به هر حال کمپانی بزرگی مثل اکتیویژن هیچ وقت کاری نمیکند که گیمر هارا ناراضی کند .حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که واکنش طرفداران این بازی چیست و کمپانی اکتیویژن در مقابل این کار چه برنامه ای‌ دارد .نظرات خود را پیرامون این بازی و‌تصمیم جنجالی این کمپانی برای این بازی محبوب با ما در میان بگذارید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 15 =