کمپانی Square Enix حراج بهاری فروشگاه خود را آغاز کرد

استودیو Square Enix

کمپانی Square Enix این شرکت، شرکت ژاپنی تولید وتوزیع بازی‌های ویدیویی که از ادغام دو شرکت اسکور و انیکس در سال ۲۰۰۳ ایجاد شد و درآمد کمپانی Square Enix در سال گذشته چیزی حدود ۹ میلیارد دلار برآورد شد و دفتر مرکزی آن درشهر توکیو واقع شده در مورد فروشگاه خود که هم‌اکنون روزهای پربازدیدی‌ را سپری ‌می‌کند خبر‌های خوشی را به هواداران خود داد.

فروشگاه Square Enix
Square Enix

کمپانی Square Enix این شرکت، شرکت ژاپنی تولید وتوزیع بازی‌های ویدیویی که از ادغام دو شرکت اسکور و انیکس در سال ۲۰۰۳ ایجاد شد و درآمد کمپانی Square Enix در سال گذشته چیزی حدود ۹ میلیارد دلار برآورد شد و دفتر مرکزی آن درشهر توکیو واقع شده در مورد فروشگاه خود که هم‌اکنون روزهای پربازدیدی‌ را سپری ‌می‌کند خبر‌های خوشی را به هواداران خود داد.

آن هم این بود که حراج های بهاری ما آغازشد. واین یعنی کاهش قیمت بازی‌ها برای هواداران پس اگر از طرفداران کمپانی Square Enix وبازی‌هایشان هستید حتما سری به فروشگاه Square Enix بزنید و از تخفیف‌های آن‌ها در خرید بازی پلی استیشن محبوبتان استفاده کنید.

اگرهم هنوز با بازی‌های جذاب کمپانی Square Enix آشنایی ندارید در ادامه تعدادی بازی را معرفی خواهیم کرد که حتما باید با آن‌ها آشنا شوید این بازی‌ها هم اکنون با تخفیفات ویژه روی سایت درحال فروش هستند:

فروشگاه Square Enix
Square Enix

کمپانی Square Enix

بازیFinal Fantasy XV این بازی ماجراجویانه که گاه به وسیله ماشین وگاه باپای پیاده باید راهی سفر شوید درسال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های PS4 وXbox 1 منتشر شد. هم اکنون باقیمت ۱۸ دلارقابل خریداری است؛ افزون بر این نسخه Deluxe Edition باارزش ۵۴ دلار برای ایکس باکس وان موجود است. نسخه ای که نام برده شد یعنی دیلاکس پانزدهمین سری از مجوعه‌ های فاینال فانتزی است که مشمول یک باکس استیل بوک وانیمیشن‌ می‌ شود که به بازی آپشن‌ های جدیدی افزوده شده است.

در همین راستا بازی Final Fantasy XII :The zodiac Age باقیمت ۳۰ دلارو بازی Final Fantasy X / X2 HD با ارزش تقریبی ۱۲ دلار قابل خریداری است. اما سری ارزان‌ تر این مجموعه بازی‌ ها که شامل Final Fantasy IXو Fantasy Origins و Final fantasy Anthology است که با قیمت تنها ۵ دلار قابل خریداری است.

اما اگر از دوست داران بازی‌ های اکشن یا تاریخی هستید نیز باز می‌توانید از این تخفیفات بهره برید مثلا می‌ توانید بازی Kingdom Come : Deliverance را که در وصف آن می‌ توان اینطور گفت: بازی که می‌ توانست بهتر از این باشد اما نشد سبک بازی AAA بوده و داستان پردازی خوبی‌هم دارد اما از لحاظ کیفیت نمی‌ توان به آن نمره بالایی داد تنها دلیلی که گیمر را ترغیب به ادامه بازی می‌کند همین محتوا و ماجرای داستان بوده که نمایشی واقعی از زندگی مردم در زمان خودرا روایت می‌ کند.

البته بی انصافی است اگر بخواهیم بی‌تفاوت از کنارصداگذاری خوب وقوی آن بگذریم به‌هرحال مجموعه‌ای که گفته شد به قیمت ۵۰ دلار درحال عرضه درفروشگاه شرکت Square Enix می‌ باشد. بازی دیگری که می‌توانید باقیمت بسیار پایین آن‌را تهیه کنید بازی Life is Strange است که یک بازی ماجراجویانه چند قسمتی است که توسط شرکت فرانسوی دونت‌ ناد انترتیمنت تهیه شده و به وسیله کمپانی Square Enix برای پلتفرم‌ های ایکس باکس وان؛ پلی استیشن ۴ و مایکروسافت ویندوز در دسترس قرار گرفت؛ هم اکنون می‌ توان این بازی را به قیمت ۶ دلار تهیه نمود.

نسخه دیگر این بازی یعنی Life is Strange :Before The Storm هم با ارزش ۲۰ دلار قابل خریداری وتهیه می‌ باشد. این بازی نیز در سبک اکشن و ماجراجویانه است. بازی بعدی که به معرفی آن خواهیم پرداخت بازی Dues Ex : Mankind Divided است که به باز گذاشتن دست بازیکنان شناخته شده و تنها با پرداخت ۸ دلار می‌ توانید آن‌ را تهیه کنید.

در ادامه مقاله حراج فروشگاه Square Enix باد افزود:

اما این تنها نسخه‌ی موجود بازی نیست و نسخه‌ی Collectors Edition این بازی نیز به قیمت ۴۰ دلار عرضه شده که یک بازی نقش آفرینی اکشن،تیرانداری اول شخص ودر ژانر مخفی‌کاری است که در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌ های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان ومایکروسافت ویندوز ارائه شده و دمباله مستقیم سری قبلی خود یعنی دئوس اکس :تحول انسان است.

اما طرفداران بازی Dragon Quest هم از این حراج بی‌نصیب نمانده وبازی ۱۸ دلاری Dragon Quest Builders برای آنان عرضه شده این بازی که در سال ۲۰۱۶ رونمایی شد یکی از نسخه‌های خوب ومورد پذیرش از سری دوسداشتنی Dragon Quest است که به شما لذت ساخت وسازی آزادانه در دنیای خودرا می‌دهد. یعنی به این صورت که شما می‌توانید با گردآوری مواد اولیه گوناگون آن‌را براسای سلیقه و تخیل خود شکل داده و از چیزی که ساخته‌ اید هرطور که دوسدارید استفاده کنید همچنین در مقابل اژدهای بی‌رحم بازی نیز به دفاع از خود وسازه‌ هایتان بپردازید.

این بازی هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۳ وپلی استیشن۴ همچنین پلی استیشن ویتا در دسترس است. به زودی نیز قرار است در ژاپن برای نینتندو سوئیچ نیز عرضه شود؛اما Dragon Quest Heroes 2 را سبکی که دارای ژانری اکشن است می‌توان باقیمت ۲۴ دلار تهیه نمود وبا پرداخت ۹ دلار هم می‌ توان‌ Dragon Quest Monster :Joker را صاحب شد و بازی کرد.

اگر به بازی‌ های سرعتی و اتومبیل رانی‌ نیز تمایل دارد این حراج برای شما خبر های خوشایندی دارد چنانچه بازی‌های Gravel وDirt را دنبال می‌ کنید می‌ توان با قیمت ۴۰ دلار آن‌ را تهیه نموده و لذت ببرید این تنها بازی ماشینی موجود نبوده و بازی‌ های MXGP 3با ارزش ۲۰ دلار و همچنین بازی Monster Energy Supercross با قیمت ۵۰ دلار عرضه شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =