اولین تریلر از حضور کاراکتر Sub-Zero در بازی Injustice 2 منتشر شد

کاراکتر Sub-Zero بازی Injustice 2

پس از انتشار بازی Injustice 2 و معرفی بعضی از شخصیت های خشن و جذاب آن، همه منتظر معرفی دیگر قهرمان های بازی بودند. در رویداد E3 امسال تریلری از گیم پلی و سبک مبارزه ی کاراکتر Sub-Zero بازی Injustice 2 منتشر شده که شخصیت پردازی و شبیه سازی بسیار زیبای مبارزات این شخصیت را نمایش می دهد. هنوز مشخص نیست که این بسته ی الحاقی در چه تاریخی برای کاربران عرضه خواهد شد.

کاراکتر Sub-Zero بازی Injustice 2
بازی Injustice 2

پس از انتشار بازی Injustice 2 و معرفی بعضی از شخصیت های خشن و جذاب آن، همه منتظر معرفی دیگر قهرمان های بازی بودند که اضافه شدنشان به بسته های الحاقی از قبل اعلام شده بود. اولین کاراکتری که به بازی اضافه شد شخصیت Red Hood بود که پیش از نمایشگاه E3 2017 برخی از فنون مبارزه و ویژگی هایش نیز به نمایش درآمد. حالا و در رویداد E3 امسال تریلری از گیم پلی و سبک مبارزه ی کاراکتر Sub-Zero بازی Injustice 2 نیز منتشر شده که شخصیت پردازی و شبیه سازی بسیار زیبای مبارزات این شخصیت را نمایش می دهد. هنوز مشخص نیست که این بسته ی الحاقی در چه تاریخی برای کاربران عرضه خواهد شد اما طبق شایعات بازیکنان می توانند از ماه جولای، ساب زیرو، رد هود، استارفایر و چند شخصیت دیگر را نیز به بازی اضافه کنند.

بازی Injustice 2 به عنوان یکی از بهترین بازی های سبک فایتینگ تاکنون توانسته دل میلیون ها بازیکن حرفه ای را در سراسر دنیا ببرد. این بازی بر خلاف سایر بازی های هم سبک خود با استفاده از عناصر داستانی توانسته بخش تک نفره جذابی را در دل خود جای دهد. ایرادی که به بسیاری از بازی های این سبک وارد بود تکراری شدن آن ها و نداشتن عناصر داستانی و شخصیت پردازی کاراکترهای آن است اما Injustice 2 توانسته با رفع ایرادات این گونه بازی ها، خود را به عنوان یکی از جذاب ترین و ماندگارترین بازی های این سبک معرفی کند.

مسئله مهم دیگر که بسیار به جذابیت بازی کمک کرده امکان ارتقا دادن شخصیت ها و پیشرفت کردن بازیکنان با گذر زمان است؛ چیزی که مشابه آن را تاکنون در بازی های دیگر ندیده بودیم. در Injustice 2 می توانید با آزاد کردن آیتم ها، شخصیت های بازی را ارتقا داده و از تکنیک های جدیدی در مبارزات خود استفاده کنید.

در Injustice 2 تنوع شخصیت های بازی بیشتر از سایر عناوین این سبک است و شما می توانید در کنار شخصیت های ژاپنی، از ابرقهرمان های هالیوودی نیز در بازی استفاده کنید. این مسئله باعث شده تا طرفدارانی از سراسر دنیا مجذوب این بازی شوند و هر روز به انتظار انتشار بسته های الحاقی جدید و شخصیت های بیشتر بنشینند.

داستان بازی در چند سال پس از پایان نسخه اول آن روایت می شود؛ جایی که بتمن و سوپرمن آغازگر آن هستند. با ورود برینیاک بازی رنگ و بوی هالیوودی به خود گرفته و به نظر می رسد که با یک داستان کامیک بوکی آمریکایی سر و کار داریم اما رفته رفته شخصیت های جدیدی نیز به بازی اضافه می شوند که بخش تک نفره بازی را از یک بازی فایتینگ ساده فراتر می برند.

کیفیت طراحی شخصیت ها چه به لحاظ گرافیکی و چه به لحاظ گیم پلی فراتر از حد انتظار است، همان طور که NetherRealm قول داده بود شخصیت های زیادی از قهرمان ها و ضد قهرمان ها در بازی وجود دارند. کیفیت بسیار بالای ساخت شخصیت ها در کنار داستان نسبتا خوب بازی باعث شده که نتوان هیچ ایرادی از این محصول استودیو ندرریلم گرفت.

مساله ی دیگری که ظرافت کار NetherRealm را نشان می دهد این است که هر شخصیت دارای قدرت های منحصر به فرد و تکنیک های خاص خود است و سبب شده که مبارزه هر کدام از آن ها با دیگری متفاوت باشد. به همین دلیل هیچ یک از کاراکترها برتری خاصی نسبت به دیگران ندارد و این بازیکن است که با سرعت عمل خود باید مبارزه را با پیروزی پشت سر بگذارد. ویژگی هر کدام از کاراکترها نیز با شخصیت آن ها رابطه دارد. به طور مثال می توان سرعت بسیار بالای فلش را در تکنیک ها و سبک مبارزه اش نیز مشاهده کرد. حین مبارزه دیالوگ های جذابی نیز بین شخصیت ها شکل می گیرد و این موضوع به جذابیت نبردها اضافه می کند.

کاراکتر Sub-Zero بازی Injustice 2
کاراکتر Sub-Zero بازی Injustice 2

مثل تمام بازی های این سبک در این بازی نیز می توانید چشم بسته تمام دکمه ها را به طور پیاپی فشار داده و به طور اتفاقی تکنیک های مخصوص هر کاراکتر را کشف کنید اما برخلاف بازی های دیگر با کمی صبر و حوصله می توانید تکنیک های ویژه هر کاراکتر را به دست آورده و از قدرت های شخصیت به بهترین شکل استفاده کنید.

جدا از طراحی بی نظیر مبارزات، محیط بازی نیز به شکلی طراحی شده که حس پویایی و زنده بودن را به بازیکن القا می کند؛ یعنی صرفا با یک بک گراند خشک و ثابت مواجه نیستیم. به طور مثال در مبارزات می توان گاهی از المان هایی که در هر محیط وجود دارد استفاده کرد و به حریف آسیب رساند.

کامپیوتر، صندلی، مجسمه ها و حتی آدمی که گوشه ای از تصویر نشسته از جمله عناصری هستند که گاهی در مبارزات نقش دارند. شما می توانید در تیمارستان آرکام، متروپلیس، سفینه برینیاک و محیط های جذاب دیگری با حریف خود روبرو شوید. هر کدام از این محیط ها نیز جذابیت خاص خود را دارند و باعث می شوند که بازی به سرعت تکراری نشود و همیشه چیز جدیدی برای عرضه به بازیکن داشته باشد.

پیروزی در نبردها باعث آنلاک شدن آیتم هایی می شوند که Gear نام دارند. چه در بخش داستانی، چه در بخش آنلاین و چه در بخش مولتی ورس این آیتم ها به کمک شما می آیند و باعث ارتقا یافتن و قوی تر شدن کاراکتر شما خواهند شد. این آیتم ها هم به لحاظ ظاهری و هم به لحاظ قدرتی باعث ارتقای هر کاراکتر می شوند و کار را برای شما در مبارزات بعدی ساده تر می کنند.

لباس کلاسیک برای برخی از شخصیت ها، سلاح های مختلف و رنگ های جدید برای لباس هر کاراکتر از جمله این آیتم ها هستند. این آیتم ها نیز برای هر کدام از شخصیت ها متفاوت هستند. به طور مثال کمان جدیدی برای شخصیت ارو، سپرهای متفاوت برای زن شگفت انگیز، زره و اسلحه های جدیدتر برای ددشات و ماسک و کمربند جدید برای بتمن از جمله آیتم هایی هستند که باعث متمایز شدن هر شخصیت نسبت به کاراکترهای مشابه بازیکنان دیگر می شوند.

انتشار بسته الحاقی Sub-Zero بازی Injustice 2

با منتشر شدن بسته های الحاقی جدید و اضافه شدن شخصیت های بیشتری به بازی می توان مبارزه های جذاب تر و هیجان انگیزتری را تجربه کرد. اضافه شدن ساب زیرو به عنوان یکی از اصلی ترین شخصیت های بازی مورتال کامبت به این بازی نشان می دهد که سازندگان تا چه حد به فکر پشتیبانی از بازی و راضی نگه داشتن بازیکنان تا مدت ها پس از انتشار نسخه اصلی بازی هستند. باید دید که در آینده چه شخصیت های دیگری به بازی اضافه خواهند شد. ندرریلم تا کنون با انتشار بسته های الحاقی سعی کرده روز به روز کاربران این بازی را بیشتر کند و تا کنون نیز در این امر موفق بوده است. طبق گفته ها، بسته های الحاقی دیگری نیز در راه هستند و باز هم شاهد حضور قرهمان های دیگری در این بازی خواهیم بود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 6 =