حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون

حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون

حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون

بدون شک The Last of Us جز آن دسته از بازی های پرطرفداری است که می تواند مخاطبانش را محو گیم پلی جذابش بکند. افرادی که پیشتر تجربه بازی The Last of Us را داشته اند، با بی صبری تمام منتظر عرضه نسخه دوم این بازی پی اس ۴  هستند. چشم انتظاری زیاد مخاطبان این عنوان، موجب شد تا شعبه ایتالیایی فروشگاه آمازون، اطلاعاتی در مورد تاریخ عرضه The Last of Us Part 2 در اختیار مخاطبان قرار دهد. تاریخی که پس از گذشت مدتی مشخص شد، حقیقی نیست. اگر می خواهید در مورد این ادعای فروشگاه آمازون و تاریخ عرضه The Last of Us Part 2 بیشتر بدانید، با ما همراه شوید.

حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون
حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون

تاریخ حقیقی انتشار The Last of Us Part 2 چه زمانی است؟
در زمانی که فروشگاه آمازون اعلام کرد که زمان عرضه The Last of Us Part 2 را می داند، شور و هیجان زیادی بین هواداران این عنوان به وجود آمد. همه منتظر بودند تا در زمان اعلامی آمازون به نسخه تازه The Last of Us دست پیدا کنند. البته برخی هم در این میان به دقیق بودن این تاریخ شک داشتند.
اما بر این باور بودند که بالاخره The Last of Us Part 2 با کمی پس و پیش کردن روزها، در تاریخی همان حوالی به دست طرفدارانش می رسد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که از این خبر فروشگاه آمازون خوشحال شدید، باید بگوییم که بهتر است از این ادعای کذب آمازون بگذرید. زیرا عرضه The Last of Us Part 2 در تاریخ مشخص شده تقریبا دور از ذهن است!

البته اگر از شنیدن این خبر از سوی فروشگاه آمازون خوشحال شده اید، حق هم دارید. زیرا از تاریخی که The Last of Us Part 2 به مخاطبان معرفی شده است، زمان زیادی می گذرد. این عنوان در سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی شد و از آن دوره تا به حال هیچ کس خبر درستی در مورد اتفاقات The Last of Us Part 2 در اختیار ندارد. همین موضوع موجب شد تا مخاطبان به اخباری که از سوی آمازون اعلام شد واکنش مثبت نشان دهند و به طور اتفاقی به شایعات دامن بزنند.
لازم است بدانید که تا کنون “استودیوی ناتی داگ” اطلاعاتی مبنی بر انتشار The Last of Us Part 2 در اختیار کاربرانش قرار نداده است. البته در سال ۲۰۱۸ بود که در رویداد E3 اخبار تازه ای از این عنوان به گوش رسید. در این رویداد مخاطبان شاهد تریلری از گیم پلی این بازی شدند. این اتفاق یک دلگرمی برای هوادارانی بود که نمی دانستند چه بر سر The Last of Us Part 2 آمده است.
البته ناتی داگ در همان زمانی که کار رونمایی از این عنوان آغاز شد، اعلام کرده بود که تاریخ دقیقی برای انتشار The Last of Us Part 2 اعلام نخواهیم کرد. این مجموعه گفته بود این کار را فقط در زمانی انجام می دهیم که کارها به خوبی پیش رفته باشد و به زمان انتشار بازی PS4 نزدیک شده باشیم.

اگر به سایت فروشگاه آمازون مراجعه کرده باشید، می توانید حدس و گمان های این مجموعه را در مورد The Last of Us Part 2 ببینید. آمازون زمان انتشار The Last of Us Part 2 را ۲۹ مارس یا همان ۹ فروردین ماه اعلام کرده است. برای اینکه به اطلاعات دقیق تری در مورد این عنوان دست پیدا کنید. می توانید به وب سایت IMDB مراجعه کنید. این وب سایت در خبری اعلام کرده است که The Last of Us Part 2 در حال حاضر در مرحله فیلمبرداری قرار دارد.
پس با این تفاسیر به نظر می رسد که هنوز هم چشم انتظاری برای انتشار این عنوان زود باشد.
اگر به وب سایت IMDB مراجعه کنید به اطلاعات جالبی در مورد عناوین دیگر هم بر می خورید. یکی از این عناوین Death Stranding نام دارد. عنوانی که پیشتر تیم سازنده، زمان انتشارش را در تاریخ ۳۰ ژوئن یا ۹ تیرماه اعلام کرده بودند در وضعیتی مشابه به The Last of Us Part 2 قرار دارد.
Death Stranding هم در مرحله فیلمبرداری است و به نظر می رسد روال ساخت این عناوین هم راستا با یکدیگر پیش می رود. اگر اطلاعاتی که در وب سایت IMDB به نمایش در آمده باشد، به حقیقت بسیار نزدیک باشد، پیش بینی می شود که خبری از این عناوین تا پایان سال ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ میلادی نباشد.

حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون
حقیقت نداشتن تاریخ انتشار فاش شده بازی The Last of Us Part 2 PS4 توسط آمازون

اگر پیشتر با دیدن خبر آمازون مبنی بر انتشار The Last of Us Part 2 خوشحال شده اید، پیشنهاد می کنیم که از این پس کمتر به اخبار این چنینی امیدوار شوید. واقعا محال است که ناتی داگ، پلی استیشن، سونی و… اطلاعات دقیقی در مورد انتشار The Last of Us Part 2 اعلام نکرده باشند و همه چیز را به فروشگاه آمازون واگذار کرده باشند!
حتی در صورتی که قصد دارید گفته های فروشگاه آمازون را باور کنید، باید جوانب دیگری از کار را هم بسنجید. مثلا باید توجه ویژه ای به The Game Awards 2018 داشته باشید. زیرا در صورتی که قرار باشد The Last of Us Part 2 در تاریخی که فروشگاه آمازون ادعا کرده است به انتشار در آید باید شاهد حضور این عنوان در مراسم مذکور باشیم. در انتها باید بگوییم که The Last of Us Part 2 از بازی های انحصاری پلی استیشن ۴ است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − شش =