حل پازل رزیدنت اویل ویلیج

پازل رزیدنت اویل ویلیج

رزیدنت اویل ویلیج چند پازل یا معما دارد که بازیکنان با آن روبرو می‌شوند. یکی از آن‌ها شامل مجسمه‌های سنگی است. این معما در ابتدا بسیار مکارانه است، اما اگر یک‌ بار آن را حل کنید، همه‌ چیز تمام است و خیالتان راحت می‌شود. در این مقاله تمام مطالبی که باید برای حل معمای مجسمه سنگی متروک در Resident Evil Village بدانید ارائه شده است.

معمای مجسمه سنگی متروکه 

بیرون آمدن از قلعه ady Dimitrescu یک دردسر واقعی و به شدت اذیت کننده است. شما خون‌ آشام‌های قاتلی را دارید و راهروهایی پیش روی شما هستند که مشابه هم هستند. طبقه‌های فرسوده‌ای که می‌خواهند شما را بکشند چون زندگی مسخره است. این موارد خیلی زیاد هستند. خوشبختانه، این معماها برای کسانی که به دنبال کمک هستند ناامیدی بیشتری ندارد، تا بتوانند داستانی (شگفت‌ انگیز) را ادامه دهند.

برای این معمای خاص، آن را در طبقه دوم قلعه پیدا می‌کنید. منطقه‌ای که در طول مدت اقامتتان در Village با آن آشنا شده‌ اید. منطقه‌ای که باید در آن باشید Hall of Ablution نام دارد. مکانی که پس از عبور از حیاط و خروج از تالار اصلی به آن می‌رسید. دربی در سمت راست حیاط وجود دارد، به سمت آن بروید و چند پله می‌بینید. از پله‌ها بالا بروید، از راهرو بگذرید و وارد درب سومی که سمت چپ شما است شوید.

در ابتدا، این معما به شدت گیج کننده بود، پس اگر شما هم گیج شدید: نگران نباشید، تنها نیستید. خبر خوب این است که به‌ اندازه‌ای که نشان می‌دهد پیچیده نیست. خبر بهتر اینکه ما اینجا هستیم تا شما را راهنمایی کنیم.

زمانی که وارد منطقه Ablution شدید، چهار مجسمه و یک گودال خونی را در وسط می‌بینید (خون­ آشام‌­ها). این مجسمه‌ها را می‌توان از چپ به راست چرخاند تا به سمت منطقه‌ای که باید روبروی آن قرار گیرند تا این معمای خاص حل شوند بگردند.

پازل رزیدنت اویل ویلیج را حل کنید

قبل از دست زدن به مجسمه‌ها، مستقیم به سمت جایی که از آنجا وارد این اتاق شده‌ اید بروید تا مقابل یک لوحه برنز قرار بگیرید. این پیام نمایش داده می‌شود: “زنان نسبت به پیشرفت مردان نابینا هستند، اما فقرا باید از این فرصت استفاده کنند، تا سخاوتشان را به پروردگارشان نشان دهند، به زودی شراب‌ها جاری می‌شوند.”

آیا از این معماها متنفر نیستید؟ خوشبختانه، وقتی هر مجسمه را ببینید، همه‌ چیز تمام می‌شود.

Statue #1 Man Riding A Horse

Statue #2 Beggars

Statue #3 Wine Glass Woman (Yeah, girl, get it)

Statue #4 Wine Bottle Woman (She knows what’s up)

برای هر معما، شما زنانی را خواهید دید که با شراب روبروی هم هستند و مردی سوار بر اسب روبروی مجسمه است و زنی درست جلوی او است. در نهایت، باید مجسمه‌ای با متکدیان را حرکت داده و آن را طوری قرار دهید که مستقیماً روبروی مجسمه‌ای با مرد سوار بر اسب قرار گیرد و تمام! شما معما را حل کردید. وقتی تخلیه استخر شروع شد متوجه می‌شوید راه را درست رفته‌ اید و گذرگاه جدیدی برای شما باز می‌شود. به سمت پله‌ها بروید و آماده مبارزه برای زندگی خود شوید.

 

منبع: GameInformer

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 10 =