پیدا کردن حیوانات در رزیدنت اویل ویلیج

حیوانات رزیدنت اویل ویلیج

مکان‌های مختلفی برای یافتن حیوانات رزیدنت اویل ویلیج مانند Quality Meat و Finest Fish و Juicy Game در سراسر نقشه بازی وجود دارد. به دست آوردن آن‌ها به شما این امکان را می‌دهد که دستورالعمل‌های تقویت‌ کننده توانایی را به دست آورید و بدین ترتیب سلامتی، قدرت دفاع و سرعت حرکت خود افزایش دهید. بنابراین دنبال کردن آن‌ها ارزش دارد.

به‌ راحتی می‌توانید گوشت، مرغ و ماهی زیادی را پیدا کنید، اما این‌ها به Quality Meat و Finest Fish و Juicy Game محدود هستند، زیرا تنها یکی از این حیوانات در بازی Resident Evil Village وجود دارند و تا زمانی که آن‌ها را پیدا نکنید روی نقشه نشان داده نمی‌شوند.

به‌ راحتی نمی‌توانید حیوانات بازی را پیدا کنید، زیرا آن‌ها تا بعد از ترک Castle Dimitrescu ظاهر نمی‌شوند. حتی آن زمان، مادامی‌ که پیشرفت می‌کنید، این حیوانات در مراحل مختلف پخش شده‌ اند و هنگام بازدید مجدد محل‌هایی که قبلاً آن‌ها را کشف کرده‌ اید، ظاهر می‌شوند. همچنین ممکن است آن‌ها را پشت دروازه‌ها و درب‌هایی پیدا کنید که به‌ راحتی باز نمی‌شوند.

برای سهولت یافتن مکان حیوانات بازی Resident Evil Village و تمام موادی که برای پخت‌ و پز نیاز دارید، نقشه راهنما را دنبال کنید که در آن تمام چیزهایی که می‌توانید پیدا کنید ذکر شده است و کم‌ و بیش به ترتیبی که پیدایشان می‌کنید ظاهر شده‌ اند. اگر یکی از آن‌ها را جا گذاشتید آزادانه می‌توانید به هر نقطه‌ای که می‌خواهید بازگردید، یا شاید بخواهید بعداً آن‌ها را پیدا کنید، اما برای ترتیبی که در نقشه ما قرار دارد یک مسیر مطلوب برای به دست آوردن آن‌ها را دنبال می‌کند.

نقشه مکان تمام حیوانات رزیدنت اویل ویلیج

ماهی‌ها (Fish)

نمی‌توانید دسته اول ماهی‌ها را از دست بدهید، زیرا هنگام ترک Castle Dimitrescu خود را میان استخری از آن‌ها پیدا خواهید کرد. این یکی از مکان‌های است که بعداً نمی‌توانید به آن بازگردید، زیرا زمانی که آنجا را ترک کنید درب‌ها قفل می‌شوند. با این حال، این‌ها ماهی‌های اصلی هستند که به وفور یافت می‌شوند، پس اگر آن‌ها را از دست دادید نگران نباشید، دنیا به آخر نرسیده است.

زمانی که پس از ترک Castle Dimitrescu به Village بازگشتید ماهی‌های بیشتری را پیدا می‌کنید. اگر برای رسیدن به قلعه از مسیر بالا بروید متوجه می‌شوید که پل متحرک بالا رفته و دیگر نمی‌توانید وارد شوید. با این حال، اکنون مقداری ماهی در آبی که سمت چپ وجود دارد، است.

گوشت – خوک

اولین خوک را در Old West Town پیدا می‌کنید، شاید در طول یافتن خانه‌ای با دودکش قرمز. اگر خانه‌ای که روی نقشه علامت زده شده را پیدا کنید، دو درب می‌بینید. از درب سمت چپ وارد شوید تا خوکی را پیدا کنید. آماده باشید چون زمانی که شما را ببیند وحشی می‌شود، پس قبل از اینکه به شما آسیبی برساند به سمت او شلیک کنید.

مرغ – ماکیان

این مرغ‌ها حیوانات دیگری هستند که احتمالاً در مسیر یافتن خانه‌ای با دودکش قرمز آن‌ها را پیدا می‌کنید. برای ورود به منطقه‌ای که خانه مورد نظر در آن وجود دارد باید از نردبان به بالای پشت‌ بام بروید و پس از آن از دست دادن مرغ‌هایی که در حیاطی که در آن فرود می‌آیید هستند بسیار سخت خواهد بود.

مرغ‌ها – ماکیان

زمانی که کلید Iron Insignia برای باز کردن دروازه را پیدا کنید، این مرغ‌ها را در قبرستان کوچکی پشت کلیسا پیدا خواهید کرد.

مرغ‌ها – ماکیان

درست پس از ورود به Fallow Plot در مسیرتان به Luiza’s House، چند مرغ را می‌بینید که در یک بن‌ بست کوچک گیر افتاده‌ اند.

Quality Meat بازی Resident Evil Village

این خوک یکی از آیتم‌های Resident Evil Village Quality Meat است که دستورالعمل‌های خاص را محدود می‌کند. آن را در حیاط پشت کلبه که در آن Elena و پدرش را در مسیر خانه Luiza یافتید، پیدا می‌کنید. در همان ابتدا آنجا نیست و پس از اینکه Castle Dimitrescu را کامل کردید، پخش می‌شود.

بز – گوشت

پس از اتمام هدف، در باغ‌هایی که در راه House Beneviento هستند یک بز عصبانی و سریع برای حمله را پیدا می‌کنید. زمان آن مشخص نیست، زیرا ما قبل از ظاهر شدن بز چندین بار آن منطقه را بازدید کردیم. با این حال، زمانی که به Broken Slab برای تکمیل قبرستان خارج از خانه‌اش به آن جا برگشتیم، بز را دیدیدم.

خوک‌ها – گوشت

حیوانات رزیدنت اویل ویلیج

زمانی که به Moreau’s Reservoir می‌روید و به آسیاب بادی می‌رسید، از دست دادن این خوک‌ها سخت است. باید سد لجن سبز را منفجر کنید تا به نردبان برسید و هنگام عبور آن خوک بلافاصله ظاهر می‌شود.

ماهی

زمانی که قایقی را که برای رسیدن به Moreau’s Reservoir استفاده می‌کنید، پیدا کردید، در اسکله‌ای پیاده می‌شوید که به یک چادر پلاستیکی سبز رنگ منتهی است. در سمت راست یک لامپ وجود دارد، که ورودی غار را نشان می‌دهد. وارد شده و آن را تا انتها طی کنید تا چند ماهی را پیدا کنید. قبل از ورود به چادر آن را پیدا کنید زیرا با ورود به چادر برش صحنه فعال شده و دیگر نمی‌توانید برگردید.

مرغ‌ها – ماکیان

این مرغ‌ها را کمی پس از ترک Duke و درحالی که از Moreau’s Reservoir عبور می‌کنید پیدا می‌کنید. آن‌ها پشت کامیونی حاوی یادداشتی درباره میله‌ای که برای آسیاب‌های بادی نیاز دارید است، قرار دارند.

ماهی

پس از تخلیه مخزن Moreau’s Reservoir، می‌توانید به منطقه‌ای که اولین بار قایق را در آن پیدا کردید بازگردید. این منطقه اکنون تخلیه شده و می‌توانید وارد آسیاب بادی شوید (که در آن احتمالاً صندوقچه گنجی را می‌بینید که قبلاً به آن دسترسی نداشتید). مسیر را دنبال کنید، زیر آسیاب بادی، چند ماهی را در استخر پایین پیدا می‌کنید.

مرغ‌ها- ماکیان

در ابتدای بازی، در مسیر Moreau’s Reservoir، از این بخش از Village عبور کرده‌ اید و ممکن است چند مرغ را پشت دروازه‌ای که نمی‌توانستید بازش کنید دیده باشید. زمانی که میله را داشته باشید، می‌توانید درب را باز کرده و آن‌ها را بگیرید.

Resident Evil Village Finest Fish

زمانی که بتوانید پل متحرک را در نزدیکی Ceremony Site پایین بیاورید، می‌توانید با قایقی که در دسترس قرار گرفته به این منطقه برسید. در اینجا یکی از بهترین ماهی‌های بازی Resident Evil Village را پیدا می‌کنید، که یک ماده منحصر به‌ فرد است که برای دستورالعمل Sarmale de Peste که سرعت حرکت شما را افزایش می‌دهد به آن نیاز دارید.

بز – گوشت

زمانی که مستقیماً به سمت Stronghold هدایت شوید، دو بز را در قبرستان پیدا می‌کنید.

خوک – گوشت

زمانی که پس از باز کردن راهتان به سمت Stronghold به Otto’s Mill رسیدید می‌توانید این خوک را پیدا کنید. این خوک درست پشت دروازه‌ای با قفل قابل شکستن قرار دارد و باید از آن بگذرید تا وارد آسیاب شوید.

ماکیان، گوشت و ماهی

درون Otto’s Mill یک نبرد خواهید داشت، زیرا یک هیولای غول‌ پیکر با تبر و چند دشمن پرنده در آنجا هستند. اما اگر بتوانید از آن‌ها بگذرید درب قرمز رنگی با سه قفل کوچک قابل خرد کردن را پیدا می‌کنید. داخل یک کمد گوشتی با مقدار مرغ، گوشت و ماهی را پیدا می‌کنید.

Resident Evil Village Juicy Game

اگر صادقانه بگویم اصلاً نمی‌دانیم این مورد چه زمانی ظاهر می‌شود زیرا این آخرین حیوانی بود که پیدا کردیم. اگرچه به نظر می‌رسد به‌ محض اینکه حیوانات در بازی ظاهر شوند، این حیوان در قبرستان است. این حیوان همچنین یک ماده مهم و منحصر به‌ فرد برای یک وعده غذایی است، Tochitura du Pui که می‌تواند سلامتی شما را به‌ شدت افزایش دهد. این حیوان یک پرنده آبی است که در درختی بالای قبرستان با سنگ‌ قبری که قابل‌ خواندن است ظاهر می‌شود.

دستورالعمل‌های پخت‌ و پز بازی Resident Evil Village

حیوانات رزیدنت اویل ویلیج

شش دستورالعمل در بازی Resident Evil Village وجود دارد که برخی از ویژگی‌ها و خصوصیات شما مانند سلامتی و صدمه دیدن را با مسدود کردن آسیب­‌ها برای همیشه افزایش می‌دهند. سه مورد از آن‌ها با ماهی اصلی، مرغ و گوشت درست می‌شوند و سه مورد آن‌ها با مواد منحصر به‌ فردی درست می‌شوند که فقط یک بار پیدا می‌شوند.

مواد تشکیل‌ دهنده Herbed Fish

۳ ماهی

۲ مرغ

پاداش: سلامتی شما برای همیشه افزایش پیدا می‌کند.

مواد تشکیل‌ دهنده Bird and Beef Pilaf

۴ مرغ

۱ گوشت

پاداش: آسیب‌هایی که هنگام نگهبانی می‌بینید برای همیشه کاهش پیدا می‌کنند.

مواد تشکیل‌ دهنده Three Flavored Mititrei

۴ ماهی

۲ مرغ

۳ گوشت

پاداش: سلامتی شما برای همیشه افزایش می‌یابد.

مواد تشکیل‌ دهنده Tochitura de Pui

۴ مرغ

۳ گوشت

۱ Juicy Game (ماده منحصر به‌ فرد)

پاداش: سلامتی شما برای همیشه تا حد زیادی افزایش پیدا می‌کند.

مواد تشکیل‌ دهنده Ciorba de Peste

۱ ماهی

۵ گوشت

۱ Quality Meat (ماده منحصر به‌ فرد)

پاداش: خسارتی که هنگام نگهبانی می‌بینید تا حد زیادی کاهش پیدا می‌کند.

مواد تشکیل‌ دهنده Sarmale de Peste

۶ ماهی

۱ Finest Fish (ماده منحصر به‌ فرد)

پاداش: سرعت حرکت شما برای همیشه افزایش پیدا می کند.

 

منبع: GamesRadar

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سیزده =