خاموش شدن سرورهای بازی Just Surive PS4 به دلیل استقبال کم طرفداران

بازی Just Surive

با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده است به دلیل استقبال کم طرفداران بازی just surive سرورهای این بازی غیر فعال شده است در دنیای بازی‌های ویدیویی اتفاقات بسیاری رخ می‌دهد و این مسئله ها باعث نگرانی تولیدکننده‌های بازی می شود.اگر یک بازی به هر دلیلی محبوبیت خود را از دست بدهد و طرفداران آن کمتر به سمت بازی بروند سرورهای این بازی غیر فعال می شود

خاموش شدن سرورهای بازی Just Surive
خاموش شدن سرورهای بازی Just Surive

با توجه به اطلاعاتی که به دست آمده است به دلیل استقبال کم طرفداران بازی just surive سرورهای این بازی غیر فعال شده است در دنیای بازی‌های ویدیویی اتفاقات بسیاری رخ می‌دهد و این مسئله ها باعث نگرانی تولیدکننده‌های بازی می شود.اگر یک بازی به هر دلیلی محبوبیت خود را از دست بدهد و طرفداران آن کمتر به سمت بازی بروند سرورهای این بازی غیر فعال می شود سازندگان بازی just surive تلاش بسیاری کردند تا بتوانند از محبوبیت بازی کم نکنند.
ولی به دلیل کسل بودن و خسته کننده بودن، بازی طرفداران خود را از دست داده است آنها تلاش کردند برای به روزرسانی های مختلف: مثلا رایگان ارائه دادن بخش هایی از بازی و اتفاقات هیجان انگیز در بازی.ولی موفق به نگه داشتن بازی نشدند قابل به ذکر است که بعضی از طرفداران بازی هم از غیر فعال شدن این بازی ناراحت شدند. تیم سازنده این بازی دی بریک گیمز بود که H1Z1 یکی از عنوان هایی است که این تیم در کارنامه خود ثبت کرده است.
این تیم تصمیم گرفت برای جذب طرفداران این بازی را به صورت رایگان در اختیار کنسول های پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی قرار دهد این راه حل تا زمان کوتاهی نتیجه گرفت ولی بعد از مدتی دوباره به زمان قبل برگشت خورد یکی از مهمترین خواهان های این بازی استودیوی nantG mobile بود که در ساخت این بازی همکاری کرده بود و قرار است که این بازی را دوباره راه اندازی کند این بازی دو بخش داشت با دو سبک مختلف. سبک بقا و سبک بتل رویال

  • بازی just survive سبک بقا
  • بازی king of the kill سبک بتل رویال

این بازی یک بخش داشت که در نبرد خودرو ها فعالیت می‌کرد این مسابقه ۳۰ تیم داشت که چهار بازیکن باید بازی می کردند که آخرین تیم مانده در بازی برنده بازی اعلام می شود این بازی برای رایانه های شخصی قیمت ۱۹ و ۹۹ دلار به فروش می‌ رسد . قبل از غیز فعال شدن سرور های این بازی؛ بازی بر روی کنسول های PlayStation 4 و Xbox one اجرا می‌شد سازنده این بازی در زمان ساخت این بازی تمرکز خود را بر روی سیستم های مبارزه و وسایل نقلیه داخل بازی گذاشته بود.

بازی Just Surive
بازی Just Surive

ویژگی جدید قلعه ها در بازی Just Surive

در گذشته این بازی به عنوانی دیگر اجرا شده است این بازی آنلاین و چند نفره بود که در آپدیت جدید خود بخش های متفاوتی را اضافه کرده بود در این آپدیت نقشه جدید طراحی شده بود که سبک های مختلفی داشت و سازنده این بازی اعلام کرده بود که این نقشه بر روی ویژگی جدید این بازی که قلعه‌ها نام دارد اجرا می‌شود بازیکن می‌تواند به کمک این نقشه خانه‌ هایی را بسازد .
تا بتواند خود را از محل حمله دشمن نجات دهد و جای امنی برای خود بسازد دراین آپدیت ابزارها و سلاح ها و نحوه مبارزه کردن ها هم تغییر کرده بود و آخرین ویژگی این آپدیت پولی بود که به بازیکن داده می‌شد تا بتواند تجهیزات مورد نیاز و ارزشمند خود را تهیه کند در این بازی مسابقه ای برگزار می‌شد که در یک نقشه بزرگ باید با هم رقابت می‌کردند این مسابقه ۱۵۰ نفر بازیکن داشت .
در پی این رقابت اتفاقاتی در بین راه پیش می‌آمد که بازیکن بعد از گذشتن از این مشکلات و موانع به پیروزی می‌رسید بازی‌ های survival در واقع هدف مشخصی دارند که زنده ماندن در زیر دریا را شامل می‌شود موضوع بازی مشخص است اینکه باید از جان خود نگهداری کنیم ولی مراحل و شرایط این کار را برای ما سخت کرده است در این بازی هدف زنده ماندن است .
بخش آسان و سخت بازی برای بازیکنان متفاوت است .
مثلا در بخش راحت بازی Just Surive وقتی که لباس غواصی برتن داریم و به اعماق دریا برای مبارزه می رویم نگران H2o نیستیم. هر چه سطح بازی سخت تر باشد آیتم های زیادی برای نجات جان خود را باید پشت سر بگذاریم در مرحله خیلی سخت باید مراقب آب و غذای خود؛ دشمن های اطراف؛ H2o , نقشه های متفاوت و محیط اطراف خود نیز باشیم .
از ویژگی هایی که این بازی داشت حالت تغییر یافته بتل‌ رویال قدیمی است .
که بازیکنان گروه‌های چهار نفره تشکیل می‌دهند که با یک وسیله نقلیه ای که خود انتخاب کردند به مسابقه با ۲۹ تیم دیگر می‌روند در بازی بازیکنان نمی‌توانند از ماشین پیاده شوند و کمک راننده ها باید به دشمنان خود و رقیبان خود شلیک کنند تا آنها از مسابقه خارج شوند بخش‌های مختلفی در این بازی وجود دارد .
که باید آنها را از سر راه خود بردارند تا بتوانند به سلاح ها، سوخت ماشین، نارنجک ها و مین های زمینی دست پیدا کنند ویژگی دیگر بازی Just Surive این است که بازیکن می تواند شروع بازی خود را، انتخاب کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 9 =