خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving

خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving

خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving

قسمت اعظمی از زندگی و عقاید جوانان در دهه اخیر توسط صنعت بازی‌های رایانه‌ای و سینما تشکیل شده است. جایی که سیاست‌مداران با نفوذ در عمق افکار و اذهان مردم، به شیوه‌ای کاملا غیر مستقیم کنترل تفکر شخص را در دست می‌گیرند. تمامی این عقاید از طریق معنا و محتوای بازی‌های رایانه‌ای به افکار انسان‌ها دست پیدا می‌کند. پس می‌توان با موضوع بیان شده به میزان تاثیر و اهمیت صنعت بازی‌های ویدئویی خصوصا در حیطه مفاهیم داخلی آن پی برد.
در دهه اخیر با گسترش جنگ و مبارزه در زندگی مردم سبب شده تا این مفاهیم به داستان‌های بازی‌های گیمرها در سراسر دنیا نفوذ کنند و به موضوع پرطرفدار این روزها تبدیل شود. کمتر بازی ویدئویی دیده می‌شود که در آن اثری از جنگ و خونریزی و مبارزه وجود نداشته باشد که نشان از واقعیت موجود در جهان دارد. البته این موضوع یک تاثیر متقابل است که هم واقعیت زندگی بشر بر این صنعت تاثیر می‌گذارد .
و هم اینکه این صنعت بر واقعیت زندگی انسان به شدت تاثیرگذار است.
بنا به نظر بسیاری از کارشناسان بازی‌های رایانه‌ای، یک بازی رایانه‌ای علاوه بر داشتن یک اوقات سرگرمی برای مخاطب خود باید بتواند یک آموزش درونی به صورت واضح و یک آموزش عمیق نیز برای او داشته باشد. آموزش ظاهری مواردی است که مخاطب و کاربر مـورد نـظـر با یک بازی ساده بـه آن دست پیدا می‌کند. این موارد شامل دوری از ناامیدی، قدرت تصمیم‌گیری سریع و از این موارد دانست.

خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving
خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving

اما مفاهیم درونی موضوعی است که فرد بازی‌کننده پس از مدت‌ها بازی به یک القای درونی از موضوع مورد نظر می‌رسد. موضوعی که می‌تواند هدف اصلی سازنده بازی رایانه‌ای نیز بوده باشد. موضوعاتی از قبیل حمله به کانون خانواده، جنگ و دشمنی، حملات تروریستی و … از این موارد محسوب می‌شوند. اما گروهی دیگر از سازندگان بازی‌های ویدئویی، سبـکی کاملا مجزا از مباحث جنگ و خونریزی را در بازی‌های خود مطرح می‌کنند و آن بازی‌های با سبک مسابقه‌ای است.
بازی‌هایی که سرعت و هیجان در آنها حرف اول را می‌زند و دیگری از جنگ و کینه در آن خبری نیست. شرکت کرایترین یکی از شرکت‌های فعال و صاحب سبک در این زمینه است که همواره با ایجاد چنین بازی‌های مورد تحسین کارشناسان و گیمرهای سراسر جهان قرار می‌گیرد. یکی از بازی‌های ساخت این شرکت که طرفداران بسیار زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کرده، بازی Burnout می‌باشد.
انجام یک بازی مهیج که با سرعت و هیجان می‌تواند برای هر کاربری شگفت‌انگیز باشد.
این بازی با توجه به موضوع فوق‌العاده خود توانست به سرعت در میان گیمرها محبوب شود و به عقیده بسیاری از صاحب نظران این حیطه، این بازی یک خط شروع خاص برای بازی‌های این سبک بود. در ادامه این بازی، شرکت مذکور یک بازی دیگر در سبک مسابقه‌ای ایجاد کرد که دنباله‌ای از بازی برنات می‌باشد. این بازی با نام Dangerous Driving در اختیار گیمرها قرار گرفت.

خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving
خبر انتشار ادامه بازی Burnout PS4 با نام Dangerous Driving

ایجاد یک بازی پرهیجان که با قدرت تمرکز و مهارت رانندگی می‌توانید از آن لذت ببرید. معمولا بازی‌های در این سبک، شامل دو گروه شخصیت خلافکار و پلیس در بازی است که یک گروه مطابق قانون و دیگری در صدد از بین بردن قوانین مربوط به رانندگی است. قرارگیری شما در هر دو نقش می‌تواند تنوع شخصیتی بسیار جذابی را در این بازی به شما بدهد.
تنها صحنه‌های خشن این بازی را می‌توان در تصادفات آن جست‌و‌جو کرد که در مقایسه با صحنه‌های بازی‌های دیگر کاملا قابل چشم‌ پوشی است.
بنا به نظر کارشناسانی که در قسمت روانشناسی بازی‌های رایانه‌ای فعالیت دارند، دیدن صحنه‌هایی ناپسند که معمولا در بازی‌های جنگی به صورت مکرر، می‌تواند برای مخاطبان آن‌ها طبیعی شود.
این موضوع در طولانی مدت سبب شده تا هم از نظر عواطف انسانی، گیمر مورد نظر دچار آسیب شود و هم اینکه در جامعه مورد هدف این بازی، این تحولات ناپسند خود را به خوبی نشان می‌دهد. اما بازی‌های مسابقه‌ای که تنها رانندگی با یک خودرو یا موتور یا هر وسیله نقلیه دیگر در آن وجود دارد از این امر مستشنی است و در بسیاری موارد به افزایش کیفیت و تمرکز آنان در محیط واقعی نیز کمک می‌کند. در هر حال با وجود کارشناسی‌های زیاد، اما عموم مفاهیم بازی‌های رایانه‌ای به سمت بازی‌هایی با خشونت و درگیری زیاد کشیده شده است و باید دید در آینده چه تغییراتی در آن ایجاد خواهد شد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =