خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4

خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4

خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4

احتمال ساخت Uncharted5
به نظر نمی رسد که یک بازی جدید دیگر از عنوان بازی های Uncharted ساخته شود. اما این به این معنا نخواهد بود که احتمال ساخت Uncharted 5 به کلی رد خواهد شد چرا که این احتمال خواهد بود که با عرضه ی نسل پنجم از خانواده پلی استیشن این عنوان بازی هم به پنجمین قسمت خود برسد. هر چند این احتمال تا پایان سال ۲۰۱۹ عملی نخواهد شد چرا که سونی به تازگی اعلام کرده عرضه ی پلی استیشن پنچ در سال ۲۰۱۹ جایی در برنامه های این کمپانی ندارد.
با این حال به نظر می رسد حتی اگر پنجمین قسمت از این بازی پی اس ۴ ساخته و منتشر شود شخصیت نیتن دریک که در این چهار قسمت شخصیت اصلی بازی ها بوده در جدید ترین قسمت از آنچارتد جایی نخواهد داشت و دوران او در این بازی ها با پایان یافتن چهارمین قسمت تمام شده خواهد بود.

خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4
خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4

به تازگی نولان نورث (Nolan North) بازیگر نقش نیتن دریک در سری عنوان های Uncharted (به فارسی اکتشاف نشده) گفت و گویی با خبرگزاری Only Single Player در کامیک کان Supanova داشته است. این کامیک کان هر ساله در شهر های سیدنی، بریسبان، ملبورن، پرث و آدلاید واقع در استرالیا برگزار می شود و به تمرکز بر فیلم های ساینس فیکشن و فانتزی، کامیک بوک ها، انیمه و نیز صنعت گیم می پردازد.
او در این مصاحبه از احتمال ساخت سری جدید این عنوان بازی ها یعنی Uncharted 5 توسط استودیو نایتی داگ و اشتیاق طرفداران صنعت گیم برای ادامه ی دنیای Uncharted سخن گفته.استودیو ناتی داگ را پیش از این با سری بازی های محبوب Crush Bandicoot برای کنسول پلی استیشن که در ایران به کراش مطرح شده است شناخته ایم.

او در این باره توضیح داده که:
شمار زیادی از مردم در انتظار Uncharted 5 هستند، اما این سفری است که به پایان رسیده است.این اتفاق ویژه ای است که هنوز خیلی از مردم این سری از بازی ها را در یاد دارند.
نورث هم چنین اشاره کرد:
ما پس از پایان قسمت اول این فرانچایز هیچ اطلاعی از اینکه قسمت دومی هم ساخته خواهد شد نداشتیم، من فقط در خاطرم هست برای ایفای نقش در دومین سری این بازی بسیار مشتاق بودم و بعد از آن که قسمت دوم هم منتشر شد فقط ناتی داگ بود که می دانست قسمت های سوم و چهارم هم در راه خواهند بود.
در نهایت این بازیگر فاش کرد که چه موقع پی برده که دوران نیتن دریک در سری بازی های Uncharted به انتها خواهد رسید و او تا پیش از آغاز ساخت چهارمین قسمت هیچ گونه اطلاعی از اینکه نیتن دریک دیگر جایی در سری بازی های آنچارتد ندارد نداشته است.
او در این باره گفته:
من فقط زمانی که ساخت قسمت چهارم آغاز شد پی بردم که قسمت پنجمی برای این مجموعه در کار نخواهد بود. در این هنگام شما از خودتان خواهید پرسید که “خب، بعد از این چه” اما در این مواقع شما نمی خواهید با کنش هایتان کیفیت بازی را خدشه دار کنید.
رسیدن به انتهای این مسیر با تلخی و شیرینی همراه بود اما ما به خاطر چیزی که پدید آوردیم بسیار مفتخریم و خب اگر سونی و نایتی داگ تصمیم گرفته اند به این شیوه به سری بازی های Uncharted پایان دهند من به این تصمیم آنها احترام می گذارم و مشکلی از این بابت ندارم.

مجموعه بازی های Uncharted در سبک اکشن و ماجراجویی توسط استودیوی ناتی داگ به طور اختصاصی برای کنسول های دستی و خانگی سونی عرضه شده است. داستان هر چهار قسمت بازی PS4 پیرامون ماجراجویی ها و سفر های “نیتن دریک” به همراه دوستانش به نقاط مختلف جهان مانند خیابان های لندن، کوهستان های تبت، جنگل های آمازون، کشور های فرانسه، یمن، سوریه و… برای اکتشاف گنج های باستانی و کهن می گردد.

خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4
خبر دادن بازیگر نقش نیتن دریک از احتمال ساخت بازی Uncharted 5 PS4

سه قسمت اول این مجموعه ی تیراندازی سوم شخص به ترتیب با نام های اقبال دریک (Uncharted: Drake’s Fortune)، در میان دزدان (Uncharted2: Among Thieves) و فریب دریک (Uncharted3: Drake’s Deception) برای کنسول بازی پلی استیشن ۳ و چهارمین قسمت از این مجموعه با نام عاقبت یک دزد (Uncharted4: A Thief’s End) برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شده است.
همچنین دو بازی جانبی نیز با نام های “آنچارتد: ژرفای طلایی” برای کنسول دستی پلی استیشن ویتا و “آنچارتد: میراث گمشده” به عنوان قسمت الحاقی برای “آنچارتد ۴” تاکنون در کنار چهار قسمت اصلی مجموعه توزیع شده است. و در انتها نیز باید گفت فیلمی سینمایی بر اساس این مجموعه با بازی تام هالند در حال ساخت است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 17 =