بلاگ

خرید گیفت کارت اسپاتیفای و نحوه فعال کردن آن

خرید گیفت کارت اسپاتیفای و نحوه فعال کردن آن

خرید گیفت کارت اسپاتیفای و نحوه فعال کردن آن What is Spotify Gift Card

هر چند زمانی استفاده از موزیک در ایران با محدودیت های مختلفی مواجه بود اما کم کم با روی کار آمدن سایت ها و اپلیکیشن های مختلف استفاده از آخرین موزیک ها و با قابلیت های متفاوت دیگر رنگ و رو می باخت. اما اخیرا صحبت از اسپاتیفای در میان است و بسیاری از مردم و بخصوص افرادی که در حوزه موسیقی فعالیت می کنند داشتن اکانت و اعتبار اسپاتیفای یک ارزش تلقی می شود. اسپاتیفای یک سرویس بزرگ موسیقی جهانی است که به کاربران خود این امکان را می دهد که به مجموعه ای از موسیقی های مختلف جهان از ایرانی تا آمریکایی و یا هر نوع موسیقی دیگر دسترسی داشته باشند.
اسپاتیفای ( Spotify) به دو صورت رایگان و پولی در اختیار مشتراین خود قرار می گیرد. سرویس رایگان این نرم افزار گوشی و یا کامپیوتر نه تنها دارای قابلیت ها و امکانات محدود تری است و آخرین موزیک ها و موسیقی ها را نمی توان با آن در اختیار داشت و دانلود کرد بلکه مرتبا با استفاده از انواع تبلیغات و آگهی ها حال خوش کاربر را خراب می کند. اما برای رهایی از نسخه رایگان و تبلیغات این نرم افزار کاربردی و بسیار عالی باید اعتبار لازم را در این نرم افزار داشته باشید.
به غیر از اینکه برخی از کاربران با داشتن کارت های بانکی بین المللی و کارت های اعتباری بین المللی می توانند اقدام به خرید شارژ اکانت بکنند خود سایت و شرکت اسپاتیفای هم با ارائه گیفت کارت های مخصوص خود به نام گیفت کارت اسپاتیفای این امکان را به مشتریان خود داده تا بدون محدودیت و مزاحمت آگهی ها و تبلیغات مکرر به مجموعه ای از بهترین و جدیدترین موسیقی ها و فیلم ها و همچنین بسیاری از البوم اغلب خوانندگان جهان دسترسی داشته باشید.
این گیفت کارت ها توسط خود شرکت اسپاتیفای عرضه می شود و این حسن را دارد که بتوان از تخفیف های وارد شده بر این گیفت کارت ها استفاده کرد و حتی تا بیش از مبلغ نامی خود کارت اعتبار وارد سایت اسپاتیفای بکنید. قیمت کارت اسپاتیفای بسیار متفاوت  اما انچه که مشخص است برای داشتن اعتبار لازم در سایت اسپاتیفای به حداقل ۵ دلار نیاز دارید.
بسیاری از سایت های داخلی و خارجی اقدام به فروش گیفت کارت اسپاتیفای با اعتبار و ارزش بسیار پایین می کنند اما باید در نظر داشت که اعتبار این سایت ها خیلی مورد تایید نیست بخصوص اگر این سایت در داخل خود ایران نباشد و دسترسی به ان امکان پذیر نبوده و ضمانت لازم را نداشته باشد. ضمن اینکه در هر کشور خرید اکانت با قیمت های متفاوت امکان پذیر است. به عنوان مثال در دانمارک  اکانت این سایت را می تانید با قیمت ۱۸.۴۲ دلار در ماه داشته باشید و یا در آمریکا می توانید با هزینه ۹.۹۹ دلار اکانت ماهیانه بدون محدودیت خریداری نمایید.
در این بین کشوری مانند فیلیپین اکانت را با قیمت پایین تری مانند ۲.۹۳ دلار برای هر ماه عرضه می کند. بنابراین خرید اکانت با مبدا هر کشور می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد. جالب اینکه خواننده های ایرانی نیز اخیرا اقدام به قار دادن اخرین کارهای خودشون در این سایت نموده و از امکانات این سایت بهره می برند که شاید این اقدام برای جلب توجه و برداشتن تحریم ایران نیز بی تاثیر نباشد.

نحوه فعال سازی اکانت گیفت کارت اسپاتیفای
پس ازتهیه گیفت کارت اسپاتیفای باید با استفاده از یک آی پی مربوط به کشورهای دیگر که بهتر است ترجیحا آمریکا باشد وارد سایت این شرکت شده و در آن اقدام به ساخت یک اکانت می کنید. بعد از ساخت اکانت باید وارد تنظیمات اکانت شده و کد کارت اسپاتیفای و یا گیفت کارت اسپاتیفای خود را وارد کنید تا اکانت شما شارژ شود و بتوانید از اعتبار آن استفاده کنید.
گیفت کارت های اسپاتیفای در اعتبارهای ۱۰ دلاری، ۳۰ دلاری و ۶۰ دلاری اغلب عرضه می شود و اخیرا نیز بصورت پوند انگلیس وبا قیمت های  ۱۰ پوندی و ۳۰ پوندی در بازار عرضه می شود. به یاد داشته باشید که گیفت کارت اسپاتیفای بهتر است در آسیا و ایران با ای پی آمریکایی ثبت شود تا با ارور و مشکل مواجه نشوید.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − یک =