معرفی خودرو های جدید بازی The Crew 2 در ماه ژانویه

بازی The Crew 2

بازی The Crew 2 که با مشارکت استودیو ایوری تاور و Ubisoft ساخته شده است، ژانر مسابقه ای دارد که بازیکنان می توانند هر یک از وسایل نقلیه نظیر موتور‌سیکلت، ماشین‌، Air Plane و Boat را به دلخواه انتخاب کنند و به مسابقه بپردازند. اما سازندگان بازی این قابلیت را در نظر گرفته اند که بتوان هر چند وقت یکبار وسایل نقلیه ای را به بخش Vehicle Drop اضافه کرد.

بازی The Crew 2
عکس بازی The Crew 2

اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که علاقه مند به بازی هایی با ژانر مسابقه ای مثل مسابقه با ماشین و… هستید ، پیشنهاد می کنیم از جدیدترین ماشین های اضافه شده در اولین ماه از سال ۲۰۱۹ مطلع شوید:

به موجب ویدئوی منتشر شده از UbiSoft متوجه شدیم که به تازگی ماشین هایی از کمپانی BMW و مرسدس بنز به بازی اضافه شده اند. M6 GT3 برای مسابقه های حرفه ای در نظر گرفته شده است و همچنین GLC 250 4Matic Coupe برای مسابقه های خیابانی مناسب است. هر دو این ماشین ها محصول سال ۲۰۱۶ هستند که در بازی به کار گرفته شده است . این دو ماشین از تاریخ ۹ ژانویه ۱۹ (دی ماه) قابل استفاده می باشد. اما کسانی هم هستند که با خرید سیزن‌ پس بازی این بازی هیجان انگیز با قیمت ۴۰ دلار کمی زود تر لذت بازی با ماشین های جدید را تجربه کرده اند. آپدیت دوم این بازی که Demolition Derby نام دارد تمام ماشین های جدید، مانند حالت PvP را شامل می شود.
بازی The Crew 2 قابل اجرا برروی پلتفرم‌های pc ،پلی استیشن ۴ و ایکس‌ باکس وان می باشد.

مروری بر داستان بازی The Crew 2

بازی درپخش زنده انواع مسابقات که Xtream نام دارد رخ می دهد به این گونه که هر گیمری که برای اولین بار وارد بازی می شود باید فالوور جمع کند که این کار از طریق آشنا شدن با خانواده های دیگر نیز امکان پذیر است که هر خانواده قابلیت پشتیبانی از مسابقات گوناگون را به گیمر می دهد و می توان به مرحله هایی با سبکی جدیدتر و پیشرفته تر دست پیدا کرد.

بازی مرحله های مختلفی دارد از جمله:

  • مسابقات خیابانی (Street Racing)
  •  مسابقات پیشرفته یا حرفه ای (Pro Racing)
  • مسابقات انجام شده با ماشین های مخصوص (off road)
  • سبک آزاد (Free Style)

هر کدام از این چهار مرحله زیر شاخه هایی دارد که در مراحل بالا تر قابل بازی می باشند و باید برای آن ها پول خرج کرد مثلا وسایل نقلیه ی مخصوصی دارند که باید تهیه شوند.

این بازی بهترین بازی شبیه ساز رانندگی نیست و اگر به دنبال شبیه ساز های بهتری می گردید ما بازی Project Cars را به شما پیشنهاد می کنیم. که قایق، ماشین، هواپیما و در کل وسایل نقلیه ی بهتری نسبت به The Crew 2 دارد. علت ضعف گرافیک و داستان ضغیفی است که باعث تمایز این دو بازی شده است.

بازی The Crew 2
عکس بازی The Crew 2

نقاط قوت بازی

این بازی دارای هندلینگ خوب، تنوع وسایل نقلیه و موسیقی متناسب با جو بازی می باشد که باعث جذابیت آن شده است. در مورد صداگذاری قوی آن باید گفت که صدای ماشین ها چنان به واقعیت شباهت دارد که یک آن خود را در داخل بازی تصور می کنیم و صدای ماشین ها برای مثال شلبی GT 500 آنقدر قدرتمند است که قابلیت به لرزه درآوردن درختان اطراف را دارد. افزون بر صدای ماشین ها، صدای قایق و هواپیما هم به بهترین نحو طبیعی هستند اما هیچ کدام از این ها به پای صدای موتور نمی رسد. علاوه بر این می توان در رادیو بازی موسیقی های دلخواه خود را اجرا کرد و از آن ها لذت برد.

نقطه ی قوت دیگر این بازی گیم پلی آن است که بسیار متفکرانه صورت گرفته است. با وجود تنوع زیاد وسایل نقلیه کنترل کردن آن ها گیمر را زده نمی کند. همچنین این بازی یک بازی جهان باز است. این بازی به دلیل وسعت نقشه خود در صدر نقشه های درون بازی در بین بازی های جهان باز قرار دارد. اما نکته ی قابل توجه در آن این است که با وجود وسعت نقشه بازی ، بازی به سرعت لود می شود، بدون هیچ باگ گرافیکی. در این بازی می توان ظاهر ماشین خود اعم از رنگ و موارد ظاهری دیگر یا حتی موتور و موارد فنی را مطابق سلیقه ی خود تغییر داد.

نقاط ضعف بازی

همان طور که پیش از این گفتیم این بازی در بخش گرافیک مثلا طراحی و فیزیک ماشین ها، لوت باکس‌ها و داستان و انیمیشن‌های کسل کننده ضعف دارد. پس پیشنهاد می کنیم لذت تجربه ی این بازی را از دست ندهید.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =