داستان Lady Dimitrescu در رزیدنت اویل ویلیج

داستان Lady Dimitrescu

حتما تصاویر زیادی از Lady Dimitrescu مرموز و جذاب دیده اید. داستان Lady Dimitrescu شما به‌ عنوان پدر نگران Ethan Winters در Resident Evil Village بازی می‌کنید، اما بیایید صادقانه بگوییم، او ستاره واقعی این نمایش نیست. نه، رسانه‌های اجتماعی این افتخار را به Lady Alcina Dimitrescu که به‌ عنوان بانوی بلند قد خون‌ آشام هم شناخته می‌شود، اعطا کرده‌ اند. Capcom تأیید کرد که این شخصیت شرور و وحشتناک به همراه سه دختر شبح خود در قلعه بازی قدم می‌زند و Lady Dimitrescu تقریباً ۹ فوت قد دارد و پاشنه‌ها و کلاه افسانه‌ای‌ اش ۶ اینچ به قد او اضافه می‌کنند. با این حال، ممکن است از خود بپرسید کار او چیست و چگونه در طرح کلی قرار می‌گیرد.

این بازی وارد کنسول‌های پلی‌ استیشن ۵، پلی‌ استیشن ۴، Xbox Series X|S، Xbox One و رایانه شخصی شده و در حال حاضر حدود ۳ میلیون نسخه از آن به سراسر جهان ارسال شده است، پس بیایید در این مقاله یک نگاه اسپویلی به داستان آن بیاندازیم. اگر قصد دارید بازی را انجام دهید یا نمی‌خواهید از جزئیات طرح چیزی بدانید، لطفاً ادامه این مقاله را مطالعه نکنید.

سفر به Castle Dimitrescu

در اوایل بازی، شما Lady Dimitrescu قوی را می‌بینید که با ارباب دهکده یعنی Heisenberg درباره سرنوشت اسیر Ethan بحث می‌کند. رهبر آن‌ها، Mother Miranda، فرد شرور اصلی بازی، او را به Heisenberg تحویل داده، اما Ethan حیله‌گر فرار کرده است.

قهرمان ما به سمت Castle Dimitrescu (اولین قلمرو از چهار قلمرو رهبری که در آن کاوش می‌کنید) می‌رود، جایی که او به سرعت توسط دختران خون‌ آشام وحشت‌ انگیز Bela، Cassandra و Daniela گرفتار شده و نزد مادرشان برده شده است. او از خون Ethan تغذیه کرده است، اما می‌گوید “شروع به کهنه شدن کرده است”- که نشانگر رازی است که بعداً درباره او می‌فهمیم. آن‌ها به صورتی سادیسمی ضرباتی را به دست Ethan زده و او را از سقف آویزان می‌کنند (به نظر خیلی دردناک است)، اما او خیلی زود فرار می‌کند و همه در سالن‌های قلعه سرگردان‌ اند.

نوشته‌های مختلف یادداشت‌های روزانه نشان می‌دهند که Dimitrescus زن جوانی را از روستا برای کار در قلعه استخدام کرده است و هنر مفهومی بازی تأیید می‌کند که دشمنانی که Ethan در سیاه‌ چال قلعه با آن‌ها مبارزه می‌کند، زنان تغییر یافته هستند. خون قربانیان مرد به سادگی تخلیه می‌شود و از برخی از آن‌ها به‌ عنوان ماده مخفی در شراب خانوادگی Sanguis Virginis (که در لاتین به معنای “خون بکر” است، پس باید از مدت‌ها قبل به مقامات هشدار داده شود) استفاده می‌شود.

Ethan متوجه می‌شود که Bela، Cassandra، Daniela زمانی که در معرض سرما قرار بگیرند، بسیار آسیب‌ پذیر می‌شوند، بنابراین چند پنجره قلعه را می‌شکند تا نسیم خنکی از بیرون وارد شده و آن‌ها را یکی یکی بکشد.

انتقام‌ جویی

داستان Lady Dimitrescu

Lady Dimitrescu از مرگ دخترانش بسیار عصبانی است (شاید نباید آنقدر ظالمانه عمل می‌کردید) و مستقیماً به دنبال Ethan است و ناخن‌هایش را به شکل پنجه‌های بلند گسترش داده است. او بازوی پسر ما را قطعه‌ قطعه می‌کند – نگران نباشید، او آن را دوباره وصل می‌کند و دوباره مانند روز اول خوب می‌شود و این به دلیل توانایی درمان بسیار بالای او است و در سراسر قلعه او را دنبال می‌کند، درست مانند Tyrant از Resident Evil 2. او فریاد می‌زند “کل مرگ‌ و میر House Dimitrescu توسط افرادی مانند تو اتفاق افتاده؟”

پرونده‌ای وجود Dagger of Death’s Flowers را فاش می‌کند، سلاحی که در Middle Ages ساخته شده و با انواع سم‌ها از سراسر اروپا پوشانده شده است. این سلاح برای کشتن شیاطین و هیولاها و فکر می‌کنیم خون‌ آشام‌ها ساخته شده است. به نظر می‌رسد کسی سعی کرده از آن در مقابل Dimitrescu با شکوه ما استفاده کند و او آن را در قلعه پنهان کرده تا دیگر کسی نتواند این شیرین‌ کاری‌ها را تکرار کند.

Ethan بالاخره این سلاح Chekhov را در یک تابوت پیدا می‌کند و با آن Dimitrescu را می‌زند. اوه، او می‌میرد. نه، صبر کنید، او در واقع به یک جانور عظیم و ترسناک جهش می‌یابد تا اولین نبرد با رئیس واقعی را در بازی شروع کنیم. پس از نبردی بسیار وحشتناک، Ethan جانور را می‌کشد و برای همیشه به سلطنت Dimitrescu پایان می‌دهد.

Lady Dimitrescu از کجا آمده است؟

در اواخر بازی، فایلی نشان می‌دهد که Mother Miranda پدر بزرگ دخترش Eva را به خاطر آنفولانزای اسپانیایی از دست داده است. یک همه‌ گیری واقعی که از ۱۹۱۸ تا ۱۹۲۱ طول کشید و منجر به مرگ تقریباً ۵۰ میلیون نفر شد. مادر داغدار در غاری سرگردان شده و با Megamycete ملاقات کرد، منبع وحشی هیولاهای Resident Evil 7 و Village.

خواص احیا کننده او باعث جاودانگی Miranda شد و او فهمید که این هوشیاری افراد مرده را جذب می‌کند – یعنی می‌توانید دوباره Eva را زنده کند. او از روستاییان به‌ عنوان خوکچه‌های هندی در این مأموریت استفاده کرد تا راه مناسبی برای بازگرداندن Eva پیدا کند و از قالب برای ایجاد انگل کثیفی به نام Cadou برای آزمایشی مؤثرتر استفاده کرد.

گزارش‌های پزشکی درباره هر یک از چهار رهبر نشان می‌دهد که Cadou روی آن‌ها کار گذاشته شده بود تا نامزدی‌شان به‌ عنوان محفظه برای رسیدن Eva بررسی شود. بیشتر سوژه‌ها به lycan بد بو و پرمویی تبدیل شدند، بنابراین این چهار ارباب به رهبران روستا تبدیل شدند.

Dimitrescu  چهل و چهار ساله میزبانی عالی بود، زیرا انگل، توانایی بهبود زخم‌های او را افزایش داده بود، به همین دلیل بود که حملات Ethan قبل از استفاده از خنجر بی‌ نتیجه بود. خاصی‌ احیاء نیز باعث افزایش اندازه بدن او شده بود، پس می‌توانست از آن انگل بدبو برای قد چشمگیرش تشکر کند.

با این حال، بیماری ارثی خونی به این معنا بود که او مجبور بود به‌ طور منظم از گوشت و خون انسان تغذیه کند تا قدرتش را حفظ کند، بنابراین یک خون‌ آشام بود. اگر قابلیت احیای او متعادل نبود خطر جهش غیر قابل‌ کنترل وجود داشت و سم خنجر این تعادل را از بین می‌برد.

در نتیجه این مشکلات، Miranda، Dimitrescu را به‌ عنوان محفظه‌ای نامناسب برای Eva تلقی می‌کرد، اما یک قلعه، سه دختر جذاب و منبع ظاهراً بی‌نهایتی از قربانیان به او داد و آن‌ها به خوبی و خوشی در کنار هم زندگی کردند. تا اینکه Ethan آن‌ها را کشت.

 

منبع: CNet

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 3 =