پرداخت به جزئیات و بررسی میزان دانلود بازی Let it Die

بازی Let it Die

بازی Let it Die (بگذار بمیرد) یکی از سرگرمی های پرطرفدار و جذاب بوده که دانلود نسخه رایگان آن در دسترس کاربران قرار گرفته است. زمانی که این بازی منتشر شد، بیشتر از چهار میلیون دانلود توسط کاربران صورت گرفت و با استقبال خوب بازیکنان روبرو شد.این بازی را گوییچی سودا طراحی و تولید کرده که البته کاربران ممکن است او را به اسم سودا ۵۱ نیز بشناسند.

بازی Let it Die
بازی Let it Die

بازی Let it Die (بگذار بمیرد) یکی از سرگرمی های پرطرفدار و جذاب بوده که دانلود نسخه رایگان آن در دسترس کاربران قرار گرفته است. زمانی که این بازی منتشر شد، بیشتر از چهار میلیون دانلود توسط کاربران صورت گرفت و با استقبال خوب بازیکنان روبرو شد.این بازی را گوییچی سودا طراحی و تولید کرده که البته کاربران ممکن است او را به اسم سودا ۵۱ نیز بشناسند.
همچنین شرکت Grasshopper Manufacture نیز در طراحی و تولید این بازی نقش داشته و آن را به صورت انحصاری و رایگان برای کنسول PlayStation 4 منتشر کرده است. این شرکت در کارنامه کاری خود، تعداد بیشماری بازی معروف داشته که بیشتر بازیکنان با سلیقه های خاص را مد نظر قرار داده و به همین دلیل ممکن است مورد پسند همه کاربران نباشد.
در بین بازی های ساخته شده، آثار معروفی مانند سایه دوزخیان، هفت قاتل، پرونده نقره ای، قاتل مرده، بدون یک قهرمان دیگر، Shadow of th Colossus و بازی خورشید، گل، باران دیده می شود. تمام این ها، آثار پرطرفداری هستند که در طی این سال ها عملکرد بسیار خوبی داشته اند.کمپانی GungHo Online Entertainment این شرکت را خریداری کرد و پس از آن با همکاری با یکدیگر شروع به طراحی و ساخت بازی کردند.
در سال ۲۰۱۳ این دو شرکت از بازی Lily Bergamo رونمایی کردند که پس از گذشت مدتی اسم آن را تغییر داده و « بگذار بمیرد » نام گذاری کردند.سبک Let it Die هک انداسلش بوده که هرچه بازیکنان به مراحل بالاتر می رسند، بازی جذاب تر شده و دشمنان، بازیکن را به چالش می کشند.طبق گزارشات به دست آمده از این بازی، کمپانی Gung Ho Online Entertainment که کار توزیع این اثر را به عهده داشته، اعلام کرده است که «بگذار بمیرد» در زمان انتشار خود موفق شده توجه بسیاری از افراد را جلب کند و بیش از چهار میلیون دانلود از این بازی صورت گیرد که رکورد دانلود بین تمام بازی های ویدیویی را شکسته است.
تعداد زیاد دانلود این بازی در زمان عرضه آن در واقع نقطه عطفی برای این اثر محسوب می شود. در طی این مدت زمان گذشته شرکت گرس هاپر منیو فکچر برای توسعه این بازی، تلاش های زیادی کرده که می توان به ارائه نسخه جدید و محتوای متنوع مانند اسکین جدید، دشمنان، سلاح، اتفاقات و رویدادهای جدید اشاره کرد.

بازی Let it Die
بازی Let it Die

با ادامه مقاله پرداخت به جزئیات و بررسی میزان دانلود بازی Let it Die همراه باشید

المان های اکشن این بازی بسیار زیاد بوده و به صورت آنلاین نیز قابل اجرا است.همچنین این برنامه بر روی گوشی های ios و Android نیز قابل نصب بوده و این امکان را در اختیار بازیکنان قرار می دهد تا بر روی هر دو پلتفرم به این برنامه وارد شوند.مدیر عامل شرکت GungHo Online Entertainment به نام کازوکی موریشیتا، به دلیل عملکرد خوب بازی و موفقیت هایی که به دست آورده، در یک بیانیه رضایت و خرسندی خود را اعلام کرده است و به علاقه مندان این بازی قول داد که برای توسعه و تولید محتوای متنوع و بهتر شدن این اثر، تمام تلاش خود را خواهد کرد تا همچنان بازیکنان و طرفداران از این سرگرمی رضایت داشته باشند.
در بازی «بگذار بمیرد» بازیکن باید با دشمنان زیادی مبارزه کند و از مسیرهای بسیار سخت که پر از تله بوده، عبور کند و با بالا رفتن از یک برج، بتواند خود را نجات دهد تا به مراحل پایانی بازی برسد.سازندگان این بازی یک ایده بسیار جالبی را برای زمانی که بازیکن شکست خورده و شخصیت اصلی بازی کشته می شود، در نظر گرفته اند که به آن Death Data گفته می شود.در این بازی هر زمانی که بازیکن کشته می شود، تمام لوازم و سلاح های جمع آوری شده را از دست داده و مجددا باید از اول شروع کند.
ولی نکته مهم و قابل توجه این بوده که بعد از کشته شدن شخصیت اصلی بازی، تمام لوازم و سلاح های او به بازیکن دیگری منتقل خواهد شد که به یکی از رقیب های خطرناک او تبدیل می شود.این اثر از آن دسته بازی هایی است که ارزش تجربه کردن را داشته و مراحل جذاب و مهیج آن باعث می شود تا بازیکن مجبور به خرید درون برنامه ایی شود؛ البته خود برنامه به میزان کافی Death metal در اختیار بازیکنان قرار می دهد.در تمام مراحل می توان ردپایی از سلیقه خاص و ویژه ژاپنی را دید که یک بازی بسیار عالی و سرگرم کننده را تولید کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + نوزده =