دانلود Horizon Zero Dawn به صورت رایگان

دانلود رایگان Horizon Zero Dawn

دانلود رایگان Horizon Zero Dawn در پلی ‌استیشن ۴ و پلی ‌استیشن ۵ در دسترس است و برای استفاده از این پیشنهاد عالی نیازی به داشتن اشتراک PS Plus یا PS Now نیست. شما می‌توانید بازی Horizon Zero Dawn را برای همیشه از ۱۴ ماه مه به عنوان بخشی از کمپین PlayStation’s Play at Home برای آوریل داشته باشید. هنوز چند روز دیگر فرصت دارید تا از ۹ بازی دیگری که سونی عرضه می‌کند، استفاده کنید. در ادامه لیست کاملی از این بازی‌ها وجود دارد، برای دانلود چیزی که می‌خواهید اصلاً فرصت را از دست ندهید، زیرا این بازی‌ها فقط تا ۲۲ آوریل در این پیشنهاد قرار دارند.

ماجرای اصلی

دور بعدی عناوین رایگان PlayStation Play at Home در راه است، این بار شانس این را دارید که دانلود رایگان Horizon Zero Dawn را به دست آورید. قبل از اینکه ماه آینده Aloy به این برنامه بپیوندد، از هفته آینده می‌توانید نه بازی رایگان را دریافت کنید. این انتخاب شامل عناوین مستقلی از پلی ‌استیشن ۴ و پلی استیشن واقعیت مجازی است و همه آن‌ها از جمعه، ۲۵ مارس ساعت ۸ صبح به وقت PDT، ۱۱ صبح به وقت EDT و ۳ بعد از ظهر به وقت GMT به صورت زنده اجرا می‌شوند. در اینجا بازی‌های پلی ‌استیشن ۴ که به صورت زنده پخش می‌شوند را مشاهده می‌کنید، تمامی این بازی‌ها از طریق قابلیت بازگشت رو به عقب در پلی ‌استیشن ۵ هم قابل اجرا هستند:

  • Abzû
  • Enter the Gungeion
  • Rez Infinite
  • Subnautica
  • The Witness

و در ادامه عناوین رایگان پلی‌ استیشن واقعیت مجازی را مشاهده می‌کنید که در پلی ‌استیشن ۴ و پلی ‌استیشن ۵ هم قابلیت پخش دارند، البته به هدست پلی ‌استیشن واقعیت مجازی نیاز خواهید داشت.

  • Astro Bot Rescue Mission
  • Moss
  • Thumper
  • Paper Beast

این لیست از بازی‌ها از ۲۲ آوریل در دسترس خواهند بود و تا حدی با Horizon Zero Dawn همخوانی و همپوشانی دارند، این بازی از ۱۹ آوریل تا ۱۴ مه در دسترس خواهد بود. داشتن دید تونلی و هدف‌گیری در Horizon Zero Dawn آسان است، اما اگر هدست پلی ‌استیشن واقعیت مجازی داشته باشید و تا به حال Astro Bot Rescue Mission را بازی نکرده باشید، مطمئن باشید لذت غیر قابل وصفی خواهید برد.

همچنین می‌توانید آموزش پیشرفته Funimation/Wakanim خود را به عنوان بخشی از سرویس، که از ۲۵ مارس شروع و تا ۲۲ آوریل ادامه دارد آزمایش کنید و فرض را بر این بگذارید که در منطقه پشتیبانی شده قرار دارید. سونی بیان می‌کند که به ‌زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهد گذاشت، پس منتظر انتشار اخبار بیشتر PlayStation Play at Home باشید. به خاطر داشته باشید، برخلاف بازی‌های رایگان PS Plus، نیازی نیست وارد حسابتان شوید تا بازی‌ها را ادامه دهید، آن‌ها برای شما خواهند بود.

 

منبع: GamesRadar

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 3 =