بازی دث استرندینگ از چند بازیگر مطرح هالیوود برای موشن کپچر بهره می‌برد

دث استرندینگ

محتوای بازی دث استرندینگ بر این موضوع اصرار فراوان ورزیده که مرگ پایان کار انسان نیست و بخاطر همین ما در این بازی شاهد پایان های معمولی که پس از مرگ یا شکست شخصیت اصلی داستان اتفاق می افتد نیستیم (game over) .در عوض مقابل شدن با این حالت تکراری،در این بازی بازیکن در صورت کشته شدن یا شکست خوردن به دنیای مردگان میرود.

دث استرندینگ
دث استرندینگ

بازی دث استرندینگ از چند بازیگر مطرح هالیوود برای موشن کپچر بهره می‌برد

دث استرندینگ death stranding یک بازی ویدئویی است که به روش  open worldتوسط استودیو kojima productions  ساخته شده است و قرار بر این است به دست شرکت سونی اینتراکتیو انترتینمنت منتشر شود.تاریخ انتشار هشتم نوامبر ۲۰۱۹ می باشد و بازی منحصرا برای کنسول شکرت سونی پلی استیشن ۴ تهیه شده.اگر این بازی منتشر شود،پس از تاریخ دسامبر سال ۲۰۱۵ که کوجیما و استودیوی بازی سازیش از شرکت کونامی جدا شدند ما شاهد همکاری دوباره ی این دو خواهیم بود.

در سال ۲۰۱۶ که نمایشگاه E3  برگزار شد کوجیما در طی یک کنفرانس مطبوعاتی از طرف شرکت سونی پیش نمایشی از این بازی را منتشر کرد که نورمن ریداس بازیگر آمریکایی سریال پر طرفدار مردگان متحرک که قبل از این در پروژهی جهنم خاموش که البته لغو شد با کوجیما و کونامی همکاری داشته است قرار است یکبار دیگر به عنوان یکی از نقش های اصلی در این بازی حضور داشته باشد.

مدس میکلسن بازیگر فیلم هایی چون سه تنفگدار و سریال هانیبال،نورمن ریداس دیگر بازیگر مجموعه ی مردگان متحرک، لیندسی واگنر، لئا سیدوکس بازیگر خوش چهره ی فرانسوی ، تروی بیکر بازیگر و صداپیشه ی آمریکایی، مارگارت کوالی و امیلی اوبرایان بازیگران آمریکایی قرار است در این پروژه ی عظیم همکاری داشته باشند. همچنین نیکلاس ویندینگ رفن کارگردان،فیلمنامه نویس و تهیه کننده ی آمریکایی به همراه گی‌یرمو دل تورو کارگردان معروف فیلم هایی نظیر هزارتوی پن،شکل آب و پسر جهنمی نیز در این پروژه حضور خواهند داشت.این همکاری به صورت ضبط،صداپیشگی بازیگران و اسکن چهره خواهد بود.شایان ذکر است که اسمی که برای این بازی انتخاب شده«Death Stranding» به فاجعه ی دردناک خودکشی نهنگ ها و دیگر جانداران دریایی با به ساحل آمدن آنها اشاره دارد.در این بازی نقش اول داستان قرار است به عنوان یک ناجی،یک ملت از هم فروپاشیده و شکست خورده را نجات دهد که البته این کار آسان نخواهد بود و بازیکن و قهرمان داستان باید سختی ها و مشکلات زیادی را تحمل کند.این کار شامل جابجا کردن و حمل وسایل و تجهیزات بسیار سنگین و البته گذر از مراحل سخت بازی که ممکن است در یک بازی با این سبک اتفاق بیفتد خواهد بود.

محتوای بازی دث استرندینگ بر این موضوع اصرار فراوان ورزیده که مرگ پایان کار انسان نیست و بخاطر همین ما در این بازی شاهد پایان های معمولی که پس از مرگ یا شکست شخصیت اصلی داستان اتفاق می افتد نیستیم (game over) .در عوض مقابل شدن با این حالت تکراری،در این بازی بازیکن در صورت کشته شدن یا شکست خوردن به دنیای مردگان میرود و باید در جهت بازگشت به روند اصلی بازی ماموریت هایی را طی کند.ای سبک از تعریف پس از مرگ بر این گفته تاکید دارد که هر نوع مرگی برای انسان تاوانی دارد.احتمال می رود که برای گذر از این حالت کاراکتز اصلی بازی به سرزمین مردگان وارد شود و با تاوان مرگ خود به شکلیی خاص مواجه شود.

دث استرندینگ
دث استرندینگ

باید گفت که در این بازی کشتن دشمنان و رقیبان همیشه راه حل مناسبی نیست و بازیکن باید با استفاده از تاکتیک های مناسب برای رسیدن به هدف خود تلاش کند.

شایعه ی پیوستن دیانا کروگر به بازی دث استرندینگ

چندی پیش با انتشار یک عکس که در آن یک بازیگر زن حضور داشت شایعاتی در فضای مجازی پخش شد که طبق آن دیانا کروگر در بازی دث استرندینگ حضور خواهد داشت.

تا کنون ما شاهد حضور ستاره ها و کارگردانان بزرگ سینمای هالیوود در این بازی بودیم.چندی قبل یک از کاربران شبکه ی یوتیوب با نام کاربری Yongayea  فیلمی منتشر کرد که در آن اثبات میکند این بازیگر که هنوز به طور رسمی نامی از وی مطرح نشده دیانا کروگر،بازیگر خوش چهره ی آلمانی می باشد.

در آمریکای شمالی وی به خاطر ایفای نقش هلن در تروآ و نقش بریجت فون همرسماک در حرامزاده‌های لعنتی مشهور شد. دیانه کروگر در سال های گذشته بازیگر فیلم‌های سینمایی بزرگی همچون تروی سال ۲۰۰۴،گنجینه ی ملی به همراه نیکلاس کیج در سال ۲۰۰۴،کریسمس مبارک ساخته ی سال ۲۰۰۵،حرامزاده های لعنتنی ساخته ی کارگردان بزرگ هالیوود کوئینتین تارانتینو در سال ۲۰۰۹،پدرا ن و دختران در سال ۲۰۱۵ و آخرین کار وی با عنوان محو شدگی در سال ۲۰۱۷ اشاره کرد.

این کاربر شبکه ی یوتیوب در فیلمی که منتشر کرد چند دلیل مهم مبنی بر حضور دیانا کروگر آورد.به عنوان مثال او گفته که قسمت‌هایی از پیش نمایش بازی در فرانسه قرار دارد که در آن تعدادی سرباز در حال صحبت کردن به زبان آلمانی هستند.حال باید به این نکته توجه کرد که دیانا کروگر یه آلمانی است.

یکی دیگر از دلایلی که این یوتیوبر مطرح کرده این است که کوجیما در سال ۲۰۱۶ یک توئیت منتشر کرد که طی آن گفته بود بالاخره او توانسته با کسی که ده سال عاشقش بوده است ملاقاتی داشته باشد. البته به اعتقاد بعضی ها که بازیگر مذکور در توئین کوجیما، اِما استون، ستاره ی  فیلم لالا لند است.ولی با توجه به اینکه تاریخ مربوط به ده سال پیش است، باید گفت بازیگر هدف کوجیما در توئیتش با فیلم گنجینه ی ملی مرتبط می باشد؛ چرا که دیانا کروگر قبلا در آثار پرفروشی همچون تروی با برد پیت و اورلاندو بلوم حضور داشته است. با وجود تمام این حدسیات،به این دلیل که در عکس منتشر شده در توئیتر مشخصا به دیانا کروگر اشاره نده پس حدس زدن درباره ی حضور وی بسیار مشکل است.اما با گذر از تمامی موارد ذکر شده،عکسی در فضای مجازی منتشر شد که در آن کوجیما و همکاران وی در کنار دیانا کروگر قرار دارند که خود باعث قوت گرفتن شایعه ی حضور او در این مجموعه شد.در عین حال یک عکس دیگر در فضای مجازی پخش شد که در آن عکس هم کوجیما در کنار کروگر قرار دارد و پس از آن کروگر نیز عکسی به صروت جداگانه از کوجیما منتشر کرد.

پس از تمام این موارد یک عکس که بر عجیب بودن تکنیک motion captures  تاکید داشت به وسیله ی کروگر در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۷ در شبکه ی اجتماعی اینستاگرام منتشر شد.در این عکس وی دستکش های متناسب با تکنینک موشن کپچرز را پوشیده بود.این کار کاملا موازی با ساخت این مجموعه است.که با توجه به این می توان نتیجه گرفت که وی در ساخت این مجموعه شرکت دارد.

در پایان شایان ذکر است که نمی توان هیچ موردی را به طور قطع در مورد این بازی و کمپانی مذکور بیان کرد و طرفداران مجموعه باید تا برگزاری نمایگاه E3  چند ماهی صبر کنند.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 14 =