آموزش

درآمدزایی در پلتفرم استریم Twitch

درآمدزایی در Twitch

استریم در پلتفرمی مانند Twitch راه بسیار خوبی برای کسب درآمد است، به خصوص اگر در خانه هستید و به شغل اصلیتان دسترسی ندارید. استریم های بزرگ‌تر می‌توانند به Twitch بپیوندند و یا با آن شریک شوند و از این طریق تبلیغات کوتاهی را در ویدیوهای خود قرار دهند و کسب درآمد کنند. اما افرادی که تازه شروع به این کار کرده‌اند نمی‌توانند از این مزایا بهره‌مند شوند. در عوض اگر این افراد می‌خواهند از استریم های Twitch خود کسب درآمد کنند باید به سوی حمایت‌های مالی گام بردارند. در این راهنما، به شما نشان می‌دهیم چگونه از سرویس‌های سوم شخص حمایت مالی دریافت کنید و مطمئن شوید پولی که بازدیدکنندگان اهدا می‌کنند به شما می‌رسد.

StreamLabs را به حساب Twitch خود وصل کنید

اولین گام برای کسب حمایت مالی در صفحه Twitch این است که اکانتتان در StreamLabs را به آن متصل کنید. StreamLabs ابزاری مناسب است که به شما اجازه می‌دهد حین اجرای استریم های بازی از طریق OBS یا رایانه شخصی، آن‌ها را شخصی سازی کنید. به این نکته توجه داشته باشید که حتی اگر ویدیو را از کنسول یا دستگاه دیگری پخش کنید، باز هم همین امکان برایتان فراهم می‌شود.

به صفحه تنظیمات حمایت مالی در StreamLabs بروید و اگر اکانت Twitch خود را متصل نکرده‌اید، این گزینه پیش روی شما قرار خواهد داشت. وارد شوید تا اتصال انجام شود. StreamLabs یکی از سرویس‌های اصلی و قانونی است، پس نیازی نیست نگران سوءاستفاده از اطلاعاتتان باشید.

درآمدزایی در Twitch

StreamLabs را به حساب Twitch خود وصل کنید

حساب Paypal را به StreamLabs متصل کنید

ساده‌ترین راه برای ایجاد لینک حمایت مالی و راه‌اندازی آن، اتصال به حساب Paypal است. می‌توانید آدرس ایمیل را همراه با حساب در صفحه‌ای که می‌بینید وارد کنید. برای این کار نیازی به گذرواژه Paypal نیست و وقتی که ایمیل را در کادر درست وارد کردید، حساب شما آماده دریافت حمایت‌های مالی از سوی بازدیدکنندگان خواهد بود.

درآمدزایی در Twitch

حساب Paypal را به StreamLabs متصل کنید

لینک StreamLabs را در توضیحات کانال Twitch وارد کنید

بازدید کنندگان باید بدانند که برای حمایت مالی به کدام قسمت بروند. در تنظیمات حساب StreamLab لینکی برای ورود به صفحه حمایت مالی وجود دارد.

وارد لینک شده و سپس به کانال Twitch خود بروید. در آنجا دکمه‌ای می‌بینید که “ویرایش پنل” نام دارد، روی آن کلیک کنید، سپس به قسمت پایین بروید تا علامت بعلاوه را ببینید، روی “اضافه کردن متن یا تصویر پنل” کلیک کرده و لینک را در قسمتی که در آن عبارت “توضیحات” نوشته است قرار دهید.

عنوان پنل را چیزی مانند “حمایت مالی” بگذارید و می‌توانید تصویری را اضافه کنید که بازدیدکنندگان با کلیک روی تصویر به همان لینک حمایت مالی StreamLabs وارد شوند.

درآمدزایی در Twitch

لینک StreamLabs را در توضیحات کانال Twitch وارد کنید

سود کنید

مطمئن شوید که لینک به درستی کار می‌کند و وارد صفحه حمایت مالی می‌شوید. در اینجا، بازدیدکنندگان Twitch می‌توانند از نام کاربری خود استفاده کرده و مقدار دلخواهی را به کانالتان اهدا کنند. آن ها حتی می‌توانند پیام بنویسند یا گیف ارسال کنند. برای ارسال گیف حداقل باید ۱ دلار پرداخت کنند، این کار از ارسال بیش از حد پیام توسط مردم جلوگیری می‌کند.

از آنجایی که حساب Paypal خودتان را متصل کرده‌اید، این پول باید بلافاصله وارد حسابتان شود، اگرچه حاضر نباشید هزینه کمی را پرداخت کنید، انتقال آن به حساب بانکی‌ خود، حدود یک روز کاری طول خواهد کشید.

درآمدزایی در Twitch

سود کنید

مطمئن شوید که بازدیدکنندگان می‌دانند لینک حمایت مالی در بخش توضیحات کانالتان قرار دارد. اگر تصویر رنگارنگ و جذابی درست کنید که به صفحه حمایت مالی منتقل شود به این کار کمک خواهد کرد، همچنین حین استریم کردن از افرادی که از شما حمایت کردند تشکر کنید.

منبع: digitaltrends

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − شش =