اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

محصول کمپانی بازی سازی اپیک گیمز “Epic Games” در حالی که طرفداران بسیاری پیدا کرده و از نظر محبوبیت به بالاترین حد رسیده با واکنش پرنس هری نوه ی ملکه ی انگلیس روبروبه رو شده است.شاهزاده هری در جمع فعالان انجمن مسیحی مردان جوان (YMCA) در غرب لندن درباره ی سلامت ذهنی و تاثیر شبکه های اجتماعی و بازی های پلی استیشن بر آن صحبت کرده.

این عضو خانواده ی سلطنتی انگلستان بیان کرده:
امروزه نگرانی های بسیاری پیرامون سلامت روانی وجود دارد و جای تعجبی ندارد که جوانان امروزی برای صحبت کردن در این مورد با دیگران دچار سختی هستند. در دنیای امروزی شبکه های اجتماعی از مواد مخدر و الکل خطر آفرین تر هستند چرا که به نوعی این گونه فعالیت ها عادی سازی شده و محدودیتی هم در برابرش وجود ندارد.

او ادامه داد:
جوانان می توانند با تلفن های همراه خود در ارتباط باشند و در این مورد ایرادی وجود ندارد ولی به شرطی که ارتباطات انسانی واقعی را نیز تجربه کنند. زیرا بدون ارتباطات انسانی شما در هنگام مواجهه با شرایط ناگوار جایی را برای رفتن ندارید و تنها جایی که می توانید در این هنگام به آن مراجه کنید همان شبکه های اجتماعی است. در پایان نشست شاهزاده هری نسبت به بازی ویدیویی آنلاین Fortnite واکنش و نظرات سختگیرانه ای را در پیش گرفت.

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

او در این باره گفت:
این بازی حتی نباید مجاز به انتشار باشد، فورنایت هیچ مزیتی برای هیچ کدام از اعضای یک خانواده ندارد.هیچ فرقی ندارد که شما چند ساله باشید چرا که این بازی PlayStation اعتیادآور طراحی شده تا شما را جایی که ممکن است جلوی رایانه تان بنشاند. این بسیار وظیفه ناشناسانه است.

او هم چنین درباره ی کم کاری خانواده ها اضافه کرد:
پدران و مادران در این مورد دچار درماندگی شده و این طور به نظر می آید که تسلیم شده اند. این اهمال و سهل گیری درست مانند این است که خانواده ها فقط در کناری نشسته اند تا آسیب دیدن فرزندان شان را از دور تماشا کنند.این در حالی است که این بازی “Fortnite” در این روزها اوج محبوبیت و بازخورد های مثبت را از سوی گیمر ها تجربه می کند.
بر اساس آماری که اپیک گیمز در کنفرانس توسعه دهندگان بازی “Game Developers Conference” در سال ۲۰۱۹ در کالیفرنیا ی آمریکا ارائه داده است این بازی هم اکنون به پدیده ای فراگیر در جهان تبدیل شده و پا را از یک بازی ویدیویی هم فراتر گذاشته و افراد را با هر سنی درگیر خود کرده است به این ترتیب که هم اکنون آمار خیره کننده بیش از ۲۵۰ میلیون نفر بازیکن در سرار جهان در این بازی به ثبت رسیده است.
این عدد زمانی شگفت انگیزتر می شود که بدانیم در ماه دسامبر گذشته این آمار با ۲۰۰ میلیون بازیکن به ثبت رسیده بود. از نظر بازیکنان ماهیانه نیز فورنایت موفق شده است تا عدد قابل توجه ۷۸.۳ میلیون بازیکن را رقم بزند یعنی اگر در مقام مقایسه به این عدد نگاه کنیم بازیکنان ماهیانه فورنایت بیشتر از جمعیت انگلیس و فـرانـسـه و فـقـط کـمـی کـمـتـر از جـمـعـیـت آلـمـان خـواهـد بـود.

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

همچنین جالب است بدانید که بیشترین تعداد بازیکنان همزمان محصول کمپانی اپیک گیمز ۱۰.۸ میلیون نفر بوده است. فورتنایت همین طور موفق شده تا جمعیت زیادی از گیمر های مونث را به سمت خود جذب کند به شکلی که عددی نزدیک به ۳۵ درصد بازیکنانش را بازیکنان مونث شکل داده اند که برای یک بازی با سبک شوتر بسیار شگفت انگیز است. هم راستا با سخنان شاهزاده هری، پارلمان کشور عراق رای به ممنوعیت بازی هایی داد که با توجه تاثیرات منفی شان ممکن است برای امنیت اجتماعی، فرهنگ و سلامت روانی جامعه عراق مخرب باشد.
در این بین دو بازی با سبک تیراندازی یعنی PUBG و Fortnite نیز دیده می شوند.محصول کمپانی بازیسازی اپیک گیمز اولین بار در سال ۲۰۱۷ برای کنسول های خانگی عرضه شد. فورتنایت یک بازی در سبک بقا و تیر اندازی بوده که پس از انتشار برای کنسول های خانگی برای سیستم های تلفن همراه نیز عرضه شد. این بازی که حال و هوایی مشابه با نمونه ی مشابه اش یعنی PUBG دارد گیمر را در جمعی ۱۰۰ نفره قرار می دهد و بازیکن باید بتواند تا جایی که ممکن است زنده بماند تا برنده نهایی بازی باشد. هم چنین در فورتنایت استفاده از انواع سلاح ها و وسایل نقیله را تجربه خواهید کرد.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

1 دیدگاه در “درخواست تحریم بازی Fortnite کمپانی Epic Games توسط شاهزاده هری

  1. آرتین گفت:

    شاهزاده هری که خورد اپکم روششش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + سیزده =