دریافت بازی رایگان Fallout 76 برای پلی استیشن ۴

دریافت بازی رایگان Fallout 76 برای پلی استیشن 4

به تازگی خبری از فروشگاه آلمانی Media Markt منتشر شده است که از فروش هارد دیسک اکسترنال Seagate، به همراه یک نسخه از بازی Fallout 76 خبر می دهد. این خبر شاید برای کسانی که از این بازی اطلاعاتی ندارند، ممکن است تعجب برانگیز باشد اما اگر در مورد آن اندکی تحقیق کنید، متوجه خواهید شد که این بازی یکی از ضعیف ترین بازی های ۲۰۱۸ بود که حرف چندانی برای گفتن نداشت. می توان گفت بازی پناهگاه ۷۶ بدترین بازی مجموعه فال اوت بود که برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و هم چنین رایانه های شخصی ارائه شد.

در طول این بازی، احساس بلا تکلیفی خواهید داشت و بعد از اتمام آن، حس خوشایندی به شما دست نخواهد داد. در طول این بازی، چیزی که بیشتر از همه شما را آزار می دهد حس تنهایی است که به شما دست خواهد داد. وجود ربات های فراوان که برای جذابیت بازی در آن قرار داده شده بودند، نتیجه عکس داده و حوصله سر بر شده اند چرا که تعداد آن ها تنها محیط بازی را شلوغ کرده و جذابیتی به دنبال ندارد. مبارزه با دشمنان هم چنگی به دل نمی زند و تنها حس خستگی را به دنبال دارد.

وقتی این بازی را تک نفره بازی می کنید، عدم ایجاد حس رضایت موجب می شود که به سمت بازی آنلاین و چند نفره بروید اما در نهایت تاسف، در آن جا نیز جذابیتی به چشم نخواهد خورد. نقطه قوت این بازی می توانست محیط بزرگ و زیبای آن باشد اما شرکت سازنده آن، از این بخش هم استفاده نکرده و این نقطه قوت را تبدیل به ضعف کرده است.

گرافیک فنی آن نیز دارای ضعف های فراوانی می باشد چرا که برای ساخت این بازی از موتور کریشن که موتوری قدیمی است، استفاده شده است. اما در میان این ضعف و کاستی، نباید از موسیقی آن ایراد گرفت چرا که سرشار از زیبایی بوده و از قسمت های بی نظیر بازی می باشد. طرفداران مجموعه فال اوت که بی صبرانه در انتظار این بازی بودند، با ارائه آن نا امید شده و کمتر کسی رغبتی به خرید آن نشان داد و به همین دلیل، نسخه های بی شماری از آن، به فروش نرفت.

به همین دلیل، شرکت سازنده آن و فروشگاه های مختلف، با ترفندهای مختلفی سعی در اتمام نسخه های این بازی دارند. قبلا شرکت بتسدا، اعلام کرده بود که به هر شخصی که بازی Fallout 76 را خریداری کند، نسخه ای از Fallout Classic Collection هدیه داده خواهد شد. این مجموعه که هدیه خرید بازی می باشد، شامل بازی‌های Fallout ،Fallout Tactics: Brotherhood و Fallout 2 است و کاربران تمام پلتفرم ها قادر به استفاده از آن خواهند بود.

دریافت بازی رایگان Fallout 76 برای پلی استیشن 4
دریافت بازی رایگان Fallout 76 برای پلی استیشن ۴

اما شرکت بتسدا، اشتباه دیگری را در این دوره انجام داد و آن تحویل یک کیف پلاستیکی به جای کیف مخصوص نسخه اصلی بازی بود که ناراحتی کاربران را در پی داشت. این شرکت با قرار دادن مقداری پول درون بازی خواسته بود تا از این نارضایتی بکاهد اما اندک بودن آن، موجب شد تا دردی از کاربر دوا نشود.

به دلیل این نارضایتی ها، باز هم فروش این محصول به مشکل برخورد. در قسمت اول نوشتار اشاره شد که فروشگاه مدیا مارکت، فروش هارد اکسترنال Seagate را به همراه یک نسخه از این بازی قرار داده است. با این توضیحات، دلایل این کار روشن شده و از شما ابهام زدایی شد. تمامی فروشگاه های آلمانی، نهایت تلاش خود را در راستای فروش این بازی می کنند.

قبل از این اقدام هم خریداران کنترلر دسته دوم DualShock 4 و هم چنین باندل کنسول Xbox One X، نسخه های این بازی را نیز دریافت می کردند. این فروشگاه، باندل این بازی و هارد اکسترنال Game Drive را به قیمت ۷۹ یورو یعنی ۸۹.۵ دلار می فروشد. این هارد برای کنسول های Playstation 4، هم نسخه های معمولی و هم نسخه های اسلیم و پرو قابل استفاده می باشد. این هارد مدت زمانی کوتاه است که ارائه شده و برای وصل آن به کنسول، نیازی به فرمت کردن آن نیست.

دریافت بازی رایگان Fallout 76 برای پلی استیشن 4
دریافت بازی رایگان Fallout 76 برای پلی استیشن ۴

قیمت این هارد در سایت آمازون، ۳۶ سنت بیشتر از این فروشگاه می باشد که این نشان از تخفیف های ویژه فروشگاه مدیا مارکت برای فروش آن می باشد. این خبر با واکنش های مختلف کاربران و منتقدین رو به رو شد. این فروشگاه و دیگر فروشگاه های کشور آلمان، در مورد این اقدام توضیح دادند که این کار در جهت تمام شدن موجودی بازی بوده و آن ها به شدت خواستار اتمام نسخه های های Fallout 76 هستند. برای همین آن را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند.

البته اشتباه این فروشگاه ها، سفارش بسیار زیاد این بازی در زمان ارائه آن از جانب شرکت بتسدا بود و حال با این اقدام در صدد رهایی از این اشتباه هستند.

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × پنج =