دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4

دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4

دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4

بازی Gran Turismo Sport تا به الان بیشتر از ۱۰۰ ماشین و ۳۰ پیست را از آن خود کرده است که تمامی این اتومبیل ها و پیست ها به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرند. هنگامی که بازی Gran Turismo Sport در تاریخ اکتبر ماه ۲۰۱۷ برای پلی استیشن ۴ انتشار پیدا کرد، یکی از مهمترین اشکالاتی که به این بازی وارد بود تعداد اندک ماشین ها و پیست های بازی بودند که تنها حدود ۱۶۸ ماشین و ۳۹ پیست برای این بازی در نظر گرفته شده بود که سبب شد تا گرن توریسمو اسپورت از این جهت کمترین اندازه ماشین و پبست را از زمان گرن توریسمو ۳ تا به الان داشته باشد.
کارگردان این بازی به نام کازونوری بامائوچی، حدود یک سال گذشته عنوان کرده بود که تمایل دارد در ورژن نهایی بازی خود حدود ۵۰۰ عدد ماشین را در اختیار هواداران این بازی ها بگذارد و به دلیل وجود سخت افزار کافی برای PlayStation 4 و وجود مدل های با کیفیت از ورژن های قبلی گرن توریسمو، این کار کار دشواری نخواهد بود. اما نهایت امر این است که چنین اتفاقی نیفتاد و این بازی با تعداد ماشین کمتری ارائه شد، البته ما در آن زمان اطلاع نداشتیم که پولی‌ فونی دیجیتال تمایل دارد از طریق آپدیت هایی که به دنبال هم هستند این تعداد را کم کم افزایش بدهد.
اکنون پس از گذشت بیشتر از یک سال و با ارائه جدید ترین حالت به روز رسانی بازی یعنی آپدیت ۱.۳۱ در تاریخ ماه دسامبر تعداد ماشین هایی که به تازگی در اختیار گرن توریسمو قرار گرفته است به حدود ۱۰۳ عدد و اندازه پیست های جدید هم به ۳۲ عدد برای هفت منطقه رسید. و تمامی این موارد به صورت رایگان در اختیار هواداران این بازی ها قرار می گیرد. به روز رسانی ۱.۳۱ به این معنا نمی باشد که تا امروز ما شاهد ۳۱ آپدیت به لحاظ محتوا بوده ایم، بلکه این عدد شامل تمام موارد مربوط به بخش به روز رسانی های بازی است و مواردی مانند برطرف کردن اشکالات و باگ های متفاوت را نیز شامل می شود.

دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4
دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4

تا کنون تعداد آپدیت های محتوایی حدود ۱۳ عدد بوده اند که اولین نمونه این به روز رسانی ها با شماره ۱.۶ بود که منتشر شد. این میزان به روز رسانی ها تنها شش هفته پس از منتشر شدن بازی ارائه شد و ماشین های شلبی کبرا، آئودی R18 و زاگوتا Vision Gran Turismo را وارد بازی کرد. پس از آن میزان به روز رسانی های دیگر نیز در زمان های مختلف دیگر انتشار پیدا کرد و به شکل میانگین هر ۲۹ روز یک آپدیت محتوایی برای این بازی منتشر می شود. طولانی ترین زمان انتظار برای ارائه کردن یک آپدیت حدود ۹ هفته می باشد و در فاصله ماههای مختلف مانند ماه می و ماه جولای این به روز رسانی های محتوایی ارائه نشد.
البته تا قبل از این هم آپدیت بزرگ ۱.۱۹ در مورد گرن توریسمو اسپورت انتشار پیدا کرده بود که پیست Circuit de la Sarthe را به بازی ها افزود.
میزان به روز رسانی به لحاظ محتوایی به شکل ثابت بوده است و هر بار ما تعداد ماشین های متفاوتی را در این پیست می بینیم. به عنوان مثال در اولین بار سه عدد ماشین ارائه شد، ولی در زمان به روز رسانی در ماه آوریل فقط دو عدد ماشین آئودی Vision Gran Turismo و تویوتا سوپرا ریسینگ با پیست Dragon Trail Garden برای هواداران منتشر شد. از بین ۱۳ عدد مورد آپدیت شده حدود ۱۱ عدد آن پیست جدید داشته اند، و پیست هایی که دارای تنوع بالا بوده اند به جز داشتن نقشه های جدید در مناطقی که برای نسخه اصلی طراحی شده اند شامل شش نسخه اصلی می شوند.

دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4
دریافت ۱۰۳ ماشین و ۳۲ پیست توسط بازی Gran Turismo Sport PS4

بازی Gran Turismo Sport یک بازی بسیار مهیجی بود که در زمانی که در سبک و سیاق شبیه ساز رانندگی ارائه شد بسیار سرو صدا کرد. گاهی اوقات تعدادی از بازی ها نباید معرفی شوند، آنها آن قدر عنوان بزرگی دارند که حتی گیمر های جدید نیز خیلی سریع با آنها آشنا می شوند. یکی از معروف ترین آنها Gran Turismo است. این بازی سال های سال است که با عنوان یکی از قدرتمند ترین بازی ها هواداران زیادی را به خود جذب کرده است. این بازی آنقدر برای نسل ششم خود قدرت داشت که هیچ بازی به لحاظ فنی نخواهد توانست با این بازی ها به رقابت بپردازد.
این بازی در هنگام ظاهر شدن در نسل هفتم خود نیز با وجود رقبای قدرتمند خود باز هم مانند قبل قدرت نمایی می کرد و باز هم مانند یک حریف قدرتمند برای سایر بازی ها بود و به رقابت با آنها می پرداخت. در مورد نسل هشتم هم می توانیم بگوییم که هواداران این مجموعه از بازی ها منتظر ظهور نسل جدیدی از این بازی بودند. آنها دوست داشتند یک نسخه بسیار فوق العاده از این بازی را ببینند تا بتوانند در پلی استیشن ۴ به راحت از آن استفاده کند. برای همین این امکان وجود دارد تا خیلی از هواداران بازی های ریسینگ، به بازی های آفلاین و بازی هایی که خوب تولید شده اند علاقه مند باشند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + شانزده =