اخبار بازی های پلی استیشن, بلاگ, پلی استیشن

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

وقتی یک بازی از همه لحاظ با کیفیت و قابل قبول باشد، برای نقد دقیق تر بازی به ریزبینی های بیشتری احتیاج خواهد بود. شاید در این میان نتوان ایرادهای اساسی به بازی مورد نظر گرفت. اما احتمالا در این بین المان هایی به چشم می خورد که بتوان با تغییر و یا ارتقای انها شرایط بازی مورد نظر را بهتر از قبل کرد. در مورد بازی God of War دقیقا همین اتفاق افتاده است. به احتمال زیاد این بازی را به خوبی می شناسید.
زیرا God of War یکی از بهترین بازی های نسل هشتمی است که می تواند بازی بازان سختگیر را هم راضی نگه دارد.
اگر تا به حال به دنیای God of War وارد شده باشید، حتما متوجه زیرنویس ها و نوشته های ریز این عنوان شده اید. یکی از ایراداتی که به این بازی گرفته شده است، دقیقا همین موضوع است. کارشناسان و کاربران بر این باورند که ریز بودن نوشته ها در God of War خواندن را برایشان سخت می کند. البته در این خصوص حق دارند.
ذکر این مشکل از سوی مخاطبان و کارشناسان موجب شده است تا “استودیوی سونی سانتا مونیکا” به فکر عرضه به روز رسانی تازه ای برای این بازی بیفتد. در این به روزرسانی شرایط برای بازی بازان بهتر از قبل شده است و می توانند بسته به سلیقه خود، سایز نوشته های داخل بازی را تغییر دهند. لازم است بدانید که استودیوی سونی سانتا مونیکا این تغییر سایز را برای تمامی نوشته هایی که در بخش های مختلف بازی به چشم می خورد، در نظر گرفته است.بدین ترتیب می توانید کدکس ها و یا نوشته های رابط کاربری را هم تغییر دهید. برای این کار فقط کافیست تا به منوی Accessibility بروید و سایز مورد نظرتان را برای بخش های مختلف بازی انتخاب کنید.

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

در مورد بازی God of War بیشتر بدانید!
هر چقدر هم که نسبت به بازی های نسل هشتمی حساس و دقیق باشید، باز هم می توانید God of War را به عنوان یکی از بهترین عناوین این نسل بشناسید. God of War بازی مورد انتظاری است که می تواند به خوبی توقعات و انتظارات مخاطبان را پوشش دهد. استودیوی سونی سانتا مونیکا برای ساخت God of War بالغ بر ۵ سال زحمت کشده است و حالا تمامی این زحمات به خوبی به بار نشسته است.
به طوری که می توان God of War را یک کلاس درس برای بازی سازانی دانست که به دنبال خلق آثار منحصر به فرد و متفاوت هستند. مهم ترین چیزی که بازی God of War و البته استودیوی سونی سانتا مونیکا به مخاطبان یاد داده است، نترسیدن از تغییر است. بله این مهم ترین درسی است که تمامی مجموعه های بازی ساز باید به خوبی آن را درک کنند. God of War را می توان یک عنوان تازه و به دور از المان های مشخص و تعریف شده گذشته دانست .
که با همان ایده های تازه به خوبی نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است. شاید اگر تمامی کمپانی های بازی ساز ترس و وحشت از تغییر را کنار بگذارند، دیگر با عناوین تکراری و کسل کننده مواجه نشویم.
مهم ترین تغییری که در دنیای بازی God of War توجهتان را به خودش جلب می کند، به تغییر کاراکتر اصلی بازی یا همان “کریتوس” مربوط می شود. او دیگر خشونت و جنگ طلبی قبل را ندارد و به دنبال یک زندگی آرام است.
در اوایل بازی PlayStation 4 همسر کریتوس به دلایل نامعمولی کشته می شود و از کریتوس می خواهد تا خاکسترش را بر فراز بلندترین قله نورس ببرد. در واقع این اولین ماموریت شما در دنیای God of War است که باید آن را به همراه فرزند کریتوس به نتیجه برسانید. شاید از خودتان بپرسید که علت این وصیت چیست و چرا باید خاکسترهای همسر کریتوس را به بلندترین قله دنیای نورس ببرید؟ برای اینکه به پاسخ این سوالتان برسید، باید تا پایان بازی صبر کنید.

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

در آپدیت جدید بازی God of War PS4 سایز متن‌ها افزایش می یابد

اما مطمئن باشید زمانی که به پاسخ این سوال می رسید، حسابی غافلگیر خواهید شد. بگذارید در مورد God of War یک حقیقت را بگوییم. این بازی پیچش های مختلفی دارد و جزئیات متنوعی را در گوشه و کنار خود جای داده است. اما روایت کلی و داستانی بازی و همچنین گیم پلی آن به قدری قدرتمند و جالب توجه است که به خوبی درگیر این پیچش ها و جزئیات می شوید.
شما در دنیای God of War مدام ماجراجویی های متنوع را تجربه خواهید کرد. طراحی این مراحل به حدی ماهرانه انجام شده است که اصلا دوست ندارید دسته بازی را زمین بگذارید. شاید در ابتدای بازی پلی استیشن ۴ که همه چیز آرام در حال پیش رفتن است، کمی متعجب شوید. اما این نکته را به خاطر داشته باشید که در دنیای God of War هیچ چیز آرام نخواهد ماند. مطمئن باشید زمانی که اولین نبرد را در بازی تجربه می کنید، حسابی هیجان زده می شوید.
شاید در ابتدای بازی کمی خامی پسر کریتوس اذیتتان کند، اما با پیشروی در روند بازی همه چیز بهتر می شود.
اگرچه God of War در میان بازی های جهان باز جای نمی گیرد، اما گستردگی بیش از اندازه آن موجب می شود تا این عنوان را چیزی بالاتر از یک بازی با داستان خطی ببینید.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نوزده =