آپدیت جدید بازی Spider Man

در آپدیت جدید بازی Spider Man PS4 با حضور چهار شگفت انگیز

استودیو اینسامنیاک گیمز سازنده بازی Marvel’s Spider Man که با ساخت این بازی بازگشت خوبی را برای خود رقم زده، مورد توجه منتقدین و کاربران قرار گرفته است. این بازی در ۷ سپتامبر (۱۶ شهریور) برای پلی‌استیشن ۴ عرضه شد اما این استودیو به هواداران این بازی وعده داده بود که در به‌ روزرسانی خود پوششی جدید و با فضای فیلم چهار شگفت‌انگیز را ایجاد کند و در جدیدترین خبر از این بازی وعده‌ی خود را محقق کرد.

قرار است در این بازی مرد عنکبوتی و چهار شگفت‌انگیز باهم همکاری داشته باشند در نتیجه برای مرد عنکبوتی دو پوشش جدید طراحی شده است که نام این دو لباس The Future Foundation و The Bombastic Bag Man در نظر گرفته شده است. داستان بازی توسط یک گروه چهار نفره نوشته شده است. کریستس کیج که جز گروه نویسندگی سریال Daredevil نیز بوده است یکی از اعضای این تیم می‌ باشد.

دن اسلات نیز خالق مستر نگاتیو است و شاید همین امر سبب شده این کارکتر از مابقی دشمنان پررنگ تر باشد. همانند بازی‌های دیگر این بازی نیز مبارزات دو گروه خوب و بد است و مرد عنکبوتی مانند داستان فیلم قرار است از قدرت‌های خاص خود برای از میان بردن دشمنان استفاده کند و تیپ بازی اکشن ماجراجویی است. کینگ پین و مستر نگاتیو دشمنان اصلی مرد عنکبوتی هستند اما دشمنان دیگه‌ای همچون اسکورپیون، شاکر و والچر نیز در بازی PlayStation 4 هستند و رفته رفته و طی مراحل بازی دشمنان دیگه‌ای نیز به بازی اضافه می‌شوند.

در آپدیت جدید بازی Spider Man PS4 با حضور چهار شگفت انگیز
در آپدیت جدید بازی Spider Man PS4 با حضور چهار شگفت انگیز

اسپایدرمن ماموریت‌هایی همچون خنثی کردن بمب را از شخصیت Taskmaster دریافت می‌کند و کارکتر بازی موظف است که این کار را در بازه زمانی مشخصی انجام دهد که برای انجام هر ماموریت تقریبا ۱۶ الی ۱۷ ساعت وقت لازم است. حال آنکه باید با دشمنان نیز مبارزه کند پس بازیکن باید بر روی زمان در دسترس برنامه‌ریزی درستی داشته باشد تا بخاطر از دست رفتن زمان از بازی جا نماند.

فضا در شهر نیویورک است و سازندگان تلاش خود را کرده‌ اند که به بهترین نحو ممکن چهره‌ ای واقعی از این شهر را نمایش دهند در همین راستا به جزئیات بسیار اهمیت داده‌اند. هرکدام از ماموریت‌ هایی که به اسپایدرمن داده می‌شود امتیازاتی به دنبال دارد و در پایان هر ماموریت بر اساس امتیازی که به دست آورده است توانایی‌ های خاصی بدست می‌آورد. بازی هم در روز و هم در شب اتفاق می‌ افتد و حتی آب و هوا نیز تغییر می‌کند و حالت ثابتی ندارد.

اسپایدرمن با مردم شهر روابط دوستانه‌ای دارد. البته این بازی بخاطر وجود توانایی خاص کارکتر یعنی تار انداختن کمی با بازی‌های دیگر متفاوت است و شاید در ابتدای بازی نتونید با این قدرت خیلی خوب کنار بیاید و ازش استفاده درستی داشته باشید. مسلما تار تنیدن برای همگان کمی مشکل بوده است اما اگر زیاد بازی و تمرین داشته باشید این مشکل از بین می‌رود و آن زمان است که می‌توانید بر بازی سوار شوید و لذت ببرید.

برای اینکه بتوانید همزمان هم مبارزه کنید هم تار بزنید بهتر است به منوی حرکت‌ها برید جستجو کنید که هر حرکت چگونه اجرا می‌شود تا بتوانید تشخیص دهید برای چه موقعیت‌هایی مناسب است. ما به شما یک نکته کمکی می‌گوییم: اگر تکنیک Yank Down (کلید مثلث) را با Air Launcher (کلید مربع) همزمان باهم بکار بگیرید می‌توانید ضربات سنگین به دشمناتان وارد کنید.

در آپدیت جدید بازی Spider Man PS4 با حضور چهار شگفت انگیز
در آپدیت جدید بازی Spider Man PS4 با حضور چهار شگفت انگیز

در بازی شما شاهد دشمنانی هستید که سلاح گرم دارند برای مبارزه با اینگونه دشمنان بهتر است از تکنیک Buster که باعث پایین افتادن دشمن می‌شود استفاده کنید و یا از Wrecking Ball استفاده کنید و دشمن را به دور خودش بچرخانید. قدرت بدنی اسپایدرمن را دست کم نگیرید او می‌تواند روی دیوارها مانند خزندگان حرکت کند و با با تارهای خود بلوک بتنی را جابه جا کند و از بلندی‌ها حرکت کند و از بالا دشمنان را غافلگیر کند.

بازی دارای درجه سختی است که در حین بازی نیست قابل تغییر است و شما می‌توانید بازی را در یکی از ۳ حالت قرار دهید. بخاطر وجود تجهیزاتی همچون گجت توانایی‌های دیگری نیز به اسپایدر من اضافه می‌شود مثلا بمبی از تارها (Web Bomb) که باعث شناور شدن تارها در هوا می‌گردد. اگر از زمان وعده اینسامنیاک گیمز بی‌صبرانه منتظر این آپدیت بوده‌اید دیگه انتظارتون به پایان رسید و می‌تونید با آپدیت ۱.۱۴ این لباس‌های شگفت‌انگیز و داشته باشید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دوازده =