بازی FIFA 19 پرفروش ترین بازی کنسول ها اعلام شد

در اروپا طی سال 2018 بازی FIFA 19 PS4 پرفروش ترین بازی کنسول ها اعلام شد

بازی fifa 19 یکی از بهترین بازی های طراحی شده در سال ۲۰۱۸ است که توانسته است تا انقلابی را در فروش بازی های پلی استیشن ۴ ایجاد کند. این بازی در سال ۲۰۱۸ بر اساس گفته ی کمپانی سازنده ی خود، پرفروش ترین محصول شرکت و در عین حال محبوب ترین بازی در اروپا بوده است. اگر به دنبال یک بازی با کیفیت و مناسب هستید که حس یک فوتبال واقعی را برای شما به تصویر بکشد، ما به شما بازی fifa 19 را پیشنهاد می دهیم.

این بازی به صورتی طراحی شده است که امکان بازی یک نفره یا چند نفره را برای شما به ارمغان می آورد و شما می توانید با دوستان خود یک مسابقه ی فوتبالی را انجام دهید و از آن لذت ببرید. امروزه هر کس که به بازی های رایانه ای علاقه دارد نام fifa را به خوبی می شناسد. در این بازی ، بازی فوتبال به گونه ای طراحی شده است تا تمام ویژگی های یک فوتبال واقعی برای بازیگر تداعی شود و بازیگر این ویژگی ها را در بازی خود نیز مشاهده کند.

در اروپا طی سال 2018 بازی FIFA 19 PS4 پرفروش ترین بازی کنسول ها اعلام شد
در اروپا طی سال ۲۰۱۸ بازی FIFA 19 PS4 پرفروش ترین بازی کنسول ها اعلام شد

در این بازی ابتدا باید دستگیره ی خود را بدست بگیرید و بازی را شروع کنید. بعد از بالا آمدن بازی و به تصویر کشیده شدن قدرت کیفیتی و گرافیکی بازی شما وارد بازی می شوید. این بازی از قسمت های مختلف تشکیل شده است که هر کدام نوعی از بازی فوتبالی را برای شما شبیه سازی می کند.

برای مثال اگر شما علاقه مند به بازی کردن در لالیگا باشید باید قسمت مربوط به آن را انتخاب کنید و یا اگر می خواهید در جام جهانی شرکت کنید باید این قسنت را انتخاب کنید. بعد از انتخاب لیگی که می خواهید در آن توپ بزنید شما وارد بازی می شوید. حال وقت آن رسیده است تا مشخص کنید که چگونه می خواهید بازی کنید. اگر می خواهید تک نفره بازی کنید و با سیستم قدرتمند خود مسابقه دهید، این بازی این امکان را به شما می دهد.

ویا این که می خواهید با گروه دوستان خود به مسابقه بپردازید نیز این قابلیت در این بازی طراحی شده است. فرض کنید دوستان شما نیز در کنار شما قرار دارند و شما می خواهید با آن ها مسابقه دهید. حال نوبت به انتخاب جدول رده بندی و نوع امتیاز دهی است که شما باید تعیین کنید. بعد از تمامی این قسمت ها شما وارد قسمت انتخاب تیم هامی شوید. در این بازی شما و دوستانتان باید تیم مورد علاقه ی خود را انتخاب بکنید.

بعد از این کار، بازی Playstation 4 به شما امکان coach کردن تیم خود را می دهد به این صورت که می توانید بازیکنان خود را در هر جای زمین که مناسب می دانید قرار دهید، از دیگر تیم ها بازیکن قرض بگیرید و به تیم خود تزریق کنید، نوع دفاع کردن، حمله کردن، استراتژی ضد حمله و … را تعیین کنید. بعد از این نوع مربی گری شما می توانید هر بازیکن خود را نیز سفارشی سازی کنید. شما می توانید نوع بازی کردن آن را عیین کنید و… حال تیم شما آماده است که کاپیتانی را برای آن انتخاب کنید.

در اروپا طی سال 2018 بازی FIFA 19 PS4 پرفروش ترین بازی کنسول ها اعلام شد
در اروپا طی سال ۲۰۱۸ بازی FIFA 19 PS4 پرفروش ترین بازی کنسول ها اعلام شد

کاپیتانی که بسیار لایق است و می تواند تیم شما را در زمان های مناسب هدایت کند. حال دیگر وقت آن رسیده است تا تیم محبوب و مورد علاقه ی خود را که به طور کامل نیز سفارشی کرده اید وارد مسابقه کنید. دراین بین شما می توانید استادیومی که می خواهید در آن توپ بزنید را انتخاب کنید، نوع توپ بازی را تعیین کنید و …

آماده باشید زمان بازی فرارسیده است شما باید با تکنیکی که بازیکنانتان دارند و با تکیه بر استراتژی های بازی حمله کنید، دریبل کنید، سانتر کنید، خطا کنید و در نهایت گل بزنید. تمام این ویژگی های عالی در این بازی باعث محبوبیت این بازی شده است که چشم هر بازیگری را خیره می کند.
این بازی توسط EA Vancoaver و EA Romania توسعه یافته است و توسط Electronic Arts نشر پیدا کرده است. اگر به دنبال یک بازی با کیفیت برای پلی استیشن ۴ خود هستید که هم شما را سرگرم کند و هم هرکسی که با رفیق است، ما به شما بازی fifa19 را پیشنهاد می دهیم که محبوب ترین، پر فروش ترین و مناسب ترین بازی سال ۲۰۱ است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =