بلاگ, پلی استیشن, نقد و بررسی بازی های پلی استیشن

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

بازی ghost of tsushima یا همان شَبَه توشیما، یک بازی اکشن و پر از ماجراجویی است که با سبک مخفی کاری در آمیخته شده است. این بازی محصول شرکت ساکرپانچ است و توسط شرکت سونی برای پلی استیشن ۴ رونمایی و منتشر می شود. در مورد روند بازی باید گفت که اصل این بازی کاوش در محیط اطراف و پیدا کردن مسیر و مبارزه با دشمن است. در طی این مسیر و رسیدن به هدف، ماموریت های زیادی بوجود می آیند که باید انجام شوند. داستان ghost of tsushima روایتگر قهرمانی سامورایی است که می خواهد آزادی را دوباره به ژاپن بیاورد. داستان از آنجایی شروع می شود که امپراطوری منولوگ به جزیره tsushima حمله می کند و همه جای این سرزمین را ویران می کند و از بین می برد و به تسخیر خود در می آورد. قهرمان داستان یکی از آخرین بازمانده های سامورایی ها به نام جین ساکایی است که در حمله مغول ها به ژاپن جان سالم به در برده است و به مقابله با منولوگ برمی خیزد.

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

در بازی، جین ساکایی باید علاوه بر تاکتیک های مبارزه سنتی سامورایی تکنیک های جدیدتری پیدا کند و فراتر از این تکنیک های سنتی پیش برود و راه های جدیدتری برای مقابله با دشمن پیدا کند و برای آزادی ژاپن تلاش کند که در این مسیر ماجراهای فوق العاده زیبایی رخ می دهد که بازی را به شکل قابل توجهی جذاب و محشر می کند. شما می توانید در غالب این شخصیت بازی کنید و با سوار شدن بر اسب به همه جا سفر کنید و با استفاده از سلاح مشهور در افسانه های ژاپن (کاتانا) به مبارزه با دشمن بروید. در مورد تاریخ انتشار این بازی هنوز هیچ اطلاعات صحیحی مبنی بر اینکه بازی در راه است و به زودی منتشر می شود، وجود ندارد و تنها خبری که هست این است که در سایت های بعضی از خرده فروشان بازی، یک تاریخ حدسی اعلام شده که آن هم در حد یک شایعه بیش نیست و هیچ ارتباطی با حقیقت تاریخ انتشار بازی ghost of tsushima ندارد.
تاریخی که برای انتشار این بازی در این سایت ها اعلام شده است حدودا چهار ماه دیگر است یعنی اوایل شهریور ماه همین سال ۹۸. با این حال شرکت سازنده بازی ghost of tsushima هنوز هیچ صحبتی برای رد یا تایید این شایعه نکرده است و این به این معنا نیست که تاریخ اعلام شده حتما درست است ولی ریشه بیشتر این شایعه ها از آن جایی نشات می گیرند که این شرکت در سال های قبل بیشتر بازیه ای خود را در همین تاریخ منتشر می کرده است که این دلیل کاملا بی ربط و بی منطق است و اساس و پایه ای ندارد. بی شک ghost of tsushima یکی از پرهیجان ترین بازیهای سال خود می شود پس طبیعی است که در مورد تاریخ انتشار و از این قبیل مسائل شایعات زیادی درست شود زیرا افراد زیادی انتظار عرضه این بازی Playstatin 4 را می کشند. اگر یک درصد هم این تاریخ درست باشد شما تا ۴ ماه آینده شاهد شاهکار این شرکت ژاپنی خواهید بود.
ولی زیاد منطقی به نظر نمی آید که تا زمانی که کمپانی سازندهی ghost of tsushima اشاره ای به تاریخ انتشار بازی نکرده است ما به این شایعات اکتفا کنیم. به هرحال این تاریخ ها و حدس و گمان ها در حد شایعه هستند و مهم تر اینکه این شایعات از طرف خرده فروشان بازی ها پخش شده است و اگر دقت کرده باشید در طی سال های قبل هیچ گاه شایعات خرده فروشان درست از آب در نیامده است و همین که شرکت ساکرپانچ در مقابل این شایعه سکوت کرده است.

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

در اواخر تابستان شایعه بازی Ghost of Tsushima PS4 انتشار خواهد شد

شاید به نوعی بی اعتنایی به این موضوع باشد و تاریخ انتشار بازی به این زودی ها مشخص نباشد. با این همه تفاسیر در واقع آنچه که مهم است و از نظر ما اهمیت دارد کیفیت خیره کننده ی داستان و بازی است. حقیقتا این که حاصل تلاش سال های یک تیم بتواند شگفتی ساز باشد مهمترین خبر در مورد این بازی است. در پایان توصیه می کنم که این بازی جذاب را از دست ندهید زیرا بازی های ژاپنی که برگرفته از افسانه های زیبای آن هستند همیشه شگفتی ساز و زیبا بوده اند. این نکته را هم فراموش نکنید که تا زمان اعلام تاریخ انتشار رسمی و قطعی از طرف شرکت سونی منتظر بمانید و به هیچ شایعه ای توجه نکنید زیرا سودجویان از این فرصت استفاده کرده و ممکن است که شما را فریب دهند.

مرکزخرید دات کام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 11 =