اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, اخبار بازی های نینتندو سوئیچ, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن, نینتندو سوئیچ

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

دوران کودکی دوران به شدت عجیبی است. تو بی خبر از غبطه خوردن بزرگسالان، همیشه درگیر نگرانی های خاص کودکی هستی. به یاد دارم یکی از بهترین پاداش پدرها و مادرها به بچه ها بردن دست جمعی آنها به شهربازی بود. دنیایی پر از هیجان و نشاط با بازی های پلی استیشن ۴، ایکس باکس و نینتندو سوئیچ متناسب با سنین مختلف تا انرژی کودکانه ی خود را در چند ساعت به اوج برسانند.اما شهربازی در این دوره معنی دیگری دارد.
بچه های عصر تکنولوژی کاری به تاب و سرسره های ما ندارند. دنیای آنها پر است از گیم و بازی های ویدئویی!
در یکی از این شهربازی های لوکس! که پسرم عاشق وقت گذرانی در آن است، چشمم به بازی ای افتاد که نوستالژی خواندنش بی ربط نخواهد بود. بازی مورتال کامبت!! البته نسخه ی جدید آن. با کنجکاوی آمیخته به شادمانی کودکانه ای به سمتش رفتم تا با دیدن بازی دو نوجوان، خاطراتم ورق بخورند.
تنها بازی مبارزه ای بود که با برادرم ساعت ها می نشستیم و بازی می کردیم و البته همیشه به شکست من و Fatality شدنم ختم میشد. با اینکه در نسخه ی جدید تغییرات مربوط به فضای بازی، شخصیت ها و ویژگی های آنها مشهود بود اما همان کامبت بود دیگر! همان کتک خوردن ها، مبارزات خیابانی خشن، Fatality شدن… و شخصیت های جدید با حرکت های مخصوص به خود باعث نمی شد با این بازی بیگانه باشی.

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

صحبت های آن دو جوان برایم هم جالب بود و هم ناآشنا. انگارکه در سیاره ای بیگانه شاهد گفتگوی دیگران باشی. جوری از شخصیت های بازی و قدرت آنها صحبت می کردند تو گویی اعضای خانواده شان هستند. به طور اتفاقی توجه شان به من جلب شد و با نگاهی شیطنت بار از من پرسیدند شما کدوم شخصیت را دوست داری؟ اصلا می دونید چطور بازی PlayStation 4 و یا XBox One کنید؟ من که هاج و واج به آنها نگاه می کردم خودم را جمع کردم و گفتم وقتی از شماها کوچک تر بودم بازی می کردم.
بعد آرام دور شدم تا مشتم باز نشود. هنوز صحبت ها و بگو مگو هایشان را می شنیدم که در مورد شخصیتی به نام کرونیکا و خصوصیات او بود. دست کم باید در مورد این شخصیت اطلاعات بدست می آوردم.
تکنولوژی گاهی به موقع به داد آدم می رسد. اینترنت همان دنیایی است که با دادن اطلاعات بی شمار تو را محسور خود می کند. صدای ذوق کردن های پسرم مرا به خود آورد. وای مامان این چه بازی ایه!

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

در بازی Mortal Kombat 11 PS4 کاراکتر Kronika قابل اجرا نخواهد بود

این کیه ؟ مگه بلدی بازی کنی؟ دیگه داشت واقعا بهم بر می خورد. کمترین کاری که می توانستم بکنم فوران اطلاعات تازه کشف شده در برابر کودکم بود!” این بازی اسمش مورتال کامبته. یکباره میان حرفم دوید این کیه؟ ” تازه داشتم در موردش می خوندم!” به زبان کودکانه چیزهایی توضیح دادم تا برود دنبال بازی خودش. حالا نوبت خودم بود.مطلب کم نبود. اما در کل فهمیدم کرونیکا از شخصیت های منفی یا به اصطلاح آنتاگونیست بازی مورتال کامبت است.
ویژگی مخصوص کرونیکا کنترل زمان بوده و با این قدرت منحصر به فرد خود زمان را به عقب و جلو باز می گرداند و در زمان های مختلف مبارزه می کند.
در مقابل کرونیکا، شخصیت دیگری قرار دارد به نام ریدن (Raiden) که به عنوان خدای رعد و برق، نگهبان محافظ زمین است. در این داستان کرونیکا تلاش می کند با دست کاری زمان بر حریف خود پیروز شود.کمتر کسی است که با دیدن تریلر های این بازی هیجان زده نشود.
گرچه گاهی اوقات احساس می شود حرکت های تکراری باعث یکنواختی بازی می شود اما داستان پر تنش و زد و خورد آن و تلاش برای Fatality های مرگبار چیزی از محبوبیت این بازی قدیمی و با اصالت کم نمی کند.
اما موردی که باعث نگرانی گیمرهایی چون آن دو نوجوان شده و اعتراض هایی را به دنبال داشته، این است که کرونیکا در بازی مورتال کمبت ۱۱ حضور دارد اما قابلیت بازی ندارد.
طبق اخبار منتشر شده، ممکن است سر و کله ی یک شخصیت قدیمی به نام رپتایل در مورتال کامبت ۱۱ پیدا شود که با قابلیت Acid Ball خود موجب لذت و جذابیت بیشتر بازی می شود.
حال این سوال پیش می آید که تغییر ایجاد شده در شخصیت کرونیکا به عنوان از بین برنده ی تعادل میان خیر وشر، چه تاثیری بر شیوه ی مبارزات و جذابیت بازی خواهد داشت؟

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + 13 =