در بازی mortal kombat اسپاون حضور خواهد داشت

بازی mortal kombat را می توان به عنوان یک بازی نوستالژیک مثال زد. اکثر افراد حتی کسانی که الان از فضای گیمینگ کاملا دور هستند احتمالا در گذشته ی خود در دستگاه هایی از قبیل سگا این بازی PlayStation 4 را انجام داده اند و کمه کم چهار پنج ضربه را نثار حرف خود کرده اند. حالا این بازی پیشرفت قابل توجهی کرده است و آپدیت های زیادی را از خود بر جای گذاشته است. طرفداران بازی mortal kombat در هـر سـری منـتـظر حـضـور شـخـصـیـت هـای مـعـروف و دلـخـواهـشان در ایـن بـازی هـسـتـنـد.
و معمولا حضور این کاراکتر ها باعث غافل گیری آن ها می شود. همانطور که میدانید تنوع برای ارائه ی کاراکتر در این بازی بسیار زیاد است و خالقان آن میتوانند در هر آپدیت حجم عظیمی از توجه مخاطب را جذب کنند و متقابلا با استقبال شگرفی رو به رو شوند. برای مثال میتوانیم به اسکارلت، تاکدا تاکاهاشی، سارینا، نایت ولف، ساب زیرو و غیره اشاره کنیم. در mortal kombat 11 شاهد حضور اسپاون بودیم که در ادامه به توضیح کامل درباره این شخصیت و تم حاکم بر بازی پلی استیشن ۴ میپردازیم.

در بازی mortal kombat PS4 اسپاون حضور خواهد داشت

بازی mortal kombat از ابتدا با تم fighting وارد عرصه ی بازی های ویدئویی شد که اولین نشر آن مربوط به سال ۱۹۹۲ می شود و آخرین آن که ادیشن mortal kombat 11 است در سال جاری منتشر شد و حالا در بستر تمامی پلتفرم ها در دسترس گیمر های مشتاق این بازی قرار میگیرد.البته سه نسخه ی دیگر از آن در ژانر ماجراجویی منتشر شده است. اولین نسخه آن مخصوص کنسول های آرکید بود.

این بازی به صورت های تک نفره و یا دو نفره ارائه گردید. به این صورت که گیمر پس از انتخاب حریف خود با او وارد مبارزه می شود و هر دو با هم میجنگند و ضربه ها و فنون مختلفی را روی هم پیاده می کنند تا بالاخره یکی از دو بازی کن پیروز شود و دیگر مغلوب و شکست خورده به حالت گیجی نمایش داده می شود

شخصیت واردمان، اسپاون

شخصیت اسپاون در اصل دارای دو زندگی است که در هر دو زندگی‌شخصیت پویایی دارد.وی در زندگی اول خود با نام آل سیمونز یک قاتل حرفه ای بود که نهایتا به دست دوست خود کشته شد و پس از مرگ به دلیل زندگی گناه آلودی که داشت(به دلیل قتل هایی که انجام داده بود) مستقیما به جهنم منتقل شد. و سپس بدلیل اینکه دوست داشت به دنیای قبلی بازگردد تا بتواند همسر خود را ببیند.

در بازی mortal kombat PS4 اسپاون حضور خواهد داشت
در بازی mortal kombat PS4 اسپاون حضور خواهد داشت

در ازای روحش با با یکی از فرمانروایان جهنم معامله کرد و قرار شد که در خدمت آن ها باشد. پس او در ازای پذیرفتن این شرط با ویژگی های خاصی به همراه سگ نگهبانی به دنیای زنده ها منتقل شد. ولی نه با شکل ظاهری قبلی خود، بلکه در هیبتی سوخته و کاملا متفاوت و در این مرحله شیطان تصمیم گرفت حال که اون به دنیای زندگان بازمیگردد از او بعنوان وسیله ای برای انجام کارهای دلخواه خود در دنیای زنده ها استفاده کند.و به اون نام مستعار هل اسپاون را داد.

اسپاون به دنیای پیشین خود بازگشت اما او پس از گذشت پنج سال از ازدواج مجدد زنش با دوستش بی خبر بود. پس از آن اسپاون تصمیم گرفت معامله خود را نادیده بگیرد و از قدرت هایی که کسب کرده بود در راه های بهتری استفاده کند. از توانایی ها و قابلیت های برجسته ی او می توان به چند مورد اشاره کرد. وی دارای قدرت و سرعتی زیاد بود و بر هر گونه ی انسانی غلبه داشت. چرا که این خاصیت برای انسان های معمولی مقدور نبود.

ویژگی جالب دیگر او این بود که در برابر زخم و یا مریضی و هر مشکل جسمی دیگری بسیار مقاوم بود و اگر احیانا دچار زخمی می شد به سرعت قابل درمان است. دیگر اینکه او نامیرا شد و بنا بر این قرار گرفت که تا ابد جاودان بماند. همچنین او از قابلیت تله پورتیشن برخوردار بود که این به معنی انتقال است بدون پیمودن فیزیکی مسیر.یک خصوصیت بسیار کارآمد و جذاب وی این بود که میتوانست خود را به هیبت دیگر درآورد.
یعنی در واقع می توانست در شرایط خاصی که خود می خواهد تبدیل به یک موجود دیگر شود که این ویژگی به تنهایی امتیاز های فراوانی را برای او به همراه داشت. تصور کنید که این موقعیت برای شما وجود داشت. چه استفاده ای از آن می کردید؟ برخی او را سوپر هیرو می دانند و برخی دیگر بر آنتی هیرو بودن او معتقدندکه البته تفاوت چندانی در اصل شخصیت او ندارد.

کلیدواژه : اسپاون
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =