در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 افتتاح شد

در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 افتتاح شد

در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4  افتتاح شد

برخی از بازی ها برای کاربران و گیمرها شناخته شده هستند. Assassin’s Creed جز آن بازی هایی است که همواره مـخاطبان و طرفداران خاص خودش را داشته است. محبوبیت بی بدیل این عنوان موجب شده است تا طرفداران این بازی همواره به دنبال نسخه های تـازه ای از آن بـاشـند. حالا ما در این مقاله اطلاعات تازه و جالبی برایتان داریم. اطلاعاتی که شـایـد پیشتر در مورد بازی های ویدئویی به گوشتان نخورده باشد.
ما این بار به طور مستقیم روی تحلیل اخبار و یا بازی ها PlayStation و XBox تمرکز نکرده ایم. این بار تصمیم داریم تا در مورد کافه ای با شما صحبت کنیم که در توکیو راه اندازی شده است و به شدت رنگ و بوی بازی Assassin’s Creed: Odyssey را دارد. حالا به زمان انتشار Assassin’s Creed: Odyssey چیزی نمانده است. در کمتر از دو هفته دیگر علاقمندان به این بازی می توانند پا به دنیای حیرت انگیز Assassin’s Creed: Odyssey بگذارند.
حالا که زمان زیادی به انتشار بازی نمانده است، کمپانی یوبی سافت با در نظر گرفتن تبلیغات هیجان انگیز و گسترده به دنبال جذب مخاطبان هر چه بیشتر است. یکی از بامزه ترین راه هایی که این کمپانی فرانسوی برای جلب نگاه مخاطبان در نظر گرفته است، به راه اندازی کافه ای در توکیو مربوط است. یوبی سافت حال و هوای این کافه را به شدت به بازی Assassin’s Creed: Odyssey نزدیک کرده است تا به دایره علاقمندان به این بازی بیفزاید.

در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 افتتاح شد
در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 افتتاح شد

اگر در توکیو سکونت دارید و تمایل دارید یک کافه با سبک و سیاق بازی های ویدئویی را از نزدیک ببینید، باید به کافه بوهمیا که در منطقه شیبویا قرار گرفته است، مراجعه کنید. کافه بوهیمیا از پر طرفدارترین و محبوب ترین کافه هایی است که در مناطق پر تردد توکیو به چشم می خورد. البته یادتان باشد که برای دیدن این کافه دیر نکنید. زیرا دکور و تزئینات این کافه برای مدت کوتاهی و به خاطر انتشار بازی Assassin’s Creed: Odyssey تغییر کرده است و پس از گذشت مدت زمانی به حالت اولیه خود باز می گردد.
البته تصور نکنید که یوبی سافت کارش را به تغییر تزئینات کافه محدود کرده است. هدف اصلی این کمپانی برگزاری رویدادی است تا بتواند در آن با مخاطبان در مورد برخی از جزئیات بازی صحبت کند.

در کافه بوهیمیا چه خبر بوده است؟
همان طور که پیشترهم گفتیم، هدف اصلی از تغییر دکوراسیون این کافه برگزاری رویدادی بوده است تا بتوان با کمک آن مخاطبان بیشتری را به Assassin’s Creed: Odyssey امیدوار کرد. “استیو میلر” به عنوان مدیر بازاریابی یوبی سافت در این رویداد نقش مهم و موثری داشت. او در ابتدای کار در مورد پیشینه Assassin’s Creed با مخاطبان صحبت کرد و اعلام کرد که این بازی از گذشته تا به حال بیش از ۱۰۰ میلیون نسخه فروش داشته است.
بدون شک همین گفته برای جذب مخاطبان بیشتر کافی خواهد بود!
در ادامه هم به تمامی علاقمندان به بازی های نقش آفرینی پیشنهاد داد تا Assassin’s Creed: Odyssey را امتحان کنند. زیرا میلر معتقد است که این بازی از متفاوت ترین بازی های نقش آفرینی است که می تواند برای علاقمندان به این سبک بسیار جذاب باشد. در ادامه گفته های میلر، “موگا موگامی” در صحنه حاضر شد.

در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin's Creed Odyssey PS4 افتتاح شد
در توکیو کافه ای با ظاهر بازی Assassin’s Creed Odyssey PS4 افتتاح شد

همان طور که می دانید او یکی از هنرپیشه های معروف ژاپنی است که پیش از سایرین به تجربه بازی Assassin’s Creed: Odyssey دست زد. او در ادامه به حاضرین اعلام کرد که از علاقمندان و طرفداران پر و پا قرص بازی های ویدئویی است. حال و هوای کافه در مدتی که تبلیغ و گسترش Assassin’s Creed: Odyssey انجام مـی شـد، بـسـیـار جـالـب بـود. عـلاقـمـنـدان در طی این رویداد و در کافه با خوردنی هایی پذیرایی می شـدنـد کـه بـه شـدت و بـه احـوال بـازی Assassin’s Creed: Odyssey نـزدیـک بود.
جالب است بدانید امتیازی هم برای علاقمندان و طرفدارانی که در این رویداد و در کافه بوهیمیا حضور داشتند، در نظر گرفته شده بود. بدین ترتیب افرادی که در این کافه چیزی سفارش می دادند، می توانستند صاحب یک لیوان و نقش های تازه ای از Assassin’s Creed: Odyssey شوند.
در بخشی از این کافه محیطی فراهم شده بود تا علاقمندان بتوانند دموی Assassin’s Creed: Odyssey را تجربه کنند.
پس از تجربه دموی بازی بود که یوبی سافت به هدف اصلی خود نزدیک می شد. زیرا مخاطبان پس از تجربه دموی بازی، اقدام به خرید Assassin’s Creed: Odyssey می کردند. بدین ترتیب با هوشیاری تیم بازاریابی کمپانی یوبی سافت فروش خوبی برای این عنوان رقم خورد!
افرادی که نسخه این بازی را در کافه خریداری کرده بودند، می توانستند دو روز زودتر از سایر کاربران به دنیای هیجان انگیز این بازی وارد شوند.
بدون شک این اتفاق برای افرادی که علاقه وافری به بازی های ویدئویی دارند، واقعا جذاب خواهد بود. در هر صورت ایـن هم یکی دیگر از امتیازاتی بود که تیم بازاریابی یوبی سافت برای خریداران نسخه Assassin’s Creed: Odyssey در نظر گرفته بود. Assassin’s Creed: Odyssey در تاریخ ۱۳ مهر ماه یا ۵ اکتبر به دست طرفداران می رسد و افرادی که دارای پلتفرم های مختلف از جمله پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان هستند، می توانند بار دیگر به دنیای محبوب و قدیمی Assassin’s Creed وارد شوند. برای دریافت اطلاعات و اسنعلام  قیمت پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان می توانید با مشاورین سایت تماس بگیرید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 − 3 =