در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel's Spider-Man

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

پس از مدتها انتظار براى آخرین بسته الحاقى بازى زیبا، جذاب و پرطرفدار Marvel’s Spider-Man، سرانجام این بسته با نام Silver Lining به بازار عرضه شد و در دسترس طرفدارانش قرار گرفت.طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوى منابع خبرى، سازنده بازى Marvel’s Spider-Man یعنى استودیو Insomniac Games به روزترین ویدیوى عرضه ى بسته الحاقى Silver Lining را در اختیار منابع قرار داد.
با توجه به اینکه سومین و آخرین بسته الحاقى براى بازى Spider-Man همین Silver Lining میباشد لذا در این بسته داستان بازى به اتمام خواهد رسید.همانطور که در ورژن هاى گذشته  جى جوناه جانسن مسئولیت راوى گرى داستان بازى Marvel’s Spider-Man را بر عهده داشت، در بسته الحاقى Silver Lining نیز روایت داستان توسط همین شخص شرح داده میشود.

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel's Spider-Man

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

همچنین از دیگر ویژگى هاى بسته الحاقى Silver Lining میتوان به لباسهاى جدیدى که براى شهصیت مرد عنکبوتى طراحى شده است اشاره کرد. لباس Cyborg Spider-Man یکى از آن لباسهاست. که بازیکنان در روند بازى پلی استیشن ۴ طبق پیشرفتى که در مراحل آن خواهند داشت میتوانند این لباسها را آزاد کرده و از آنها استفاده نمایند.
کاربران این بازى میتوانند هم اکنون بسته الحاقى Silver Lining را با قیمت ١٠ دلار تهیه نمایند. همچنین قابل ذکر است کاربرانى که سیزن پس بازى Marvel’s Spider-Man را دارا باشند، این بسته الحاقى به رایگان در اختیارشان قرار خواهد گرفت.در جریان بازى بسته الحاقى Silver Lining، شخصیت اصلى داستان یعنى پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتى مجدد باید روى مبارزه با شخصیت شرور داستان در بسته الحاقى دوم که Hammerhead نام داشت تمرکز نماید.
او شخصى است که در بسته الحاقى دوم بازى به نظر میرسید که به دست Yuri Watanabe رئیس پلیس شهر نیویورک نابود شده بود، اما در ویدئوى منتشر شده از بسته الحاقى Silver Lining مشاهده میشود که او همچنان زنده است.با توجه به اتفاقاتى که در بسته الحاقى دوم رخ داد که منجر به استعفاى Yuri Watanabe از شغل خود یعنى سمت رئیس پلیس شهر نیویورک شد.
در این بسته الحاقى مود عنکبوتى باید بر روى کمک شخصیت دیگرى براى نابودى Hammerhead حساب باز کند. Silver Sable که به تازگى به نیویورک بازگشته است تا تکنولوژى دزدیده شده توسط Hammerhead که Sable International نام دارد را از وى بازستاند و با دستان خودش وى را نابود کند، همان شخصى است که مرد عنکبوتى باید روى کمکش حساب کند.

درباره ى بازى Marvel’s Spider-Man
این بازى همانند اکثر بازى هاى ساخته شده با محوریت داستان مرد عنکبوتى یک عنوان اکشن و ماجراجویى دارد که در فضاى نیویورک امروزى با جهانى باز توسط دوربین سوم شخص در جریان است.با در نظر نگرفتن مأموریتهاى جانبى داخل بازى، حدوداً ١۶ تا ١٧ ساعت طول میکشد تا داستان اصلى بازى Playstation 4 تمام شود که این زمان معقولى براى سبک هاى اکشن و ماجراجویى میباشد.
اما اگر کاربرى بخواهد از جذابیتهاى قابل قبول مأموریتهاى جانبى هم لذت ببرد مسلماً باید وقت بیشترى براى اتمام این بازى صرف کند.
فضاى بازى نشان دهنده ى یک سیستم مبارزه ى سیال است. توانایى هاى مرد عنکبوتى در این بازى علاوه بر ضربات مشت و لگد میباشد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره میکنیم.

  1. قدرت بدنى فوق العاده
  2. بهره مندى از تارهاى عنکبوتى
  3. خزیدن روى دیوارها
  4. سیستم مخفى کارى براى فرود آمدن از بلندى ها

وجود توکن هایى در بازى موجب میشوند که دسترسى به لباسها و تجهیزات مختلف براى کاربران امکانپذیر باشد. گجت ها نیز ابزارى هستند که براى دادن قابلیتهاى متنوع به مرد عنکبوتى در بازى تعریف شده اند. به عنوان نمونه بمب تار یکى از این گجت هاست که با شناور شدن در هوا باعث گرفتار شدن دشمنات نزدیک به خود توسط انفجارى از تار میشود.

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel's Spider-Man

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

از دیگر ویژگى هاى جذاب فضاى بازى وجود لباسهاى مختلف Spider-Man است که برگرفته از منابع مختلفى اعم از جهان هاى مختلف مرد عنکبوتى میباشد.همچنین وجود یک درخت مهارت در بازى موجب توسعه ى مهارتهاى Spider-Man بر اساس شیوه ى بازى توسط بازیکن میشود. این توسعه بر اساس امتیازهاى مهارت که از طریق بالا رفتن سطح بازى به دست مى آید، صورت میگیرد.
این درخت از سه بخش مدافع، مبتکر و تارزننده تشکیل شده است که هریک شامل سه شاخه میباشند. این بازى شامل سه درجه سختى قابل تغییر در میان بازى میباشد.بازى متشکل از مراحل شب و روز میباشد ولى این شرایط به منظور یک چرخه ى شبانه روزى و آب و هواى پویا نیست و این المانها بر اساس داستان بازى تغییر خواهند کرد.بر اساس انتخاب هاى کاربر شخصیت هاى غیرقابل بازى واکنش هایى از قبیل تشویق کردن، ابراز علاقه و سلفى گرفتن نسبت به حضور مرد عنکبوتى در شهر نشان میدهند.

مرکزخرید دات کام

دیدگاه‌ها ۰

دیدگاه بگذارید

Please Login to comment
  Subscribe  
Notify of