آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel's Spider-Man

پس از مدت ها انتظار براى آخرین بسته الحاقى بازى زیبا، جذاب و پرطرفدار Marvel’s Spider-Man، سرانجام این بسته با نام Silver Lining به بازار عرضه شد و در دسترس طرفدارانش قرار گرفت. طبق آخرین اخبار منتشر شده از سوى منابع خبرى، سازنده بازى Marvel’s Spider-Man یعنى استودیو Insomniac Games به روزترین ویدیوى عرضه ى بسته الحاقى Silver Lining را در اختیار منابع قرار داد.

با توجه به اینکه سومین و آخرین بسته الحاقى براى بازى Spider-Man همین Silver Lining میباشد لذا در این بسته داستان بازى به اتمام خواهد رسید.همانطور که در ورژن هاى گذشته  جى جوناه جانسن مسئولیت راوى گرى داستان بازى Marvel’s Spider-Man را بر عهده داشت، در بسته الحاقى Silver Lining نیز روایت داستان توسط همین شخص شرح داده می شود.

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel's Spider-Man
در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

همچنین از دیگر ویژگى هاى بسته الحاقى Silver Lining میتوان به لباس هاى جدیدى که براى شخصیت مرد عنکبوتى طراحى شده اشاره کرد. لباس Cyborg Spider-Man یکى از آن لباس هاست. که بازیکنان در روند بازى پلی استیشن ۴ طبق پیشرفتى که در مراحل آن خواهند داشت می توانند این لباس ها را آزاد کرده و از آن ها استفاده نمایند.

کاربران این بازى می توانند هم اکنون بسته الحاقى Silver Lining را با قیمت ١٠ دلار تهیه نمایند. همچنین قابل ذکر است کاربرانى که سیزن پس بازى Marvel’s Spider-Man را دارا باشند، این بسته الحاقى به رایگان در اختیارشان قرار خواهد گرفت. در جریان بازى بسته الحاقى Silver Lining، شخصیت اصلى داستان یعنى پیتر پارکر یا همان مرد عنکبوتى مجدد باید روى مبارزه با شخصیت شرور داستان در بسته الحاقى دوم که Hammerhead نام داشت تمرکز نماید.

او شخصى است که در بسته الحاقى دوم بازى به نظر می رسید که به دست Yuri Watanabe رئیس پلیس شهر نیویورک نابود شده بود، اما در ویدئوى منتشر شده از بسته الحاقى Silver Lining مشاهده میشود که او همچنان زنده است.با توجه به اتفاقاتى که در بسته الحاقى دوم رخ داد که منجر به استعفاى Yuri Watanabe از شغل خود یعنى سمت رئیس پلیس شهر نیویورک شد.

در این بسته الحاقى مود عنکبوتى باید بر روى کمک شخصیت دیگرى براى نابودى Hammerhead حساب باز کند. Silver Sable که به تازگى به نیویورک بازگشته است تا تکنولوژى دزدیده شده توسط Hammerhead که Sable International نام دارد را از وى بازستاند و با دستان خودش وى را نابود کند، همان شخصى است که مرد عنکبوتى باید روى کمکش حساب کند.

درباره ى بازى Marvel’s Spider-Man

این بازى همانند اکثر بازى هاى ساخته شده با محوریت داستان مرد عنکبوتى یک عنوان اکشن و ماجراجویى دارد که در فضاى نیویورک امروزى با جهانى باز توسط دوربین سوم شخص در جریان است.با در نظر نگرفتن مأموریتهاى جانبى داخل بازى، حدوداً ١۶ تا ١٧ ساعت طول میکشد تا داستان اصلى بازى Playstation 4 تمام شود که این زمان معقولى براى سبک هاى اکشن و ماجراجویى می باشد.
اما اگر کاربرى بخواهد از جذابیت هاى قابل قبول مأموریت هاى جانبى هم لذت ببرد مسلماً باید وقت بیشترى براى اتمام این بازى صرف کند. فضاى بازى نشان دهنده ى یک سیستم مبارزه ى سیال است. توانایى هاى مرد عنکبوتى در این بازى علاوه بر ضربات مشت و لگد می باشد که در اینجا به چند مورد از آنها اشاره می کنیم.

  1. قدرت بدنى فوق العاده
  2. بهره مندى از تارهاى عنکبوتى
  3. خزیدن روى دیوارها
  4. سیستم مخفى کارى براى فرود آمدن از بلندى ها

وجود توکن هایى در بازى موجب می شوند که دسترسى به لباس ها و تجهیزات مختلف براى کاربران امکانپذیر باشد. گجت ها نیز ابزارى هستند که براى دادن قابلیت هاى متنوع به مرد عنکبوتى در بازى تعریف شده اند. به عنوان نمونه بمب تار یکى از این گجت هاست که با شناور شدن در هوا باعث گرفتار شدن دشمنات نزدیک به خود توسط انفجارى از تار میشود.

در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel's Spider-Man
در دسترس قرار گرفتن آپدیت جدید Silver Lining بازى Marvel’s Spider-Man

از دیگر ویژگى هاى جذاب فضاى بازى وجود لباس هاى مختلف Spider-Man است که بر گرفته از منابع مختلفى اعم از جهان هاى مختلف مرد عنکبوتى می باشد. همچنین وجود یک درخت مهارت در بازى موجب توسعه ى مهارت هاى Spider-Man بر اساس شیوه ى بازى توسط بازیکن می شود. این توسعه بر اساس امتیاز هاى مهارت که از طریق بالا رفتن سطح بازى به دست مى آید، صورت می گیرد.
این درخت از سه بخش مدافع، مبتکر و تار زننده تشکیل شده است که هریک شامل سه شاخه می باشند. این بازى شامل سه درجه سختى قابل تغییر در میان بازى می باشد. بازى متشکل از مراحل شب و روز است ولى این شرایط به منظور یک چرخه ى شبانه روزى و آب و هواى پویا نیست و این المان ها بر اساس داستان بازى تغییر خواهند کرد. بر اساس انتخاب هاى کاربر شخصیت هاى غیر قابل بازى واکنش هایى از قبیل تشویق کردن، ابراز علاقه و سلفى گرفتن نسبت به حضور مرد عنکبوتى در شهر نشان می دهند.

کلیدواژه : بازى Marvel's Spider-Man
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =