در دسترس قرار گرفتن آپدیت Pimp my Run بازی Dead Cells

در دسترس قرار گرفتن آپدیت Pimp my Run بازی Dead Cells PS4

طی اخبار انتشار یافته از آخرین به روز رسانی بازی Dead Cells این بازی پس از به روز رسانی Pimp My Run با سرعت ۶۰ فریم در اختیار بازیکنان این مجموعه قرار گرفته است. بر اساس جدید ترین اطلاذعات راجع به بازی، در حال حاضر نسخه به روز رسانی شده به نام Pimp my Run برای بازی Dead Cells بر بایز های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و نینتندو سوئیچ انتشار می یابد.

که این شکل به روز رسانی شده شکل تازه ای از محتوا را برای این دو بازی افزایش خواهد داد.در حال حاضر نسخه به روز رسانی شده Pimp my Run در زمان ماههای پایانی سال گذشته میلادی در اختیار همه کاربران کامپیوتر از زمان ماه سپتامبر ۲۰۱۸ که بر روی ان کار می کردند ف قرار گرفت.با این وجود شکل اپدیت شده Pimp my Run شامل مواردی است که در حال حاضر در اختیار سایر پلتفورم های گفته شده قرار گرفته است.

  • شکل Cells-0: یعنی درجه سختی است که در ان بازی به شکل راحت تری شکل می گیرد. (البته این مورد تفاوت زیادی با شکل اصلی ان ندارد.)
  • شکل های Cells-2*1: درجه مشکل بود درست مثل قبل است.
  • شکل های Cells -4*3: میزان مشکل بودن بازی از قبل بیشتر است و بازیکنان باید به موارد قوی و با سطح بالا تجهیز شده باشند.
در دسترس قرار گرفتن آپدیت Pimp my Run بازی Dead Cells PS4
در دسترس قرار گرفتن آپدیت Pimp my Run بازی Dead Cells PS4

به علاوه ایجاد تغییراتی در درجه بندی سختی ها در Brutality و Tactic در این گیم ایجاد شده است. در این دو مدل یونیت های مربوط به نوار سلامت به شکل Tactic HP هستند، میزان HP بیشتری را می توانند برای بازیکنان افزایش بدهند.به علاوه اینکه اندازه سطح Brutalities در بایز از ۱۴ به ۴۵ اضافه شده است. در زمان های قبل این مطلب عنوان شده بود که میزان فریم ۶۰ به ورژن نینتدو سوئیچ اظافه گردد.

در حال حاضر نیز بازیکنان چنین کنسولی هیبریدی خواهند توانست dead Cells را با میزان فریم ۶۰ در اختیار داشته باشند. دلیل اینکه این میزان افزایش نرخ فریم ۶۰ از جمله موارد مربوط به بحث فنی بوده است یا جزء مواردی است که تیم تولید کننده با آن درگیر است. در واقع تفاوتی که بین dead Cells با یک اثر مهم و بی عیب و نقص وجود دارد شاید بسیار ناچیز باشد. در حقیقت پس از ارئه بازخورد گیمر ها در استدیوی تویین موشن و زمانی که بازی به شکل Early Access وجود داشت.

در واقع اثری ارائه شد که می توان با صراحت تمام گفت که یکی از بهترین آثار و بازی های سال ۲۰۱۸ است و خیلی این موضوع تفاوت دارد که هواداران این بایز های اکشن و یا پلتفورم های دو بعدی را استفاده کنند یا خیر. در حقیقت dead Cells نشان دهنده میزان تجربه ای است که شاید تا چند سال آیننده نتودانیم شبیه به آن را داشته باشیم و از این رو پیشنهاد ما این است که حتما گیمر ها این بایز را نیز در تجربیات خود داشته باشند.

در دسترس قرار گرفتن آپدیت Pimp my Run بازی Dead Cells PS4
در دسترس قرار گرفتن آپدیت Pimp my Run بازی Dead Cells PS4

درحقیقت بازی dead Cells جزء آن دسته از بایز هایی است که هر طور شده شما دوست دارید آن را هر طور که شده تجربه کنید.به صراحت می توان گفت از همان دقایق که ورژن Early Access بازی Dead Cells را انجام بدهی، کاملا متوجه می شوید که این تجربه یک تجربه خارق العاده برای شما است. در واقع بدون دلیل نیست که در ورژن اولیه دردسترس بودن بازی می توان این بازی را با مواردی مثل Castelevania و ورژن هایی مثل Symphony of the Night این بخش مقایسه کردم و اگر این بازی ها انجام شوند به این نتیجه خواهید رسید که جزئ بازی های فوقالعاده و مهم هستند.

در حال حاضر نیز که نسخه نهایی Dead Cell منتشر شده است به نظر بسیاری از کاربران یکی ز بهترین بازی ها است.از هین اول شروع بازی اجازه می خواهم که در مورد یک کار توضیح بدهم. آن این است که بازی Dead Cell قصه چندان مهمی ندارد و یا بهتر است بگوییم که این بازی داستان چندان صریحی ندارد و شاید هم اگر موردی وجود داشته باشد ممکن است نتواند به راحتی اطلا عات صحیح را عنوان کند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + 20 =