بلاگ

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

همان طور که می دانید چیزی تا تاریخ انتشار The Division 2 نمانده است. به همین دلیل یوبی سافت در تلاش است تا بتای عمومی بازی را خیلی زود به دست مخاطبان برساند. این مجموعه تاریخ ۱ مارس یا همان ۱۰ اسفند را زمان آغاز کار اعلام کرده است و معتقد است که این بتای عمومی در تاریخ ۴ مارس یا ۱۳ اسفندماه به دست مخاطبان میرسد.
خبر مهم اینکه پری لود بتای بازی پلی استیشن ۴ هم برای دسترسی کاربران فراهم شده است تا با استفاده از آن، بتوان پیش از آغاز فاز بتا، The Division 2 را دانلود کرد. اگر از علاقمندان به این عنوان هستید، می توانید پس از عرضه بتای بازی، بدون معطلی وارد دنیای هیجان انگیز The Division 2 شوید. با این کار زمانتان برای دانلود بازی هدر نخواهد رفت.

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

بتای عمومی The Division 2 چه محتویاتی دارد؟
شما در بتای عمومی The Division 2 شاهد سه مرحله خواهید بود. این مراحل از کمپین اصلی بازی قابل پیگیری خواهند بود. Viewpoint Muesum، Grand Washington Hotel و Jefferson Trade Center نام سه مرحله ای است که در The Division 2 با آن مواجه خواهید بود. Grand Washington Hotel و Jefferson Trade Center از مراحلی بودند که در بتای خصوصی The Division 2 هم به چشم می خورند.
اما Viewpoint Muesum مرحله تازه ایست که به بتای عمومی بازی اختصاص داده شده است. جالب است بدانید که برای هر سه مرحله دو درجه سختی در نظر گرفته شده است. لذا می توانید با توجه به سلیقه خود این مراحل را در حالت سختی معمولی و سخت پیگیری کنید. خوشبختانه همه چیز در این سه مرحله محدود نشده است. شما در این بتای عمومی شاهد ۵ مرحله فرعی هم خواهید بود.
پس از این که کارتان را در Jefferson Trade Center به اتمام برسانید، می توانید با شخصیت های تازه ای مواجه شوید. این شخصیت ها که برای سطح ۳۰ در نظر گرفته شده اند، پس از به اتمام رسیدن مرحله Jefferson Trade Center به The Division 2 اضافه خواهند شد. یادتان باشد هر وقت که این شخصیتها به بازی اضافه شدند، کار و ماموریت شما در The Division 2 رو به پایان است و می توانید به سمت تجربه محتوای پایان بازی بروید.

اگر می خواهید در این بتا حالت چند نفره را امتحان کنید، باید به سراغ نقشه Capitol Ruins و Settlement Project بروید. یکی دیگر از ویژگیهای این بتا، اقزایش محدودیت سطح است. بدین ترتیب شما در افزایش سطحتان به ۸ دچار محدودیت خواهید بود. علاوه بر این موارد شما در The Division 2 با مهارت تازه ای به نام Chem Launcher مواجه خواهید بود.
این مهارت در دو حالت Riot Foam و Explosive Vapor در اختیار کاربران قرار گرفته است.
اگر می خواهید بدانید که یوبی سافت در The Division 2 چه کرده است و همچنین دارای پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و یا کامپیوترهای شخصی هستید، می توانید این عنوان را از تاریخ ۲۴ اسفند ماه یا همان ۱۵ مارس تهیه فرمایید.

کمی بیشتر در مورد The Division 2 بدانیم
شما در The Division 2 در یک دنیای آشفته و مرگبار پا میگذارید که شاید نجات جانتان یکی از سختترین کارهای دنیا باشد! اگر چه از همان ابتدای کار خودتان را در چالش می بینید، اما The Division 2 با تمام سختی هایش یک بهشت تمام عیار برای گیمرهایی است که به بازی های شوتر علاقه دارند.
بگذارید اول کار یک نکته را بیان کنیم! The Division 2 برای افرادی که به داستان بازی اهمیت ویژه می دهند، چندان جذاب نخواهد بود. پس اگر شما هم جز این دسته از بازی بازان هستید، بهتر است قید The Division 2 را بزنید. زیرا دراین عنوان چیز زیادی برای شما وجود نخواهد داشت و به احتمال زیاد پس از حضور در مراحل بازی Playstation 4 بیشتر از اینکه لذت ببرید، حرص می خورید!
البته نا گفته نماید که The Division 2 میان پرده ها و نمایش هایی را هم مابین خودش جا داده است.اما باید قبول کرد که این نمایش ها کمک چندانی به روایت داستانی بازی نکرده است. مهم ترین ضعفی که در بخش داستانی به چشم می خورد، کلیشه بودن آن است. به همین دلیل است که می گوییم The Division 2 هیچ چیز تازه ای برای علاقمندان به داستان بازی ها ندارد.

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

در دسترس قرار گرفتن بتای عمومی بازی The Division 2 برای Pre Load

اگر چه در بخش داستانی بازی چیز تازه ای برای دریافت وجود ندارد، اما همه چیز با استفاده از محتوای طولانی، گیم پلی جذاب و مراحل فوق العاده بازی پوشش داده شده است. چیدن تمامی این المان ها در کنار هم موجب شده است که بتوایند خیلی راحت داستان معمول و ساده The Division 2 را هم بپذیرید. به راحتی می توان The Division 2 را در میان یک شوتر تاکتیکی جای داد.
نه تنها این عنوان در میان شوترهای تاکتیکی جای می گیرد، بلکه یکی از بهترین ها در این زمینه هم به شمار می رود.

The Division 2 در بسیاری از زمینه ها بی نظیر است. این را از همان ابتدای بازی متوجه خواهید شد. یکی از موارد مهمی که در The Division 2 نظرتان را به خودش جلب می کند، به هوش مصنوعی بازی تعلق دارد. دشمنان شما در این عنوان واقعا باهوش هستند و می دانند که چطور سنگر بگیرند!

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 11 =