در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2

در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2

در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2

در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2

اگر از علاقمندان به بازی ویدئویی Hitman 2 باشید، حتما پس از اینکه بفهمید بسته الحاقی Miami Pack برای طرفداران این بازی در نظر گرفته شده است، حسابی خوشحال می شوید. زیرا می توانید با کمک این بسته الحاقی به همه مراحل میامی و همچنین Elusive Target دسترسی پیدا کنید.
عنوان جذاب Hitman یکی از بازی های اپیزودیکی بود که در سال ۲۰۱۶ میلادی به بازار عرضه شد. با اینکه مدت زمان زیادی از عرضه این بازی PS4 نگذشته بود، استودیوی IO Interactive، به عنوان سازنده این بازی Hitman 2 را به طرفداران معرفی کرد. علاقمندان می توانستند در یک پکیج کامل به این عنوان دسترسی داشته باشند. اگر چه Hitman 2 جذابیت های زیادی داشت، اما بسیاری از افرادی که نسخه قبلی این بازی را تجربه کرده بودند، به دنبال Hitman 2 با ساختار اپیزودیک بودند. همین موضوع تیم سازنده را بر آن داشت تا به فکر عرضه یک مدل اپیزودیک از Hitman 2 بیفتد.

در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2
در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2

مدل اپیزودیک Hitman 2 یکی از پیشنهادات ویژه ما به افرادی است که پیشتر این عنوان را بازی نکرده اند. زیرا با تهیه این نسخه اپیزودیک می توانید با پرداخت هزینه ای کمتر به دنیای پرهیجان Hitman 2 وارد شوید. با تهیه این مدل به قسمت ها و مراحل متنوعی از بازی دسترسی خواهید داشت.
به نظر می رسد سیاست کاری استودیوی IO Interactive در عرضه مدل اپیزودیک Hitman 2 کمی متفاوت شده است. این استودیو در بازی ها یپیشینش، اولین مرحله از بازی را به صورت رایگان در اختیار علاقمندان و طرفداران قرار می داد. این مرحله که در اصطلاح Starter Pack نام داشت، انگیزه مخاطب را برای تهیه مراحل بعدی بیشتر می کرد. اما حالا در Hitman 2 کمی شرایط متفاوت شده است. حالا مخاطبان می توانند با تهیه Miami Pack به اتفاقات بیشتری دسترسی داشته باشند. به طور کلی محتویات موجود در این پکیج زیاد است و می تواند مخاطبان را راضی کند.

آشنایی بیشتر با محتویات Miami Pack
به احتمال زیاد می دانید که Miami Pack در رویدادی که در ماه مه برگزارری شد و Spring Break نام داشت، به دست مخاطبان رسید. در این پک چالش های جدیدی برای بازی پی اس ۴ باز در نظر گرفته شده بود. جدای از این چالش ها، لباس آبی Flamingo Mascot هم در این پک دیده می شود.
اگر از محتویات Miami Pack بگذریم، به موارد دیگری هم می رسیم. به عنوان مثال استارتر پک از دیگر محتویات موجود در این پک گسترده است. اگر از علاقمندان به بخش چند نفره هستید، باید بدانید که در این پک، بخش چند نفره Ghost هم دیده می شود. Sniper Assassin و Elusive Target از دیگر حالت های موجود در Miami Pack هستند.
The Undying Returns
 یکی از مراحل جذاب بازی است. شما در این مرحله ماموریت دارید تا “مارک فابا” را بکشید. یادتان باشد که می توانید این ماموریت را در یک بازه زمانی مشخص پایان دهید. برای این کار از ۱۳ اردیبهشت یا ۳ مه تا ۱۳ خرداد ماه یا ۳ ژوئن زمان خواهید داشت.  این ماموریت برای بسیاری از گیمرها جذاب و هیجانی است.
به همین دلیل استودیوی IO Interactive اعلام کرده است که این ماموریت برای تمامی افرادی که به میامی پک دسترسی دارند، انجام شدنی خواهد بود. علاوه بر این افراد، اشخاصی که پیشتر تجربه دسترسی به Elusive Target را داشته اند هم می توانند به The Undying Returns بپردازند.
خبر خوش مهم برای افرادی است که برای نخستین بار The Undying Returns را امتحان می کنند. این دسته از افراد می توانند با تجربه تازه این مرحله به Flash Grenade Robot هم برسند. Flash Grenade Robot پاداشی است که استودیوی IO Interactive برای گیمرهایی که به تازگی به این مرحله رسیده اند، در نظر گرفته است.اگر دارای کنسول پلی استیشن۴، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی هستید، می توانید با پرداخت هزینه ای ۱۵ دلاری به Miami Pack برسید.

در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2
در دسترس قرار گرفتن بسته الحاقی Miami Pack بازی Hitman 2

آشنایی کلی با بازی Hitman 2
حالا که در مورد بسته الحاقی Hitman 2 صحبت کردیم، شاید بد نباشد که کمی هم در مورد کلیات Hitman 2 صحبت کنیم.Hitman 2 از آن بازی های مخفی کاری بی رحمی است که باید در طول بازی، حسابی حواستان را جمع کنید. زیرا در صورت اندکی کم توجهی تمام تلاش ها و زحمت هایی که پیشتر کشیده اید از بین می رود. داستان بازی در Hitman 2 در مقایسه با نسخه قبل به میزان قابل توجهی ارتقا داشته است.
در این عنوان دیگر خبری از ماجراهای کلیشه و تکراری نیست و شخصیت پردازی هم بسیار قدرتمندتر از قبل شده است. در Hitman 2 داستان بازی کمی شخصی تر شده است و همین موضوع، جذابیت آن را دوچندان کرده است.
دیالوگ هایی که در Hitman 2 مابین کاراکترهای اصلی بازی رد و بدل می شود، تشنگی و کنجکاوی گیمر را برای پیشروی هر چه بیشتر در بازی تشدید می کند. پایان بندی در Hitman 2 در مقایسه با نسخه قبل بهتر شده است.
به طور کلی اگر قبلا Hitman  را تجربه کرده اید و از تجربه این بازی راضی بوده اید، بدون معطلی به سراغ Hitman 2 بروید. زیرا با یک دید کلی نسخه تازه این بازی به مراتب بهتر و قدرتمندتر از نسخه قبلی است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + دو =