اخبار بازی های ایکس باکس, اخبار بازی های پلی استیشن, ایکس باکس, بلاگ, پلی استیشن

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

هدف اصلی در صنعت بازی های رایانه ای که توسط تولیدکنندگان محتوی و ابزار در این صنعت دنبال می شود کسب درآمد و سود بیشتر از طریق فروش بیشتر محصولات است. انتشار دنباله ی بازی های محبوب امری عادی در دنیای بازی های ویدئویی محسوب می شود. اما یکی از سختی های موجود برای شرکت ها و فعالان عرصه تولید بازی های ویدئویی حفظ محبوبیت کسب شده توسط محصول آن ها برای کسب منافع بیشتر و ادامه تجارت آن ها است.
یکی از روش هایی که این تولیدکنندگان بازی با هدف حفظ محبوبیت خود بکار می برند اقدام به انتشار موارد الحاقی برای بازی ها است. این موارد الحاقی بسته به نوع بازی می توانند متفاوت باشد. به طور مثال در یک بازی مسابقه ای افزودن ماشین های جدید، در یک بازی شبیه ساز فوتبال افزودن لیگ های جدید یا استادیوم‌ های جدید، در بازی های مبارزه ای افزودن شخصیت های جدید و غیره می توانند نمونه های از این بسته های افزوده برای بازی ها باشند.
اما یکی از متداول ترین موارد الحاقی در بازی های ویدئویی که برای انواع مختلف بازی هم دارای کاربرد است، افزودن محیط جدید برای انجام بازی است. این محیط های جدید که بعضاً به عنوان نقشه های جدید شناخته می شوند با توجه به جزئیات و مشخصاتی که دارند تا مدت ها می توانند سبب سرگرمی مجدد طرفداران بازی PlayStation 4 باشند . بازی Overwatch یک بازی تیراندازی اول شخص است که به صورت آنلاین بازی می شود.

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

این بازی که نخستین بار در سال ۲۰۱۴ خبر ساخت آن منتشر گردید، در سال ۲۰۱۶ برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر شده است. انتشار این بازی برای کامپیوترهای شخصی نیز به صورت هم زمان با این کنسول ها انجام گردید. این بازی که توسط Blizzard Entertainment (همکار و شریک کمپانی معروف Activision) توسعه و انتشار داده شده است یک بازی فانتزی بر مبنای قهرمان هایی است که هر یک خط داستانی و ماجرای مخصوص به خود را دارند.
این کاراکترها که به مرور و براساس بروز رسانی های مختلف به بازی Overwatch اضافه شده اند، اکنون یک منوی ۳۱ نفره را در مقابل شما قرار می دهند که شما بر اساس علایق خود و قابلیت های مبارزه ای هریک از آن ها می توانید شخصیت دلخواه خود را انتخاب نمائید. در این بازی آنلاین امکان بازی انفرادی، آرایش بازی به صورت دو تیم شش نفره انجام می شود و شما در کنار بازی های تصادفی امکان شرکت در بخش رقابتی این بازی را نیز دارید.
در تمامی این حالات، نوع بازی یا بر مبنای تامین امنیت و حفظ کنترل نقاط خاصی از بازی روی نقشه متمرکز است و یا شما در نقش اسکورت یک محموله بین دو نقطه عمل می کنید. البته در این دو حالت شما می توانید در نقش مهاجم نیز قرار داشته باشید. چندی پیش خبر تولید نقشه جدیدی برای این بازی تحت عنوان Ralito توسطBlizzard منتشر گردید. این نقشه اولین بار برای حالت Night Time بازی و به صورت آزمایشی در دسترس قرار گرفته بود و اکنون خبر از انتشار قطعی این محیط بازی در هفته اول ماه می منتشر شده است.

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

در دسترس قرار گرفتن عمومی نقشه Rialto بازی Overwatch PS4

ابتدا قرار بود انتشار این محیط بازی به صورت هم زمان با آغاز فصل دهم بخش رقابتی بازی Overwatch انجام شده و این نقشه در این حالت از بازی نیز در دسترس علاقه مندان باشد. اما اخیراً Blizzard اعلام نمود که انتشار این بازی برای بخش رقابتی با تاخیر انجام خواهد شد تا دوست داران این بخش از بازی پس از تسلط یافتن بر محیط این نقشه جدید و کشف زوایای پنهان آن، امکان ورود به بخش رقابتی آن را داشته باشد تا شاهد رقابت های سطح بالاتری در این محیط بازی جدید باشیم.
اخبار منتشر شده در خصوص محیط بازی Ralito حاکی از آن است که نوع بازی حاکم در این نقشه از سبک اسکورت می باشد. موقعیت جغرافیایی طراحی شده در این بازی نواحی مرکزی شهر ونیز ایتالیا است و زمان رخداد بازی هم در روز و هم در شب اتفاق می افتد. بازی در یک موزه آغاز شده و خط داستانی آن حول انتقال و اسکورت یک محموله نوشیدنی در طول شهر رخ می دهد.
طراحی این نقشه بر اساس تعدادی زیادی کانال و آب راهه است که اتفاقات بازی در آن ها رخ می دهند. محیط تاریخی پر از آثار قدیمی و فرهنگی تجربه حسی دلپذیر را برای کاربران فراهم می سازد. افزودن این محیط جدید بازی همراه با دیگر تغییراتی که Blizzard همواره برای Overwatch منتشر می کند، سبب شده است تا این بازی محبوبیت خود را حفظ نموده و تبدیل به یکی از پرکاربرترین بازی های آنلاین شود.
به همین دلیل به غیر از بخش رقابتی این بازی که بعضاً (به دلیل رتبه بالای بازیکنان و انتظار برای ورود رقیب هم رتبه) کمی انتظار برای انجام بازی لازم است، به دلیل تعداد بالای کاربران این بازی امکان انجام بازی همواره برای طرفداران آن مهیا است.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 6 =