انتشار شدن دومین اپیزود بازی The Council هفته آینده

قصه بازی The Council

دومین اپیزود از بازی The Council، تازه ترین ساخته استودیوی Big Bad Wolf، اواخر هفته آتی انتشار پیدا می کند. شرکت Big Bad Wolf در تازه ترین اخبار بازی، انتشار یافتن اپیزود دوم بازی داستان محور و ماجرایی The Council، را در هفته آتی تایید نمود.

بازی The Council
بازی The Council

دومین اپیزود از بازی The Council ، تازه ترین ساخته استودیوی Big Bad Wolf، اواخر هفته آتی انتشار پیدا می کند. شرکت Big Bad Wolf در تازه ترین اخبار بازی، انتشار یافتن اپیزود دوم بازی داستان محور و ماجرایی The Council، را در هفته آتی تایید نمود.بخش دوم از فصل‌ جاری اثر The Council، در تاریخ ۲۷ اردیبهشت، در اختیار گیمرها قرار می گیرد؛ البته افرادی که Complete Season را خریده اند، این امکان را خواهند داشت تا اپیزود مذکور را با نام Hide and Seek 2 روز زودتر از دیگران دریافت نمایند و آن را روی پی سی یا کنسول بازی کنند.

اطلاعاتی که تا کنون در رابطه با این اپیزود انتشار یافته است از این حکایت دارد که گیمرها مجددا در نقش لویس دریشت قرار گرفته و جست وجو برای پیدا کردن مادر این شخصیت را از سر خواهند گرفت. بر اساس تازه ترین اخباری که در مورد این بازی انتشار یافته است، در این اپیزود گیمر باید با شخصیت هایی که اخیرا معرفی شده ‌اند، یعنی بخش‌ دار اسپانیایی شهر و همچنین لرد مورتیمر ارتباط بگیرد و قصه بازی را در کنار آنها به پیش ببرد.

بازی کانسیل از نظر سبک ماجراجویی و روایی، به بازی های شرکت Telltale Games خیلی شبیه بوده ولی شرکت بیگ بد ولف با اضافه نمودن عناصر سبک RPG و همچنین سیستمی تحت عنوان Confrontations، تلاش نموده تا کاربران را پیش از اتخاذ تصمیم، مجبور به فکر بیشتر کند.

اولین بخش از بازی The Council، اوایل امسال برای پلت فرم های پلی استیشن ،ایکس باکس One و PC عرضه شد. این اپیزود با اسم تجاری The Mad Ones موفق شد نظرات مثبت منتقدان و گیمرا را به سمت خود جلب کند. داستان بازی و حالت درگیر کننده ای که دارد‌ باعث شده تا برای مخاطبان جذاب باشد. در ادامه به بررسی بیشتر این بازی می پردازیم.

بازی The Council عرضه خیلی پرهیاهویی را تجربه نکرد ولی با توجه به این موضوع که بازی جدید دیوید کیج به مهم ترین اثر داستان ‌محور چند وقت اخیر مبدل گشته است، به احتمال زیاد علاقه مندان به این سبک بازی ها بعد از تمام شدن ماجراجویی ‌های‌ خود در جهان اندروید ها، هنوز هم عطش زیادی را به منظور تجربه نمودن سایر آثار این سبک دارند. بنابراین در صورتی که در میان جست و جوهای خودتان با بازی The Council مواجه شدید، این نکته را بدانید که از انتخاب این بازی پشیمان نخواهید شد.

قصه بازی The Council
قصه بازی The Council

قصه بازی The Council

قصه بازی The Council به آن‌ گروه از داستان هایی متعلق است که روالی آرام‌ و تدریجی را دارند. قصه بازی همچون شعله زیر خاکستر می باشد که سوختن آن را چندان احساس نمی کنیم، ولی در آخر هر فصل یک اتفاق جذاب می افتد که باعث شعله ور شدن همان آتش زیر خاکستر و به وجود آمدن آتشی بزرگ می گردد.

بازی مخاطب را به جهانی پر رمز و راز وارد می کند که در آن اداره کشورهای آمریکایی و اروپایی به شکلی زیرزمینی و تحت نظر گروه هایی انجام می شود که از امپراطور‌های قسمت های گوناگون جهان تشکیل یافته است و گیمر به عنوان فرزند یکی از افراد قدرتمند همین گروه ها به قلعه ‌ای عظیم در جزیره‌ای دورافتاده وارد خواهد شد.

گیمر در نقش لویی دریشه، به منظور یافتن مادرش که در این جزیره گم شده ، به قلعه مردی پولدار به اسم مورتیمر دعوت می گردد و در این جشن است که با افرادی مواجه خواهید شد که باعث تعجب فراوان شما خواهند شد. کاراکترهای مهمی نظیر جرج واشنگتون و ناپلئون بناپارت دارای ارتباطات کاری زیادی با مادر شخصیت اصلی بازی پی اس ۴ هستند و همین موضوع سبب می شود که متوجه شوید با قصه رمزآلود و پیچیده ای رو به رو هستید.

با وجود اینکه یافتن سارا هدف اصلی کاربر می باشد، ولی این مهمانی به منظور برگزاری جلسه ‌ای فوق العاده مهم ترتیب داده شده است. در جریان دو قسمت اول بازی به اندازه ای با پیچ و تاب های جذاب و مهم رو به رو می شویم که خط اصلی قصه هنوز چندان پیشرفتی را نکرده است. طراحی بازی تلاش می کند تا در آخر هر فصل مخاطب را با سوال های مهمی در رابطه با شخصیت های بازی مواجه نماید و به مرور اطلاعات مختلفی را در مورد هر یک از آنها رو می نماید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 1 =