دومین رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World

دومین رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World

دومین رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World در تاریخ ۳ می مصادف با ۱۳ اردیبهشت ماه شروع شد و کاربران می‌توانند آیتم زره Sakura را از آن خود کنند. گفته می‌شود برای این کار یک ماموریت سه مرحله ای وجود دارد که بازیکنان می توانند با شرکت در آن و پیروزی در آن به این آیتم دست پیدا کنند. این ماموریت Empress in Full Bloom نام دارد.

دومین رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World
رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World

گفته می‌شود کمپانی سازنده بازی Monster Hunter: World یک ماموریت جدید Crossover را برای کسانی که این بازی روی ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ دنبال می کنند منتشر کرده است. دومین رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World در تاریخ ۳ می مصادف با ۱۳ اردیبهشت ماه شروع شد و کاربران می‌توانند آیتم زره Sakura را از آن خود کنند. گفته می‌شود برای این کار یک ماموریت سه مرحله ای وجود دارد که بازیکنان می توانند با شرکت در آن و پیروزی در آن به این آیتم دست پیدا کنند. این ماموریت Empress in Full Bloom نام دارد. همچنین باید بدانید که این ماموریت تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت مصادف با ۱۰ می در ساعت های متفاوتی در بازی دیده خواهد شد.

شما برای اینکه بتوانید در این ماموریت شرکت کنید باید حتما Hunter rank 12 یا بیشتر از آن را داشته باشید. گفته می‌شود شما در این ماموریت باید به شکار Pink Rathian بپردازید. بازیکن که بتوانند این ماموریت را با پیروزی و موفقیت به پایان برساند می توانند برخی آیتم‌هایی به دست بیاورند که با آن می شود آمور Sakura را ساخت و پس از پوشیدن آن می توانند کاراکتر خود را در پوشش همیشگی که در بازی Street Fighter می باشد ببیند.

این دومین بار است که این رویداد برای این بازی برگزار می شود رویداد قبلی استریت فایتر با محوریت کاراکتر Ryu پیش رفته بود که در آن کاربران باید یک ماموریت را انجام می دادند تا بتوانند از محتوای آن استفاده کنند و ماموریتی که در آن قسمت قرار بود انجام شود Down the Dark نام داشت. گفته می‌شود این رویداد به همین جا ختم نشده و طبق گفته های کمپانی سازنده بازی در آینده نیز شاهد این رویداد ها خواهیم بود.

دومین رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World
رویداد Street Fighter بازی Monster Hunter World

این زره که درباره آن صحبت شد، تنها تجهیزات Crossover این بازی نیست چرا که بازیکنان این بازی می توانند در حال حاضر از رویداد Devil may Cry هم استفاده کنند. اتفاقی که در این رویداد می‌افتد این است که بازیکنان می توانند با انجام دادن مأموریت ای پوشش و شمشیر معروفی که با نام Dante شناخته می شود را هم از آن خود کنند. اما در مورد این بازی چه می دانیم، می توان گفت اگر نسل های مختلف دنیای بازی‌های ویدیویی را با هم مقایسه کنیم.

مخصوصاً بازی های ژاپنی را در مرکز این مقایسه قرار بدهیم خواهیم دید که کاربران بازی های ویدیویی بعد از نسل هفتم بسیار تغییر کرده اند و سلیقه هایی که شاهد آن هستیم دیگر مانند قبل نیست، برای مثال بازی های نقش آفرینی شرقی با مبارزه های نوبتی دیگر چندان محبوب محسوب نمی شود. تولید کنندگان شرقی بازی‌های ویدیویی باید دید بزرگتری داشته باشند و همه مخاطبان صنعت دنیای بازی‌های ویدیویی را ببینند و حالا دقیقا همین اتفاق افتاده و شاهد تغییرات زیادی در بازی سازی های ژاپنی هستیم.

داستانی که در این بازی شاهد آن هستیم این است که شما نقش شکارچی را برعهده دارید و به همراه یک گروه باید تحقیقات مختلفی را روی هیولا ها انجام بدهید تا بتوانید آن ها و قدرت های شان را شناسایی کنید. بخش داستانی بازی بسیار وقت گیر خواهد بود و شما باید حداقل هفتاد ساعت را صرف آن کنید و بیس این موضوع شکار هیولا ها می باشد. در گیم پلی بازی یک پیوستگی جالب بین مرحله ها، هیولا ها و تجهیزات شما وجود دارد به این صورت که شما برای اینکه بتوانید هیولا ها را در مرحله بالاتر بکشید نیاز دارید به مرحله های فرعی بروید و اسلحه ها و لباس های قوی تری را به دست بیاورید.

تنوعی که در طراحی همه این المانها وجود دارد به صورت جذاب و زیبا می باشد.این بازی محدودیتی در این که بخواهد آن را تک نفره انجام دهید یا با دو نفر یا اینکه با چهار نفر آن را پیش ببرید ندارد و می‌توانید هم به صورت آفلاین و یک نفره در آن پیشروی کنید و هم این امکان را دارید تا به صورت آنلاین به ادامه بازی بپردازید مرحله ای که در این بازی وجود دارند و قوانین خاص خود را دارد و شما را به سمت کار گروهی سوق می دهند.

برای مثال یکی از مرحله ها قانونی دارد که باید زیر ۵۰ دقیقه تمام شود و به تنهایی امکان انجام چنین کاری وجود ندارد همچنین اگر سه بار بمیرید ماموریت شما لغو خواهد شد.اوج هیجان در این بازی زمانی است که با صداگذاری و موسیقی های بازی درگیر می شویم این بازی یکی از معدود گزینه‌های است که به عنوان یک اثر شرقی از صداپیشه های انگلیسی بسیار با کیفیتی استفاده کرده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + چهار =