ملحق شدن دو استودیوی mojang و minecraft به مایکروسافت

دو استودیوی mojang و minecraft

دو استودیوی mojang و minecraft رسما به خانواده مایکروسافت ملحق شدند. چندی پیش اخباری از جانب مایکروسافت دریافت کردیم با این عنوان که مایکروسافت تایید کرد استودیوی موجنگ دیگر به شرکت مایکروسافت تعلق دارد. در ادامه با توضیحاتی در این مورد با ما همراه باشید.

mojang و minecraft
mojang و minecraft

توضیحاتی در مورد دو استودیوی mojang و minecraft

Phillspencer در بیانیه ی در حساب کاربری خود اعلام کرد که تمامی کارهای رسمی خرید mojang تمام شده است همچنین تبریکی به خانواده مایکروسافت برای پیوستن این دو استودیوی mojang و minecraft جنگ به این شرکت گفت و اعلام داشت که اتفاقات هیجان انگیزی برای بازی minecraft در آینده قرار است بیافتد.

بازی محبوب ماینکرفت اثری فوق العاده است که ویژگی های مهم با تفاوت زیادی در بین کاربران درخشید. داستان بازی با دیگر داستان های بازی های ویدیویی تفاوت های خاصی دارد در واقع این بازی داستان ندارد بلکه شما خالق دنیایی هستید که در آن به بازی میپردازید و داستان خود را خلق می کنید.

محیط بازی ماینکرافت

در بازی ماینکرافت شما در محیطی قرار میگیرید که میتوانید خالق آن باشید دنیای آزاد ماینکرفت این امکان را در دسترس بازیکنان خود قرار داده است تا هر چیزی که می خواهند را در آن بسازند حتی می توانید در این بازی برای خود قلعه ای بسازید که از دست دشمنانتان و حمله آن ها در امان داشتید به یک نکته توجه کنید بلوک هایی که در بازی در اختیار شما قرار داده می شود. تا با آن هر چیزی که می خواهید مانند قلعه ای برای خود یا ساختمان را باید با دقت بسیار بالا و نظم زیادی کنار یکدیگر قرار دهید تا ساختمان شما هم از نظر ظاهر زیبا باشد و هم این خطر وجود دارد که در صورت مرتب و دقیق نساختن ساختمان یا قلعه و یا هرچیز دیگری دیوارهای آن فرو بریزد.

این بازی جزو دسته بازی ها با سبک sand box است و به بازیکنان اختیار کامل می دهد تا در زمین بازی هرگونه که دوست داشتند عمل کنند خالق این اثر خارق العاده markus person ملقب به notch است در ماینکرفت شما با هدف خاصی وارد بازی نمی شوید و انتخاب اینکه چگونه عمل کنید کاملا بر عهده خودتان است. همچنین شما می توانید این بازی را در دو حالت اول شخص و یا سوم شخص که انتخاب این آیتم هم بر عهده خودتان است تجربه بکنید.

طراحی زمین بازی خارق العاده است این بازی در دنیای بی نهایت ساخته شده است که در آن با رفتن به قسمت های مختلف اقیلم های مختلف مانند کویر و جنگل و کوهستان را تجربه می کنید هرچقدر هم که در این بازی وقت صرف کرده باشید و به نقاط مختلف بازی که در نقشه قرار دارد بروید باز نقطه ای وجود دارد که شما تا به حال به آنجا نرفتید این موضوع که همیشه نقطه ای کشف ودیده نشده وجود دارد بازیکنان را ترغیب می کند تا به آن نقطه سفر کنند.

دنیای دو استودیوی mojang و minecraft همانند دنیای واقعی در دو حالت شب و روز است اما مدت بازه زمانی که در شب و روز ماینکرفت وجود دارد بیست دقیقه می باشد

دشمنانی در بازی به اسم ماب وجود دارد. ماب ها شامل حیواناتی مانند عنکبوت، زامبی ها، هیولا ها و یا غیره موجوداتی هستند که در بازی به شما حمله می کنند و شما باید در بازی خودتان را با پناه گرفتن در قلعه  یا به روش های دیگر از دست ماب ها نجات دهید این موجودات فقط در شب و یا در تاریکی ظاهر می شوند.

این بازی را می توانید در همان ابتدا در حالت ها و درجه سختی های متفاوت تجربه بکنید آیتم هایی وجود دارد که شامل بقا یافتن، خلاقانه، ناظر و بیننده است با انتخاب یکی از این آیتم ها می توانید روش و سبک بازی خود را در دنیای ماینکرفت انتخاب کنید.

همچنین در بازی درجات سختی وجود دارد که در پایین ترین درجه این آیتم هیچ هیولا یا موجودی در ماینکرفت به شما حمله نمی کند و هرچه به مراتب این درجه بالاتر می رود بازی سخت تر و تعداد دشمنانتان بیشتر می شود.

این بازی شامل دو جهان دیگر که end و nether دارند نیز می شود که هر یک از این دو شامل ویژگی هایی هستند. در دنیای nether هیولا ها و یا موادی وجود دارد که سبب شده آن را به دنیایی مانند جهنم تبدیل کند همچنین دنیای دیگر که دنیای end است هیولا هایی درون آن وجود دارد که مخصوص به خود end هستند اکثر هیولا های این دنیا اژده ها هستند همچنین دنیای end وسعت زیادی دارد و درون آن جزایر مختلفی و شهرهایی به نام endcity وجود دارد شما پس از کشتن اژدها های موجود در این شهر میتوانید آن را به تصرف خود در بیاورید اما اگر مایل به رفتن به هیچ کدام از این دو دنیا نباشید می توانید بازی را در همان دنیای overworld ادامه دهید.

نسخه جدیدی از بازی ماینکرافت قرار است منتشر شود که این نسخه حاصل تلاش های شرکت مایکروسافت و موجاناگ است. این بازی الهام گرفته شده و همانند بازی pokemon go است. در واقع ماینکرافت با دنیای واقعی ترکیب شده است. در این بازی قطعات مختلفی در قسمت های مختلف دنیای واقعی قرار دارد که شما با جمع آوری این قطعات می توانید آن ها را وارد دنیای ماینکرفت بکنید و از آنها استفاده کنید همچنین آیتم هایی در دنیای ماینکرفت قرار دارد که شما باید این آیتم ها را در دنیای واقعی به کار بگیرید به نظر می رسد این بازی که معرفی و انتشار آن با دهمین سالگرد مجموعه ماینکرفت یکی شده است قرار است دنیای واقعی را با قطعات ساخته شده ماینکرفت احاطه کند این موضوع می تواند برای طرفداران ماینکرفت که چندین سال است این مجموعه بینظیر را تجربه می کنند تجربه ای تازه باشد تلفیق دنیای مجازی ماینکرفت با دنیای واقعی بسیار برای نه تنها طرفداران ماینکرفت حتی برای کاربران دیگر تا به امروز این بازی را امتحان نکردند جذاب و لذت بخش خواهد بود.

pokemon go
pokemon go

این بازی از قوانین دنیای واقعی پیروی می کند و شما در سطوح صاف فقط قادر به ساخت بنا هستید همچنین اگر در اطراف شما شخصی باشد. شما می توانید به صورت گروهی با یکدیگر همکاری کنید و بناهای بزرگتری خلق کنید اما خلق کردن تنها ویژگی این بازی نیست بلکه آیتم هایی مانند بقا نیز وجود دارد که توانایی شما را در برابر حملات دشمنان می سنجد.

اطلاعات دقیق از تاریخ انتشار این بازی وجود ندارد اما اعلام شده که به زودی توضیحات بیشتری از ویژگی های این بازی منتشر می شود همچنین به مناسبت دهمین سالگرد قرار است که بازی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =