بررسی بازی های Far Cry Primal و The Division

بازی Far Cry Primal

در اخرین جلسه ی مالی یوبی سافت با سهامداران امار های خیره کننده ای از این ۲ بازی اعلام شده است‌ مدیر عامل کمپانی یوبی سافت ایو گیلمو می باشد. در یک گفتگو درباره ی این ۲ بازی اعلام شده است که بعد از ۱۰ روز انتشار تریلر این بازی حدود ۱۶ میلیون بار این تریلر از طرف بازی بازان و هواداران دیده شده است. درباره ی بازی Far Cry Primal احتمال می رود که فروش هفته ی اول آن بیشتر از فارکرای ۴ باشد.

بازی Far Cry Primal
بازی Far Cry Primal

در اخرین جلسه ی مالی یوبی سافت با سهامداران امار های خیره کننده ای از این ۲ بازی اعلام شده است‌ مدیر عامل کمپانی یوبی سافت ایو گیلمو می باشد. در یک گفتگو درباره ی این ۲ بازی اعلام شده است که بعد از ۱۰ روز انتشار تریلر این بازی حدود ۱۶ میلیون بار این تریلر از طرف بازی بازان و هواداران دیده شده است. چیزی که از طرف بازی کنان و طرفداران دیده شده است یک نظر مثبت بود است. درباره ی بازی Far Cry Primal احتمال می رود که فروش هفته ی اول آن بیشتر از فارکرای ۴ باشد.

تولید بازی روند بسیار خوبی دارد. Primal یک بازی بسیار جذابی معرفی شده است که یک گیم پلی قوی و هیجان انگیز را دارد. The Division جزو بازی هایی بوده است که تا به حال ببشتر از ۱۰۰ جایزه دریافت کرده است. و در بسیاری از مراسم ها هم کاندید شده است‌ این بازی جزو بازی هایی است که در چارت بازی هایی که از خرده فروش گیم استاپ پیش خرید می شود. می باشد. این بازی یک روند خوب با کیفیت بالا دارد.

بازی Primal توسط کمپانی یوبی سافت و به کمک شعبه های دیگر مثل تورنتو و شانگ های و کیو تولید شده است. و در سال ۲۰۱۶ بر روی کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و بعد از گذشت ۱ ماه برای رایانه های شخصی منتشر شد. بازی Division هم با تاخیر در سال ۲۰۱۶ منتشر شد. این بازی هم برروی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و رایانه های شخصی عرضه شده است.

شخصیت اصلی بازی Far Cry Primal

بازی Far Cry Primal یک شخصیت اصلی دارد به اسم تاکار و بازیکن رور حین بازی با این شخصیت همراه خواهد بود. تاکار جزو یکی از اعضای قبیله ی ونجا است که قبیله ی اودام به قبیله ی آن ها حمله کرده است. و تعداد کمی از افراد ان ها زنده مانده است. تاکار در بازی وظیفه ی حمایت کردن از دیگر بقای این قبیله را داشته است. تاکار برای تهیه ی غذای اعضای قبیله ی خود حیوانات در بازی را شکار می کند تاکار در حین گشت و گذار در قبیله های مختلف و محیط بازی و گذراندن ماموریت های مختلف می تواند افراد جدیدی را پیدا کند تا بتوانند به او در نگه داری از اعضای قبیله محافظت کنند.

در این بازی بازیکن می تواند از حیوانات به عنوان اسلحه استفاده کند. کارگردان بازی Primal توماس سالیمون می باشد. این باری بازی کنان را به یاد فارکرای ۴ می اندازد. و تغییرات کوچکی در این باری اتفاق افتاده است. اسلحه های طراحی شده در بازی جزو منابعی است که جدا نا پذیر هستند. بازیکن در بازی باید حیوانات موجود در بازی را اهلی کنند. و به ان ها آموزش دهند که بتوانند از آن ها به عنوان اسلحه استفاده کنند. این بازی بازیکن را به سمت دوران ما قبل تاریخ می برد.

تیم سازنده ی این بازی اعلام کرده است که بازیکنانرا پیش خرید کردن نسخه ی رایانه های شخصی می توانند ۳ ماموریت جدید را به صورت رایگان دریافت کنند. و در زمان اعلام این ۳ ماموریت نسخه ی apex edition برای بازی کنان رونمایی شده است که این نسخه بازیکن را به ماموریت های بیشتر می رساند و یک سلاح جدید هم در بازی طراحی شده است. در کنار این ها ۴ بسته ی بهبود در این نسخه وجود داشته است. شامل دسترسی پیدا کردن سریع به منابعی که کمیاب هستند و امکانات شخصی سازی را برای بازیکن فراهم کرده است.

بازی Far Cry Primal
بازی Far Cry Primal

برگزار کننده ی مراسم جوایز بازی های ویدئویی شخصی به اسم جف کیلی بوده است. او در سال ۲۰۱۵ در این مراسم حضور داشته است‌ این بازی کاملا یک بازی تک نفره را طراحی کرده است. و در زمان حکم رانی ماموت ای غول پیکر و ۱۰ هزار سال قبل از میلاد مسیح جریان دارد. بازیکن در نقش یک شخصیت به اسم تاکار قرار می گیرد. این بازی به اسم نخستین نام گذاری شده است. حیواناتی که در نسخه های قبلی این بازی حرکت می کردند بسیار آزار دهنده بودند و بازیکن اصلا از کاراکتر ان ها راضی نبود.

در این نسخه ی بازی دیگر خبری از شات گان آتشین و نارنجک نیست و به همین دلیل کشتن حیوانات بسیار برای بازیکن چالش برانگیز تر خواهد بود. در بازی های فارکرای سیستم ساخت و ساز جزو بهترین بخش های بازی می باشد. بازیکن باید در بازی پول و امتیازات زیادی را به دست آورد تا بتواند از ایتم ها و موقعیت های بهتر بیشتر استفاده کند. مثلا کوله پشتی خود را بزرگتر کند تا بتوان سلاح های بیشتری را در ان جا دهد و با خود حمل کند. در بازی یک سری سلاح طراحی شده است در نسخه ی نخست که بازی کنان از این سلاح ها خیلی راضی نبودند و آن ها را مسخره اعلام کردند.

مثلا مسلسلی که سنگ شلیک می کند و آر پی جی قدرتمندی که نیزه پرتاب می کند. فارکرای بین بازی بازان یک بازی درجه یک اکشن تیراندازی است. بازی division را از یک داستان بازی جالب شروع می شود. بازیکن در بازی به عنوان یک سرباز امنیتی به یک جنگ سخت و سنگین وارد می شود که در این جنگ با سربازان دیگر یک ویروسی که در شهر پخش شده است را از بین ببرند و شهر را پاکسازی کنند. در بازی نظرات هواداران مختلف است بعضی گیم پلی بازی بدون نقص و ایراد می دانند و بعضی هم با مشکل تعریف کرده اند.

بازی کنان برای گیم پلی بازی باید ۲ چیز را در نظر داشته باشند. اولی: اینترنت پر سرعت داشتن است. و دومی : پینگ پایین است. این بازی یک بازی mmo است. Mmo یعنی بازی تمام آنلاین. بازیکن کسی را که سرعت اینترنت بالایی دارد را باید به بازی دعوت کند تا از طریق آن بتواند دشمنان خود را نابود کند. در بازی یک بخش وجود دارد به اسم DZ که یک منطقه ی بسیار خطرناک در بازی است که در حالت عادی یا تک نفره جنگیدن در آن بسیار سخت است. در این بخش اگر بازیکن کشته شود از او xp کم می شود و سطح بازیکن پایین می آید. در این بازی دشمنان به ۴ گروه تقسیم شده اند.: گروه ریوترز: این گروه یک گروه دزد و شورشی است که در شهر پراکنده شده اند و مردم را یا زخمی می کنند یا به قتل می رسانند.

گروه لکینز: این گروه بسیار خطرناک هستند و کارشان آتش زدن همه ی منابع در بازی است. گروه ریکرز: این گروه هم یک گروه شورشی است که فقط تفکرشان نابود کردن نیرو های ارتشی است. گروه لست من بتلیون: این گروه مثل یک گروه سرباز عمل می کنند که کاملا منظم هستند و کارشان به قتل رساندن آدم ها و کاراکتر های بازی است که در آخر همه ی افراد گروه های ذکر شده را هم به قتل می رسانند.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 1 =