معرفی دو هدست واقعیت مجازی توسط شرکت Oculus 

هدست واقعیت مجازی

شرکت oculus بالاخره از دو هدست واقعیت مجازی خود پرده برداشت. امروزه هدست های واقعیت مجازی یکی از بخش های مهم و لوکس گیمر ها به شمار می روند. امروزه بازی هایی ایجاد شده اند که مبتنی بر هدست واقعیت مجازی ایجاد شده اند و توانسته اند که کاربران زیادی را به این تکنولوژی سوق می دهند. این تکنولوژی به صورتی است که امکان بازی ۳۶۰ درجه را به شما می دهد و می تواند به صورتی واقع گرایانه بازی را برای شما شبیه سازی کند.

هدست های واقعیت مجازی برای این امر ایجاد شده اند که می توانند به صورتی مناسب این امر را انجام دهند. اگر شما دوست دارید تا بازی را به صورت ۳۶۰ درجه و تعاملی بازی کنید به شما پیشنهاد می کنیم که از هدست های شرکت oculus استفاده کنید این شرکت در طی سال ها توانسته است تا افراد زیادی به بازی های ۳۶۰ درجه ای سوق پیدا کنند. اگر تا به حال از این گونه بازی ها را انجام نداده اید به شما پیشنهادمی دهیم که حتما از این هدست ها استفاده کنید.

هدست واقعیت مجازی
هدست واقعیت مجازی

این هدست به صورتی مناسب و با کیفیت توسط شرکت oculus طراحی می شود و می تواند تعامل را برای شما شبیه سازی کند. این هدست ها به این صورت هستند که هم می توانند به گوشی شما و هم نت باکس ها و هم کنسول های بازی قدرتمند مانند PlayStation 4 وصل کنید و از آن ها استفاده کنید. در همین رابطه شرکت های بازی سازی پلی استیشن ۴ سعی می کنند تا در ورژن های جدید بازی های خود و هم چنین حتی در بازی های جدید خود به طور کامل مبتنی بر هدست های واقعیت مجازی بازی های خود را ایجاد کنند.

این تکنولوژی است که تا حد زیادی افراد را به خود جذب کرده است. همان طور که اشاه شد شرکت oculus توانسته است تا هدست های واقعیت مجازی را ایجاد کند. در این رابطه هدست های واقعیت مجازی که توسز شرکت oculus ایجاد شده اند دارای کیفیت بسیار بالایی است. این شرکت تا به حال انواع مختلفی از هدست های واقعیت مجازی را برای طرفدارن این تکنولوژی ایجاد کرده است که می توانند به صورتی مناسب لذت این فناوری را برای آن ها ایجاد کنند.

این هدست ها با رزولوشن های متفاوت ایجاد شده اند و در هر سری از هدست های این شرکت به این صورت است که ایرادات ورژن قبلی سعی شده است تا کمتر شود و از دلایلی که کاربرای این هدست ها بیان کرده اند برای نقطه ی قوت این هدست ها سعی می شود تا این موارد در نظر گرفته شوند. در همین بین شرکت oculus دو هدست جدید خود را معرفی کرده است. لازم به ذکر است که هدست های واقعیت مجازی این شرکت جز گران اقیمت ترین هدست ها به شما می روند.

همان طور که بیان شد این شرکت دو محصول هدستی خود را بعد از مدتی معرفی کرد. اولین هدست این شرکت RIFT s نام دارد که مخصوص بازی های پلی استیشن ایجاد شده است و دومین هدست این شرکت که به صورت مستقل طراحی شده است Quest نام دارد که هدست استاندارد این شرکت است و در هر کاربردی می تواند برای شما به کار رود. جزییات و نکات مربوط به این دو هدست در کاتاگلوگ های این شرکت در بهار ۲۰۱۹ بیان شدند که برچسپ ۴۰۰ دلاری ۵۰۰ دلاری و ۵۰۰ یورویی را به خود گرفته است.

اولین مدل هدست RIFT S است که ورژن بعدی هدست RIFT h  است. این هدست نسبت به ورژن قبل خود توانسته است تا قابلیت های فوق العاده ای ر ا ایجاد کند. یکی از این قابلیت ها امکان استفاده از صدا است که بر روی این هدست استفاده شده است و می تواند به صورتی مناسب برای شما یک سرگرمی جذاب را ایجاد کند. رزولوشن این هدست از ۱۲۸۰*۱۴۴۰ به ۲۵۶۰*۱۴۴۰ افزایش یافته است و بزرگترین ویژگی این هدست INSIDE OUT TRACKING است که از سنسور های داخلی استفاده می کند.

هدست Quest نیز نسبت به Quest go قدرت بیشتری دارد و رزولوشن آن هم ۲۸۸۰*۱۶۰۰ است که رزولوشن بسیار بالایی است و نسبت به مدل قبلی خود توانسته است تا سهولت استفاده ی بیشتری را داشته باشد. بنابراین اگر می خواهید که هدست واقعیت مجازی داشته باشید ما به شما این دو هدست را پیشنهاد می دهیم.

کلیدواژه : شرکت Oculus
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 11 =