دو نسخه ویژه بازی Warriors Orochi 4 کمپانی Koei Tecmo Games

کمپانی Koei Tecmo Games

کمپانی Koei Tecmo Games دو نسخه ی جدید را از بازی Warriors Orochi 4 معرفی کرده است. این شرکت همچنین تاریخی را برای پخش ویدیوی تبلیغاتی از روند این بازی مشخص کرده است. گفته می شود شرکت کویی تکمو که ژاپنی می باشد اخیرا دو نسخه ی مخصوص از بازی Warriors Orochi را در کشور خود آماده ی انتشار کرده است و این در حالی می باشد که هنوز شعبه های غربی این کمپانی حتی تاریخی برای انتشار نسخه ی پریمیوم (Premium) این بازی در قاره ی اروپا و امریکا تعیین نکرده اند.

کمپانی Koei Tecmo Games
تصویر کمپانی Koei Tecmo Games

دو نسخه ی معرفی شده با عنوان های Treasure Box و Premium Box برای کاربران در دسترس قرار خواهد گرفت که آن ها می توانند یکی از این دو را به انتخاب خود برگزینند و خریداری کنند. قیمت نسخه ی Premium Box حدود ۱۰ هزار ین به واحد پول ژاپن می باشد که در آن شما یک دفترچه ی راهنما را خواهید دید. این دفترچه شامل ۶۴ صفحه ی رنگی A4 خواهد بود. همچنین دو سی دی با محتوای ۱۴۰ دقیقه ای را دارا بوده که مربوط به آلبوم موسیقی بازی پلی استیشن ۴ می باشد. از دیگر چیزهایی که در این نسخه از بازی پیدا خواهید کرد می توان به ۸ پوشه ی شفاف مخصوص کاغذ A4 اشاره کرد.

نسخه ی دیگر این بازی یعنی Treasure Box، که به طور تقریبی ۱۵ هزار ین قیمت دارد و تنها در دو شعبه ی مخصوص به فروش می رسد. یکی از این شعبه ها گیم سیتی (Game city) مربوط به خود شرکت سازنده ی بازی یعنی کمپانی Koei Tecmo Games می باشد و دیگری فروشگاه آمازون که در شعبه ی ژاپن آن قرار دارد. در این نسخه علاوه بر محتویات نسخه ی Premium Box، یک آلبوم موسیقی دیگر را خواهید داشت که با محتوای حدود ۷۰ دقیقه، ۲۱ آهنگ را درون خود جا داده و این آلبوم در اصل به مناسبت سالگرد بیستم انتشار بازی Omega Force می باشد.

جدای از این آلبوم موسیقی، ست تقویمی نیز در این بسته قرار دارد که به حالت رومیزی بوده و و تمام ۱۷۰ شخصیت موجود در بازی را نمایش می دهد. و در انتها شما در این بسته یک کاغذ کپی را که بر روی آن ۱۰حدود نفر از صدا گذاران بازی متنی را نوشته و امضا کرده اند، پیدا خواهید کرد.

کمپانی Koei Tecmo Games
تصویر کمپانی Koei Tecmo Games

برای آشنایی بیش تر با تاریخچه ی این بازی و محتوای آن به خلاصه ای از روند آن خواهیم پرداخت. اولین نسخه از این بازی در کشور ژاپن بود که سال ۲۰۰۷منتشر شد و به دنبال آن پس از مدتی، در تمام کشور های اروپایی از آمریکا گرفته تا سایر کشور های اروپایی و … عرضه و پخش شد. در این مدت نسخه های زیادی از این بازی پلی استیشن ۴ منتشر شده اما در تمام آن ها روند کلی بازی تغییر زیادی نداشته و حتی مکان ها و شخصیت ها با این که در کیفیت و تعدد پیشرفت و بهبود داشته اند.

اما از اصلیت خود فاصله نگرفته اند. در اخرین نسخه ی منتشر شده نیز حدود ۱۷۰ کاراکتر موجود است که تلفیقی از شخصیت های مجموعه های قبلی می باشد. حتی مراحل بازی نیز به غیر از تعداد معدودی از قسمت ها، بقیه مشابه نسخه های قبل هستند که خود این موضوع شاید یکی از ضعف های اصلی بازی به شمار بیاید، یعنی نبودن محتوا و تجربه ای جدید برای بازیکنان این مسئله باعث شده که بازی استقلال خود را از دست بدهد و در برخی قسمت ها بخاطر تکراری بودن حس خستگی را به مخاطب القا کند.

در رابطه با روند بازی هم به این گونه می باشد که شما با گذشتن از مراحل و رفتن به مرحله های بالاتر می توانید به تعداد بیش تری از کاراکتر ها دسترسی پیدا کنید و در این حین با انتخاب ۳ شخصیت، بازی خود را آغاز و دنبال خواهید کرد.این بازی قرار است به زودی طی یک ویدیوی تبلیغاتی در ژاپن، به معرفی کاراکتر ها پرداخته و یک سیر کلی از روند بازی و روایت داستان را نیز به نمایش بگذارد.

همچنین خوب است بدانید که این نسخه از بازی در کشور های اروپایی بر روی کنسول ها و پلتفرم های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی، نینتندو سوییچ قابل دسترس خواهد بود، در حالی که این بازی در خود ژاپن فقط قرار است برای Playstation 4 ،Nintendo و Switch ارائه شود.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − هفده =