راهنمای بازی اکشن اسپایدر من (قسمت یازدهم) : جنگ رییس: ویلسون فیسک

راهنمای بازی اکشن اسپایدر من

در این قسمت از سری مقالات راهنمای بازی اکشن اسپایدر من به جنایتکار بی رحم، ویلسون فیزک می پردازیم. او برج هایی را در دیوارها تعبیه کرده است که به محض شروع جنگ به سمت شما شلیک می کنند. شروع به جای خالی دادن کنید تا آنها برای تعویض خشاب متوقف شوند ، سپس خود را پشت ستون های دیگر ببرید ، به نحوی که بتوانید یکی از برج ها را ببینید و آن را از تار عنکبوت پر کنید تا وقتی جایی نداشته باشد.

راهنمای بازی اکشن اسپایدر من
راهنمای بازی اکشن اسپایدر من

راهنمای بازی اکشن اسپایدر من : جنگ رییس، ویلسون فیسک

جنایتکار بی رحم، ویلسون فیزک نیز برای هر چیزی آماده است. او برج هایی را در دیوارها تعبیه کرده است که به محض شروع جنگ به سمت شما شلیک می کنند.

شروع به جای خالی دادن کنید تا آنها برای تعویض خشاب متوقف شوند ، سپس خود را پشت ستون های دیگر ببرید ، به نحوی که بتوانید یکی از برج ها را ببینید و آن را از تار عنکبوت پر کنید تا وقتی جایی نداشته باشد.

کلید شما برای شروع نگه داشتن L1 + R1 است تا آن ها را در تور خود گیر بیندازید. مطمئن شوید که ستون برج را بین خود و برج فعالی قرار داده اید، به این شکل زمانی برای اتمام اتصال تورهایتان به دست می آورید و می توانید سپر فیسک را بگیرید.

فقط از یک برج به برج دیگر جای خالی دهید تا لحظه ای که متوقف شوند تا شما دوباره تور پرتاب کنید، و سپر فیسک را بگیرید. به این ترتیب وارد مرحله دوم جنگ می شوید.

ویلسون فیسک به نوبه خودش یک حریف ترسناک می باشد، که دارای قدرت چشمگیر و توان دفاع مقاومتی است. او شروع به پرتاب کردن بخشی از میزش به سمت شما می کند ، جا خالی بدهید، یا کلید R1+L1 را همزمان فشار دهید تا به سمت صورت خودش برگردد.

او جواب شما را با حمله ممتد شدیدی می دهد یا تکان های واقعی قوی ای به شما وارد خواهد کرد. شما قادر نخواهید بود که در برابر مشت های قدرتمند او تاب بیاورید، دست کم در این نقطه که اینطور است. دور شوید و به خودتان فضای بیشتری دهید، حملاتش تا حد زیادی شدید است. سپس برگردید و شروع به پرتاب تور به سمتش کنید. حدود ۵ بار باید به سمت او و به درستی تور پرتاب کنید.

این فرصت را برای ضربه زدن به صورتش از دست ندهید و تا زمانی که تورهای تنیده شده را پاره کند به او ضربه بزنید، سپس عقب نشینی کنید تا دوباره انرژی تان بازگردد.

دقت کنید که مدت طولانی مشت نزنید، یک رشته ضربات کمبو کافی است، در غیر اینصورت ممکن است روی پاهاش برگردد و به شما حمله کند و در اتاق پرتابتان نماید.

اگر به زمان بیشتری برای بازیابی انرژی تان نیاز دارید، به خاطر داشته باشید که پرتاب اشیای محیطی هنوز به او ضربه وارد می کند، اما ممکن است واقعاً به اندازه کافی به او صدمه نزنند، بنابراین از زمان برای شارژ مجدد استفاده کنید تا برای حمله بعدی تور داشته باشید.

بعد از مقدار کافی ضربه زدن، فیسک به شما می رسد و شما را به اتاق دیگری می کشاند، و این مرحله سوم است. در اینجا، آدمکش های فیسک مبارزه دردناکی با شما می کنند، به ویژه اگر به خاطر حمله های فیسم انرژی تان را از دست داده باشید همگی به ضما ضربه خواهند زد.

راهنمای بازی اکشن اسپایدر من
راهنمای بازی اکشن اسپایدر من

برای بهبودتان حواستان به میزان ضربات کمبو باشد، و مطمئن شوید که در هوا به این مردها آپرکات می زنید که شما در هوا می توانید از کمبو هوایی برای بالا بردن میزان مورد نیاز برای بهبود بهره ببرید.

همچنین می توانید این میزان را بطور کامل با ضربه زدن به فیسک پر کنید، ممکن است این کار او را نابود نکرده باشد اما آسیب جدی ای به او می زند. اگر همه چیز به هم ریخت، بگذارید فیسک تلاش کند و او را از آدمهایش جدا کنید، سپس به آنها ضربه بزنید و آن ها را قبل از بازگشت فیسک نابود کنید. فیسک فقط یک راه برای حمله به شما دارد و آن هم وقتی است که در هوا هستید. حواستان باشد که او بتن ها را می گیرید و به سمت شما پرتاب می کند، در این صورت یا جاخالی دهید یا آنها را گرفته به سمت خودش پرتاب کنید.

در این قسمت از بازی پلی استیشن ۴ اسپایدر من، وقتی فیسک شما را به زمین زد، برای جاخالی دادن درست منتظر شوید، آنگاه او را به کف زمین بکوبید و از L2+R2 برای به دام انداختنش در تور استفاده کنید، و وقتی او را احاطه کردید، مثلث را فشار دهید تا او را ضربه فنی کنید، سپس تا وقتی از نفس بیافتد به ضربه زدن ادامه دهید.

حالا این فیسک کاملاً در تور افتاده و به زندان می رود، دیگر وقت جشن گرفتن است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 10 =