راهنمای بازی مرد اسپایدر من (قسمت سوم) : مهارت هایی برای اول شدن

راهنمای بازی اسپایدر من

در بازی اسپایدر من پلی استیشن ۴، می توانید قفل مهارت های جدیدی را به سرعت باز کنید، و هریک از این مهارت ها امتیازهای خاصی دارند. برخی از آنها بسته به موقعیت هستند، درحالی که بقیه را می توان تقریباً در همه زمان ها بکار برید. در این قسمت از راهنمای بازی اسپایدر من ، ۶ مهارت ذکر می شوند.

راهنمای بازی اسپایدر من
راهنمای بازی اسپایدر من

راهنمای بازی اسپایدر من : مهارت­هایی برای اول شدن در بازی مرد عنکبوتی

در بازی مرد عنکبوتی پلی استیشن ۴، می توانید قفل مهارت های جدیدی را به سرعت باز کنید، و هریک از این مهارت ها امتیازهای خاصی دارند. برخی از آنه ا بسته به موقعیت هستند، درحالی که بقیه را می توان تقریباً در همه زمان ها بکار برید. ۶ مهارت در ادامه ذکر می شوند.

  • منطقه خطر

بعد از آنکه سه مهارت برتر را در هر درخت به دست آوردید (باور کنید که همه به یک اندازه مهمند)، مهارت منطقه خطر را چک کنید.

از آنجایی که اشیای محیطی هر جای این بازی وجود دارند، زمان بسیاری را باید صرف بشکه های ریخته گری، قوطی های سطل زباله و سایر آلودگی های دشمنانتان کنید.

با این همه، پرتاب اشیاء بر روی زمین شما را برای حمله آسیب پذیر می کند- بنابراین کسب مهارت منطقه خطر به شما اجازه می دهد فضای باز بیشتری داشته باشید و به سایر دشمنان ضربه بزنید، و حتی به شما این امکان را می دهد که قاتلین خرابکار را هنگام افتادن روی زمین به تور بیاندازید.

  • ارتشبد هوایی

حملات هوایی از بهترین حرکاتی هستند که می توانید بکنید: دشمن را منزوی کرده و سایر قاتلین را خلع سلاح می کند که نتوانند شما را به چنگ بیاورند.

شما با مهارت ارتشبد هوایی می توانید این کار را بهتر انجام دهید، به شما اجازه می دهد تا آسیب بیشتری وارد کرده و حین حمله در هوا تمرکز بیشتری داشته باشید. به این ترتیب، به ندرت نیازی به خروج از هوا دارید و می توانید برای مبارزه با دشمن ضربه تابدار یا پرتاب هوایی داشته باشید، و از جا خالی دادن هوایی برای اجتناب از شلیک قبل از پرتاب تور به سمتشان استفاده کنید!

  • ضربه کامل

تمرکز مهم است، هم برای درمان و هم برای درگیری تن به تن، پس به هرحال داشتن تمرکز بیشتر همیشه چیز خوبی است. ضربه کامل به شما امکان افزایش تمرکز را با استفاده از ضربه های زمانبندی شده می دهد، بنابراین مادامی که با دکمه بازی نکرده اید، می توانید کسب تمرکز را با سرعت بالاتری شروع کنید. همچنین می توانید این را بدون مبارزه هوایی انجام دهید که درحال حاضر تمرکز را بیشتر از مبارزه زمینی افزایش می دهد، بنابراین می توانید پیش ا آنکه مشکلی رخ دهد نسبت به دشمنان سرسخت تر ضد حمله بزنید.

راهنمای بازی اسپایدر من
راهنمای بازی اسپایدر من
  • سرباز و پرتاب

دشمنانی که اسلحه دارند بدترین هستند، آنها مدام شما را وادار به جاخالی دادن می کنند یا آنچه را انجام داده اید یا شرکت کرده اید خراب می کنند، یا ریسک توام با آسیب بسیار خواهد بود.

مهارت های خلع سلاح آنها فوق العاده است، اما آنها همیشه می توانند مجدداً اسلحه هایشان را بردارند، با این همه، با استفاده از مهارت سرباز و پرتاب، می توانید سلاح های مزاحمشان را گرفته و جلوی رویشان بشکنید، که وقتی همراه با مهارت منطقه خطر استفاده شود برای نابودی آنها بسیار فوق العاده است.

  • بازپرداخت

بهتر از خلع سلاح دشمنی که سلاح دارد این است که آنها را برای همیشه از بین ببرید. این با امتیاز بسیار مناسبی هم همراه است، اما مهارت بازپرداخت به شما اجازه می دهد هرکسی را که کلت یا هفت تیر دارد به محض اقدام به شکلیک دستگیر کنید.

ازآنجایی که شما الان دیگر مهارت گریز از پنجره را دارید، منتظر شدن برای قرمز شدن گلوله پیش از جاخالی دادن آسان تر هم هست، سپس با استفاده از یک فرار سریع آنها دیگر نمی توانند باعث دردسرتان شوند.

  • ضربه طولانی

وقتی درمورد حرکت سریع حرف می زنیم، ضربه تور یکی از موثرترین حرکات مبارزه تان است. از آنجایی که نمی توانید به طور خودکار به سوی یک دشمن بپرید تا فقط با حمله به آن ها ضربه ای بزنید، ضربه تور به شما اجازه می دهد فاصله را از بین برده و مهارت ضربه طولانی این حرکت را بهتر هم می کند.

با داشتن این مهارت می توانید با راه انداز راکت پیش از آنکه دشمنانتان بتوانند سلاح هایشان را آماده کنند به آنها برسید و همچنین میتوانید ضدحمله ضربه تور را بطور گسترده تری در لحظه ای وارد کنید که آنها دور از دسترس دوستانشان هستند.

پاکسازی مسیر

به محض اینکه بازی را شروع کردید، نقش پیتر پارکر، مرد عنکبوتی، را برعهده دارید. هیچ زمانی مثل حالا برای تمرین پرتاب تور نیست.

R2 را نگه­دارید تا تاب خوردن از تورتان شروع شود (تور بطورخودکار به نزدیکترین دیوار می چسبد). درجهت تاب خوردگی حرکت کنید تا در هوا به پرواز درآیید و مجدداً رو به جلو بروید.

اگر دکمه پرش را در انتهای تاب خوردن فشار دهید، به سمت بالا و جلو جهش بلندی بدست می آورید و همچنین تمرکز کسب میکنید که داشتنش همیشه خوب است.

تابه بازه زمانی باشید

فقط هیلکوپتر را دنبال کنید یا وقتی پیامی از کاپیتان پلیس یوری واتاناب دریافت کردید، حواستان را جمع کنید. مرد عنکبوتی میخواهد رییس خلافکاران شهر را دستگیر کند، اما یوری پیش از این کار میخواهد شغلی به او بدهد. وقتی هدفتان به سمت راست منحرف شد، شروع به چرخش کنید و با فشردن X در وسط هوا از پرتاب تور استفاده کنید تا رو به جلو پرت شود که به شما سرعت بیشتری می بخشید و مسیر را تغییر می دهد. وقتی به هدفتان نزدیکتر شدید، باید ماشین های پلیس را در صحنه ببینید و متوجه میشوید که پلیس ها اصلاً در حد این دشمن ها نیستند، پس حالا نوبت شماست!     

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 3 =