راهنمای بازی مرد عنکبوتی (قسمت پنجم) : حقه ها و رازها

راهنمای بازی مرد عنکبوتی

با قسمت پنجم از سری مقالات راهنمای بازی مرد عنکبوتی با ما همراه باشید. در این قسمت به حقه ها و رازها و همچنین شخصیت های این بازی می پردازیم. یک لباس مرد عنکبوتی در این بازی وجود دارد که در صفحه لباس ها نمایش داده نمی شود، حتی بعد از تمام شدن بازی. برای اینکه لباس مورد نظر را به دست بیاورید، باید همه ۵۰ عکس مخفی منهتن را پیدا کرده و در کاتالوگ بچینید.

راهنمای بازی مرد عنکبوتی
راهنمای بازی مرد عنکبوتی

حقه ها و رازها

قفل لباس مخفی بیست و هشتم را باز کنید

یک لباس مرد عنکبوتی در این بازی وجود دارد که در صفحه لباس ها نمایش داده نمی شود، حتی بعد از تمام شدن بازی.

برای اینکه لباس مورد نظر را به دست بیاورید، باید همه ۵۰ عکس مخفی منهتن را پیدا کرده و در کاتالوگ بچینید. این نقاط مورد نظر همانند نشانه گذاری عمل می کنند، اما بر روی نقشه ظاهر نمی شوند، و تنها در سطح حالت لباس ۵۰ آنها را نشان می دهند، ما فقط تعداد اندکی بر روی نقشه کوچکتان.

این مکان ها را پیدا کرده و وقتی آیکن دوربین سبز شد عکس بگیرید، و لباس ESU را جایزه بگیرید، به این ترتیب پیتر پارکر ماسک به صورت می زند و پیراهن دانشگاه خود را به تن می کند که در پایان داستان روی صفحه نمایش داده می شود.

از آنجایی که استفاده از دوربین را از اوایل بازی به دست آورده اید، می توانید یافتن عکس ها را بعد از نشان گذاری ماموریت اصلی شروع نمایید.

راهنمای بازی مرد عنکبوتی : تغییر زمان روز

در طول داستان اصلی بازی پلی استیشن مرد عنکبوتی، نمی توانید زمان روز را تغییر دهید، زیرا بخش های مشخصی از داستان در روز، شب، و آب و هوای مشخصی رخ می دهند.

با اینکه اهداف ماموریت های جانبی یا ایستگاه تحقیقاتی تغییر زمان روز را تحمیل می کنند، قادر نخواهید بود که بطور دستی زمان روز را تغییر دهید، مگر اینکه بازی را پیش برده باشید. وقتی این کار را کردید، می توانید به هر ایستگاه تحقیقاتی ای که قفلش را باز کرده اید بروید و به دنبال پنل نمایش در جهت راست خود بگردید و روز، طلوع و شب را تغییر دهید.

مجموعه اسرار

با وجود آنکه بیشتر مجموعه ها به تدریج بر روی نقشه یا جایی دیگر نمایش داده می شوند، آیتم های اندکی هم وجود دارند که به نمایش در نمی آیند.

وقتی دور شهر قدم می زنید، به دنبال پین های روزنامه قرمز بر روی خیابان بگردید تا سرتیتر بوگل دیلی را بردارید، و به این شکل دسته ای از دستاوردهایی که تا آن لحظه دربازی مرد عنکبوتی کسب کرده اید در مجموعه صفحه اول نشان داده خواهد شد.

اگر می خواهید این دسته دستاوردها تکرار شود، تلاش کنید ماموریت های اصلی و جانبی بیشتری را بازکنید تا سرتیترهای بیشتری به شما اختصاص یابد.

همچنین می توانید مکالماتی را در مکان های مشخصی در بازی بیابید و این ها در صفحه کلکسیون شما به صورت کاتالوگ ظاهر می شوند.

راهنمای بازی مرد عنکبوتی
بازی مرد عنکبوتی

راهنمای بازی مرد عنکبوتی و این بخش: شخصیت ها

پیتر پارکر

پیتر پارکر که هویت سری مرد عنکبوتی را به خود گرفته است، شخصیت اصلی بازیکن و قهرمان ماجراست. او بیست و سه سال سن دارد و دستیار تحقیقاتی شهر نیویورک است که به کمک متحدینش، با استفاده از توانایی های قهرمانی فرابشری اش و گجت های توری که خودش طراحی می کند با تبهکاران مبارزه می نماید.

پیتر قدرت هایش را در پانزده سالگی بعد از اینکه یک عنکبوت که در معرض تابش رادیو اکتیو قرار گرفته بود نیشش زد به دست آورد. با استفاده از یک هویت مرموز، از توانایی های جدیدش برای محافظت از شهروندان نیویورک استفاده کرد. بعداز هشت سال زندگی در کسوت یک ابر قهرمان، مبارز قوی ای در برابر تبهکاران شد و توازنی بین زندگی قهرمانی و شخصی اش برقرار نمود. 

 کاپیتان یوری واتاناب به همراه گزارشگر دیلی بوگل، ماری جین واتسون، که دوست دختر قبلی پیتر هم هست، به پیتر کمک می کنند. در زندگی شهروندی، عمه ماری از پیتر حمایت می کند، و دوست و مربی اش، دانشمند محترم، اوتو اوکتاویوس، پیتر را استخدام کرده است. با ادامه راهنمای بازی مرد عنکبوتی با ما همراه باشید.

گربه سیاه

فلیشیا هاردی، که نام گربه سیاه را برگزیده، به عنوان شخصیت مکمل اصلی در شهری که نمی خوابد ظاهر شد. عاشق قبلی و دشمن مرد عنکبوتی، که سردسته دزدهایی است که برای یک دزدی به نیویورک بازگشته است. همچنین صدای گربه سیاه را می توانید در ماموریت نگهبانی بشنوید.

چهره گربه سیاه به اریکا لیندبک تعلق دارد که صدا و چهره اش را برای این شخصیت در اختیار بازی گذاشته است.

یوریکو واتاناب

یوریکو واتاناب یا “یوری” شخصیت مکمل در بازی مرد عنکبوتی حضور دارد. او کاپیتان دپارتمان پلیس نیویورک است که منبع هوشمندی برای مرد عنکبوتی به شمار می رود، و به او کمک می کند تا با تبهکاری مبارزه کند. در داستان شهری که نمی خوابد، یوری ظاهر شد و با مرد عنکبوتی تماس گرفت. صدای یوری به تارا پلات تعلق دارد.

ماری جین واتسون

ماری یا “ام جی” شخصیت دوم قابل بازی و قهرمان زن داستان است. یک روزنامه نگار محقق روزنامه دیلی بوگل که دوست و عاشق پیتر پارکر است، و ماری از زندگی دوگانه پیتر آگاه است. بخشی از داستان شامل تحقیق در مورد پشت پرده اتفاقات شهر نیویورک است که برای ماری باز شدن درهای پنت هاوس نورمان آزبورن را به همراه دارد.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − پنج =