راهنمای بازی پلی استیشن Spider man (قسمت سیزدهم)

راهنمای بازی پلی استیشن Spider man

با قسمت سیزدهم از راهنمای بازی پلی استیشن Spider man با ما همراه باشید. یک پروژه بسیار کوچکتر وجود دارد که پیتر می خواهد پیش از ترک آزمایشگاه روی آن کار کند ، این پروژه در ایستگاه طیف نگاری قرار دارد که در طرف دیگر آزمایشگاه واقع شده است . همانند ایستگاه قبلی ، این بخش هم مینی بازی هایی را در بر می گیرد که کاملاً واضح هستند.

راهنمای بازی پلی استیشن Spider man
راهنمای بازی پلی استیشن Spider man

بعضی از این مدارها در لیست ورودی دارای جریان در مسیری خاص هستند، بنابراین مدارهای زاویه دار شما باید با دقت جای گذاری شوند. با زاویه دار کردن به سمت راست با استفاده از مداری که از سمت راست جریان را هدایت می کند شروع کنید، و سپس با مدار زاویه دار دیگری به سمت پایین بیایید، این یکی جریان را از سمت بالا هدایت می کند. از مدار زاویه دار خالی ای برای فرستادن نیرو از طریق مداری که هم اکنون جای گذاری کرده اید استفاده نمایید، و از سایر مدارهای زاویه دار خالی برای دو برابر کردن هدایت به سمت پایین استفاده نمایید تا وقتی که به نقطه هدف نهایی برسید.

در پایان، چالش نهایی تان شامل مدار هایی است که بار های مختلفی دارند و همچنین ولتاژ هدفی که باید بطور زمان بندی شده مدارهایتان به آن برسند مشخص است. ولتاژ هدف برای این پازل برابر ۳ است و باید دقیقاً دو مدار با بار مثبت و یک مدار با بار منفی را جاگذاری کنید، اما مقادیر مختلفی را برای کار کردن در اختیار دارید.

از آنجایی که تنها مدار با بار منفی که می توانید قرار دهید ولتاژ را تا ۱ کاهش می دهد، می خواهید از دو مدار با بار مثبت استفاده کنید که هر کدام تا ۲ واحد ولتاژ را افزایش می دهند، به این ترتیب: ۲+۲-۱=۳ خواهد شد! دقت کنید که مدار های مختلفی در لیست ورودی در اختیارتان قرار گرفته است که بخش هایی را مشخص می کنند که به شارژ نیاز دارند برعکس فضاهایی که در اختیارتان نیست ، بنابراین مدار های نهایی اندکی به سمت پایین زاویه دار هستند و بدون نگرانی می توانید آنها را جای گذاری کنید.

اکنون هر چیزی به حالت آنلاین خود باز می گردد ، بازوی پروتزی در دست شماست و آزمایش دیگر می چرخد، و می توانید به هوش علمی خود بنازید.

راهنمای بازی پلی استیشن Spider man : در ایستگاه طیف نگاری کار کنید

یک پروژه بسیار کوچکتر وجود دارد که پیتر می خواهد پیش از ترک آزمایشگاه روی آن کار کند ، این پروژه در ایستگاه طیف نگاری قرار دارد که در طرف دیگر آزمایشگاه واقع شده است . همانند ایستگاه قبلی ، این بخش هم مینی بازی هایی را در بر می گیرد که کاملاً واضح هستند. الگوهایی را که ارائه شده اند با جستجوی خط های منقطع مشابه که در لیست ورودی در اختیار دارید مرتب کنید و آنها را به هم متصل نمایید.

این کار ساده و مشخصی است و به سه بخش تقسیم شده است: قطعه چپ دو خط مجزا دارد، یکی در وسط و دیگری در راست (دومین بخش در لیست ورودی تان). دومی یک خط دارد که در سمت راست است (سومین بخش در لیست ورودی تان) و بخش آخری سه خط را شامل می شود، که همگی به سمت چپ انحنا دارند (اولین بخش در لیست ورودی که در اختیار دارید).

راهنمای بازی پلی استیشن Spider man
راهنمای بازی پلی استیشن Spider man

از آزمایشگاه خارج شوید

بعد از کامل کردن این بازی پلی استیشن، خواهید فهمید که پروژه های جانبی بیشتری وجود دارد که هم شامل پروژه های موجود در ایستگاه طیف نگاری (که در هم ایستگاه وجود دارد) و هم پروژه های مدار (که در وسط اتاقی وجود دارند که کامپیوتری با یک سر مانکن در آن وجود دارد) می باشند. این مینی بازی ها هستند که حالا تجربه حل آن ها را به دست آورده اید، و در روند پیشرفت در بازی چندین مینی بازی دیگر را قفل گشایی خواهید کرد.

پیش از آنکه ادامه بدهید، مطمئن شوید که اطراف را بررسی کرده اید و به دنبال جایی برای نکته های جالب تر بگردید.

یک قهوه ساز و یک رادیو در فضای آشپزخانه وجود دارد، دو ضبط صوت از مارک Doc نزدیک به ایستگاه طیف سنجی قرار دارد، یک مجله و عکس هست که می توانید در اتاق پیتر پیدا کنید و یک برگه گزارش بیماری بر روی آزومایش اولشان که بیرون از اتاق پیتر قرار گرفته است.

همچنین می توانید گوش بایستید و کمی از حرف های کمیته اهدای هزینه های تحصیلی و پژوهشی را که با دکتر در حال بحث هستند، استراق سمع کنید.

Keeping the Peace (حفظ صلح و آرامش)

این متن حاوی اطلاعاتی در مورد چهارمین ماموریت بازی است، حفظ صلح و ارامش، که شامل اهداف اصلی، اهداف جانبی و هر نکته ایست که در مسیر بازی نیاز است.

مکان: محله چینی ها

جایزه: ۲۵۰۰ XP

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + یازده =