راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت چهارم)

راهنمای God of War قسمت چهارم

با راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت چهارم) با ما همراه باشید. کلید دایره را فشار داده تا زنجیر را رها کنید. اکنون شما میتوانید با خیال راحت به اتاق سمت راست بروید. پس از برداشتن Hacksilver ها از اتاق بیرون آمده و به دروازه مقابل زنجیر نزدیک شوید. بین دو دروازه قرار گرفته و کلید مثلث را فشار دهید تا تبر به دست شما برگردد و اولین دروازه پایین بیاید.

راهنمای God of War قسمت چهارم
راهنمای God of War

سپس کلید دایره را فشار داده تا زنجیر را رها کنید. اکنون شما میتوانید با خیال راحت به اتاق سمت راست بروید. پس از برداشتن Hacksilver ها از اتاق بیرون آمده و به دروازه مقابل زنجیر نزدیک شوید. بین دو دروازه قرار گرفته و کلید مثلث را فشار دهید تا تبر به دست شما برگردد و اولین دروازه پایین بیاید. از آنجاییکه این دو دروازه رابطه عکس دارند، با پایین آمدن اولین دروازه، دروازه پشتی آن بالا خواهد رفت. بنابراین، بعد از برداشتن تبر تا بالا رفتن آن دروازه منتظر بمانید.

در خارج از معبد، Atreus به طرف راست حرکت خواهد کرد اما شما میتوانید به طرف چپ رفته تا تابوت بزرگ دیگری از Hacksilver ها را پیدا کنید. سپس به عقب برگشته و وارد آلاچیقی در نزدیکی دروازه شوید. زنجیری در آنجا پیدا کنید و به کمک آن دوباره به درون معبد بازگردید. حواستان به کوزه قرمز رنگ در نزدیکی تعدادی از سنگهای سیاه باشد. اگر به آن ضربه وارد کنید، ترجیحاً از راه دور، این کوزه مشتعل شده و سنگهای اطرافش را نیز منفجر میکند. اگر در این لحظه نزدیک آن باشید، شما نیز خواهید سوخت. کمی بالاتر، دروازه ای وجود دارد که به وسیله تخته سنگ مسدود شده است. شما میتوانید یک کوزه قرمز رنگ را در آن سوی دروازه مشاهده نمایید. تا جایی که بتوان سطل را در آن طرف دروازه دید به عقب برگردید، سپس تبر خود را به طرف آن پرتاب نموده تا سطل Hacksilver پایین بیافتد. پس از آن، به زنجیر ضربه بزنید تا کوزه نیز پایین افتاده و منفجر شود. به این ترتیب میتوان از دروازه عبور کرد و به صندوق Hacksilver رسید.

در این قسمت از این بازی پلی استیشن، دوباره از معبد خارج شده و به طرف راست دروازه اصلی حرکت کنید تا زنجیری را بر روی دیوار معبد ببینید. از آن بالا رفته و به طرف پله های سمت راست بروید. وقتی که از پله ها بالا رفتید، در سمت راست خود صندوق کوچکی از Hacksilver را خواهید یافت. پس از باز کردن صندوق، دروازه چوبی مقابل خود را با پرتاب تبر از بین ببرید. با باز شدن این دروازه، به دروازه چوبی مزینی از Jotnar Shrine خواهید رسید. به آن نزدیک شده و با فشردن کلید دایره، آن را باز کنید تا تصویری از افسانه Skoll و Hati را مشاهده نمایید. در این تصویر گرگ های غول پیکری را خواهید دید که در حال تعقیب و شکار ماه و خورشید هستند.

دوباره از معبد خارج شده و به دنبال Atreus بروید تا گوزن را از فاصله نزدیکتر ببینید. در اینجا Kratos کمان پسرش را به او برگردانده و از او میخواهد که برای تیراندازی منتظر علامتش بماند. او سعی دارد تا گوزن را برای Atreus یک دشمن فرضی جلوه دهد. با نگه داشتن کلید L2 و با استفاده از آنالوگ R3، Atreus را در نشانه گیری به طرف گوزن کمک کنید. وقتی که علامت هدفگیر شما به رنگ قرمز درآمد، میتوانید با فشردن کلید مربع به طرف گوزن شلیک کنید. این بار گوزن به زمین می افتد. همراه با Atreus به طرف آن بروید. Atreus متوجه میشود که گوزن هنوز هم زنده است. Kratos از او میخواهد تا کاری را که شروع کرده خودش تمام کند و با خنجر گوزن را بکشد. اما Atreus نمیتواند چنین کاری کند. بنابراین Kratos دستش را روی خنجر گذاشته و به پسرش کمک میکند تا گوزن را بکشد.

راهنمای God of War قسمت چهارم
راهنمای God of War

راهنمای God of War قسمت چهارم : هیولای غول پیکر به نام Daudi Kaupmadr

به محض اینکه Kratos خنجر را به پسرش برمیگرداند، دست یک هیولای غول پیکر به نام Daudi Kaupmadr به طرف گوزن آمده و قصد برداشتن آن را میکند. اما Atreus خنجرش را در دست او فرو میبرد و به همین خاطر هیولا او را به طرفی دیگر پرتاب میکند. سپس Kratos با او درگیر شده و این بار Atreus نیز به کمک او می آید. این هیولا بسیار قویتر و سرسخت تر از Drauger ها میباشد. نوار سلامت این هیولا از دو بخش تشکیل شده و برای نابودی آن لازم است ضربات زیادی را وارد کنید. وقتی که تخته سنگ این هیولا به رنگ نارنجی درآمد، به این معنی میباشد که ضربه های آن بسیار قویتر از آن است که بتوان با استفاده از سپر جلوی آن را گرفت. پس به هیچ عنوان سعی در بکارگیری سپر نداشته باشید و به جای آن از فن جاخالی دادن استفاده کنید. علاوه بر این، میتوانید از حمله Atreus نیز کمک گرفته تا با تیراندازی خود حواس دشمن را پرت کند. در آن فاصله که پشت هیولا به طرف شماست میتوانید ضربات خود را وارد نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =