راهنمای بازی outriders

راهنمای بازی outriders

اکنون که بازی outriders را انتخاب کرده‌ اید و برای اولین بار پا در دنیای Enoch می‌گذارید، باید بگوییم که Outriders یک تیراندازی غارتگری (Shooter Looter) لذت ‌بخش است که عمیق‌تر از آن چیزی است که در نگاه اول به چشم می‌آید. برای اینکه بتوانید از زمان خود بیشترین بهره را ببرید، در اینجا با راهنمای بازی outriders همراه ما باشید تا شما را برای داشتن پیروزی‌های متعدد در جدیدترین ماجراجویی People Can Fly، آماده کند.

نکاتی برای مبتدیان

اولین چیزی که باید در مورد Outriders بدانید، این است که یک بازی همیشه آنلاین است؛ یعنی همیشه از بازیکن می‌خواهد که به اینترنت متصل باشد. با این تفاوت که بازی‌های همیشه آنلاین، از سرویس زنده (live-service) برخوردار هستند، اما Outriders اینطور نیست. به جای داشتن یک نقشه آهسته و ثابت به عنوان محتوایی که پس از عرضه بازی مجدداً منتشر می‌شود تا تصویر کامل نهایی را ایجاد کند، Outriders در نوع خود یک بازی کامل است. روش‌های زیادی برای استفاده هرچه بهتر از Enoch و سفری که در آن پیش رو دارید، وجود دارد، پس بیایید نگاهی به این نکات کلیدی بیاندازیم.

بازیابی سلامت (Healing)

بکشید و بهبود یابید، یا وارد کلاس Technomancer شوید. شما در Outriders معجون درمانی نخواهید یافت، پس چگونه می‌توان بهبود پیدا کرد؟ مستقیم‌ترین راه برای بازیابی سلامت، کشتن است. زیاد بکشید. هر دشمنی که در  مسیر خود می‌بینید را بکشید تا یک انیمیشن سبز رنگ در کنار نوار سلامت شما نشان داده شود که خبر از بازیابی مجدد آن می‌دهد.
انتخاب هر یک از کلاس‌ها تأثیر منحصر به فردی در توانایی شما برای بهبود دارد، در اینجا به معرفی آن‌ها می‌پردازیم.

 • Devastator: بازیابی سلامت با کشتن دشمنان از فاصله نزدیک
 • Tricksters: بازیابی سلامت (و محافظ) با کشتن دشمنان از فاصله نزدیک
 • Pyromancer: هربار که دشمن علامت‌گذاری شده‌ای که با استفاده از یک مهارت خاص می‌میرد، سلامت شما بازیابی خواهد شد.
 • Technomancer: بازیابی سلامت در هر زمانی که ضربه وارد می‌کنید.

کلاس‌‌ها

کلاس مناسب خود را انتخاب کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، ۴ کلاس برای انتخاب وجود دارد، اما کدام یک از آن‌ها برای شما مناسب است؟ نگران نباشید، ما شما را در این مسیر راهنمایی خواهیم کرد.

 • Devastator: یکی از قوی‌ترین و موفق‌ترین کلاس‌های Outriders است که Review in Progress کمی بیشتر در مورد آن صحبت شده است. در این کلاس، نیروی جاذبه با قدرت و سرسختانه تحت کنترل قرار می‌گیرد و از قدرت زمین برای در هم شکستن استخوان دشمنان استفاده می‌شود. یک نبرد نزدیک که شروع به زدن ضربات محکمی می‌کند؛ قدرتی که در اختیار بازیکن قرار می‌گیرد، به او اجازه می‌دهد که خیلی سریع وارد مبارزه شده و پوستی به سختی سنگ داشته باشد و بتواند دشمنان خود را با ایجاد زمین لرزه به هوا پرتاب کند.
 • Pyromancer: کلاسی برای مبارزه در فواصل متوسط است که در آن به ناحیه وسیعی از زمین آسیب وارد می‌شود. در این کلاس، قابلیت استفاده از آتش در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که می‌توانند به کمک آن، ناحیه وسیعی از میدان نبرد را به آتش بکشند. تمام دشمنانی که در محدوده Thermal Bomb یا بمب حرارتی قرار می‌گیرند، تبدیل به یک ماده منفجره متحرک می‌شوند که در صورت مردن منفجر خواهند شد. شعله‌های حاصل از انفجار این دشمنان، خیلی سریع در اطراف پراکنده شده و سایر دشمنان را از مخفیگاه خود بیرون می‌کشد. ممکن است این کلاس به اندازه Devastators آسیب‌ناپذیر یا به اندازه Tricksters در حرکت نباشد، اما مهمات انفجاری آن باعث شده تا در هر شرایطی یک تهدید محسوب شود.
 • Technomancer: کنترل تکنولوژی را در دست دارد و می‌تواند یکدفعه سلاح‌های تخریب‌گر ظاهر کند. این کلاس مخصوص افرادی است که به نبردهای تاکتیکی علاقه دارند. سبک جنگی آن بسیار انعطاف‌پذیر است و می‌تواند به عنوان یک کاراکتر پشتیبانی از کنترل ازدحام عمل کند، به هیولاهای سرسخت آسیب بزند و فرمان انفجار سنگین یا هرچیز دیگری را بدهد. این تنها کلاس Outriders است که می‌تواند با قدرت خود سلامت هم‌تیمی‌ها را بازگرداند و به گزینه مناسبی برای بازی‌های تیمی تبدیل شود.
 • Trickster: کلاسی است که در آن حرکت و ضربات دشمن تحت تأثیر قرار می‌گیرد، این کلاس همانطور که از نامش پیدا است، برای ایجاد هرج و مرج وجود دارد. در نبردهای نزدیک با تمام پتانسیل خود عمل می‌کند و زمانی که در کنار دشمن قرار می‌گیرید، امکان حرکت بی‌نظیری را برای شما فراهم می‌کند. Trickster می‌تواند زمان را آهسته کند، قدرتی که هم از نظر دفاعی و هم از نظر تهاجمی بسیار عالی است و به بازیکن اجازه تله‌پورت در اطراف میدان نبرد می‌دهد. این کلاس با Temporal Slice خود حمله‌ای به دشمنان می‌کند که آن‌ها را تبدیل به اسکلت می‌سازد.

کشتار با سلاح سرد یا دست خالی (Melee)

راهنمای بازی outriders

از کشتن دشمنان با دست‌های خود نترسید، بازی‌های پرخاشگرانه، چیزی بیش از آن است که فکر می‌کنید. نه تنها کشتن دشمن با استفاده از سلاح سرد به شما حس خفن بودن را می‌دهد، بلکه به بازیابی سلامت، کنترل نبرد با آن دشمن و جلوگیری از حمله‌ای که قرار بود آن دشمن به طرف شما داشته باشد، کمک می‌کند. در کل،‌ شما باید کنترل میدان نبرد را در دست داشته باشید.
برای باز کردن کامل قدرت Melee، باید به درخت مهارت‌های خود توجه کنید و ایده خوبی است که در قسمت بعد به بررسی مهارت‌ها (Skills) بپردازیم.

مهارت‌ها

۲۲ سطح برای تقویت مهارت‌ها در Outriders وجود دارد. وقتی که برای اولین بار کار خود را شروع می‌کنید، ابتدا توانایی‌های اصلی خود را تقویت خواهید کرد. همانطور که گفته شد، هرچه بیشتر پیش بروید، مهارت‌های انشعاب‌داری وجود دارد که باید از آن‌ها آگاه شوید. در اینجا مهارت‌های قابل استفاده هر کلاس را تفکیک می‌کنیم و توضیح مختصری در مورد آن‌ها خواهیم داد.

راهنمای بازی outriders: پیرومنسر (Pyromancer)

 • سطح ۱: Heatwave (موج گرما)
  نوع: Ignite (مشتعل کردن)
  احضار موجی از آتش که تمام دشمنان را در خود بسوزاند.
 • سطح ۳: Feed the Flames (تغذیه شعله‌های آتش)
  نوع: Immobilize  (بی‌حرکت کردن)
  دشمن را به سمت خود بکشید، ضربه بزنید، از میزان سلامت او بکاهید و در میان خاکستر (Ash) محاصره‌اش کنید تا به مدت دو و نیم ثانیه مانع از حرکت و حمله او شوید.
 • سطح ۴: Thermal Bomb(بمب حرارتی)
  نوع: Explosive (انفجاری)
  یک دشمن را برای سوختن (Burn)، متوقف کردن و آسیب رساندن انتخاب کنید. اگر آن دشمن در زمانی که تحت تأثیر مهارت شما قرار گرفته، کشته شود، منفجر خواهد شد که این انفجار شعاع بزرگی را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.
 • سطح ۶: Overhead
  نوع: انفجاری، متوقف‌سازی (Interrupt)
  در شعاع بزرگی، به تمام دشمنان آسیب جزئی وارد می‌کند و مهارت‌هایشان را خنثی می‌سازد. دشمنانی که تحت تأثیر Burn قرار می‌گیرند، آسیب بیشتری می‌بینند و در این مهارت Burn مصرف خواهد شد.
 • سطح ۹: Volcanic Rounds
  نوع: مشتعل کردن (Ignite)
  خشاب اسلحه فعلی خود را با گلوله‌های Anomaly پر کنید که باعث ایجاد سوختگی (Burn) در شعاع کوچک و رسوخ در اهداف مورد نظر شما شود تا دشمنان پشت آن‌ها را نیز نابود سازد. این مهارت تا زمانی که خشاب یا خود اسلحه را تعویض نکنید، باقی می‌ماند.
 • سطح ۱۳: Ash Blast
  نوع: Immobilize 
  با ایجاد یک انفجار Anomaly، تمام دشمنان اطراف خود را تا شعاع زیادی در میان خاکستر (Ash) محاصره کنید تا مانع از حرکت و حمله آن‌ها شوید.
 • سطح ۱۷: A.S.E.R Beam
  نوع: Ignite ، Interrupt
  پرتوی از انرژی را شلیک کنید که قدرت تخریبی به اندازه ۱۲۵٪ Status Power دارد، با این کار، موجب سوختگی (Burn) و متوقف ساختن مهارت دشمنان تا مدت کوتاهی خواهید شد.
 • سطح ۲۲: Eruption
  نوع: نامشخص
  در زیر دشمن مورد نظر خود، یک فوران آتشفشانی ایجاد کنید تا به شعاع کوچکی از دشمنان اطراف آن نیز آسیب وارد شود.

راهنمای بازی outriders: تکنومنسر (Technomancer)

 • سطح ۱: Shrapnel
  نوع: Ordinance (دستوری)، Interrupt
  یک حسگر مجاورتی پرتاب کنید تا انفجار حاصل از آن به دشمنان ضربه وارد کرده و مهارت تمام افرادی که در شعاع انفجار آن قرار گرفته ‌اند را برای مدتی متوقف سازد.
 • سطح ۳: Cyro Turret
  نوع: Gadget (گجت)، Turret (برجک)
  یک برجک اتوماتیک قرار دهید که به دشمنان آسیب برساند و با استفاده از یخ (Freeze) برای مدتی مانع از حرکت و حمله آن‌ها شود. عمر برجک با ضربه دیدن و گذشت زمان به آرامی کاهش می‌یابد.
 • سطح ۴: Pain Launcher
  نوع: Ordinance، Interrupt
  یک پرتابگر موشک قرار داده و منطقه مقابل خود را بمباران کنید. هر یک از این موشک‌ها در صورت اصابت با دشمن به او ضربه وارد می‌کند و مهارت او را برای مدتی متوقف می‌سازد.
 • سطح ۶: Blighted Rounds
  نوع: Decay (تخریبی)
  خشاب اسلحه فعلی خود را با گلوله‌های Decay پر کنید تا به دشمنان گلوله‌های زهرآلود شلیک کند. سایر دشمنانی که در شعاع هدف اصلی قرار دارند نیز هم سمی (Toxic) می‌شوند و هم ۵۰ درصد آسیب می‌بینند. این مهارت تا زمانی که خشاب یا خود اسلحه را تعویض نکنید، باقی می‌ماند.
 • سطح ۹: Tool of Destruction
  نوع: Ordinance، Interrupt
  موشک‌اندازی بیاورید که می‌تواند دشمنان یا مینی‌گانی که می‌تواند در هر لحظه ضربات زیادی وارد کند را متوقف سازد. این مهارت تا زمانی که خالی از مهمات نشوید و یا سلاح خود را عوض نکنید، باقی می‌ماند.
 • سطح ۱۳: Fixing Wave
  نوع: Gadget، Heal (شفابخش)
  انرژی خود را آزاد کنید تا ۳۳ درصد از سلامتی را به تمام بازیکنان و ۵۰ درصد از سلامتی را به برجک‌های خود بدون توجه به مسافت بازگردانید.
 • سطح ۱۷: Cold Snap
  نوع: Gadget
  گجت یا ابزاری را بیاندازید که به تمام دشمنان اطراف خود Freeze وارد کند.
 • سطح ۲۲: Blighted Turret
  نوع: Decay
  یک برجک اتوماتیک قرار دهید که به دشمنان با شلیک گلوله‌های زهرآلود آسیب برساند. عمر برجک با ضربه دیدن و گذشت زمان به آرامی کاهش می‌یابد.

راهنمای بازی outriders: حقه ‌بازی‌ها (Trickster)

 • سطح ۱: Temporal Slice
  نوع: Damage (ضربه)، Interrupt
  دشمنان مقابل خود را فلج کرده و قطعه قطعه کنید، ضربه بزنید، حرکاتشان را آهسته (Slow) و مهارت‌هایشان را متوقف سازید.
 • سطح ۳: Slow Trap
  نوع: Deception (فریب)
  هرج و مرجی (Anomaly) در فضا و زمان ایجاد کنید که دشمنان و پرتابه‌ها را به مدت ۱۰ ثانیه آهسته کند.
 • سطح ۴: Hunt the Prey
  نوع: Movement (حرکت)
  دشمنی را انتخاب کرده و پشت آن‌ها تله‌پورت شوید و یک پاداش سپر دریافت کنید.
 • سطح ۶: Twisted Rounds
  نوع:
  Damage

  خشاب اسلحه خود را با گلوله‌های Anomaly پر کنید تا آسیب قابل توجهی را به دشمنان وارد کند. این مهارت تا زمانی که خشاب یا خود اسلحه را تعویض نکنید، باقی می‌ماند.
 • سطح ۹: Cyclone Slice
  نوع: Damage، Interrupt
  گردبادی از تیغه‌های Anomaly که با هر ضربه به دشمنانی که فاصله چندانی با شما ندارند، آسیب وارد می‌کند و مهارت آن‌ها را متوقف می‌سازد. این مهارت ۵ ثانیه دوام دارد.
 • سطح ۱۳: Borrowed Time
  نوع: Movement
  یک سپر دریافت کنید و موقعیت مکانی خود را به مدت ۲۸ ثانیه علامت‌گذاری نمایید. با استفاده از این مهارت کنترل فضا و زمان به دست شما خواهد آمد و می‌توانید با تله ‌پورت به نقطه علامت‌گذاری شده، بازگردید.
 • سطح ۱۷: Venator’s Knife
  نوع: Deception
  چاقویی را به طرف یکی از دشمنان پرتاب کنید. این چاقو می‌تواند میان حداکثر ۵ دشمن نزدیک به هم، کمانه کند، به آن‌ها آسیب بزند و آن‌ها را علامت‌گذاری کند. تمام هدف‌های علامت‌گذاری شده وارد وضعیت Slow (حرکت آهسته) می‌شوند و میزان آسیبی که به آن‌ها وارد می‌کنید در ۱۰ ثانیه اول، دو برابر خواهد بود.
 • سطح ۲۲: Time Rift
  نوع: Deception، Interrupt
  موج شدیدی ایجاد کنید که دشمنان را در هوا معلق نگه دارد و توانایی مبارزه را به مدت ۳ و نیم ثانیه از آن‌ها بگیرد و موجب ضعیف (Weakness) شدنشان شود.

راهنمای بازی outriders: آشوبگری (Devastator)

 • سطح ۱: Earthquake
  نوع: Seismic (زمین لرزه)، Interrupt
  موج تکان‌دهنده‌ای به سمت دشمنان مقابلتان بفرستید که به آن‌ها آسیب زده و برای مدتی از حرکت بازداشته شوند.
 • سطح ۳: Golem
  نوع: Protection (محافظت)
  خود را به مدت ۸ ثانیه در برابر ۶۵ درصد از ضربات وارد شده حفظ کنید.
 • سطح ۴: Gravity Leap
  نوع: Kinetic (جنبشی)، Interrupt
  به هوا پریده و به هدف‌های خود از بالا ضربه بزنید، دشمنان نزدیک به نقطه‌ای که در آن فرود می‌آیید، آسیب دیده و برای مدت کوتاهی متوقف خواهند شد.
 • سطح ۶: Reflect Bullets
  نوع: Protection
  سدی بسازید که تمام پرتاب‌های دشمن را گرفته و ضربات را جمع‌آوری کند. پس از گذشت ۱۰ ثانیه، ضربات جمع‌آوری شده، به طرف دشمنان مقابلتان بازتاب خواهد شد. این سد با بازتاب بعضی ضربات می‌تواند شما را از حملات Melee نیز حفظ کند.
 • سطح ۹: Impale
  نوع: Seismic، Interrupt
  هدفی را برای متوقف‌سازی مهارت انتخاب کنید، به مدت ۵ ثانیه، هر نیم ثانیه به میزان ۲ و نیم درصد از Ability Power خود به آن ضربه وارد کنید (Bleed). اگر ضربه شما مهلک باشد، دشمن سوراخ شده و منطقه‌ای ایجاد می‌شود که به مدت ۹ ثانیه به تمام متحدان آن محدوده پاداشی برای بازسازی زره و سلامت می‌دهد.
 • سطح ۱۳: Tremor
  نوع: Seismic
  یک سری انفجارات در اطراف خود ایجاد کنید که هر یک از آن‌ها به دشمنان اطرافتان آسیب وارد کرده و از میزان سلامتشان بکاهد.
 • سطح ۱۷: Boulderdash
  نوع: Kinetic، Interrupt
  هنگامی که برای متوقف ساختن دشمنان و ضربه زدن به آن‌ها به طرف جلو حمله‌ور می‌شوید. در انتهای این حمله، با کوبیدن بر روی زمین می‌توانید به تمام دشمنان نزدیک به خود ضربه وارد کنید.
 • سطح ۲۲: Endless Mass
  نوع: Kinetic
  هدف مورد نظر را در میان سنگ محاصره کنید، بر روی آن Bleed انجام دهید و دشمنان اطراف را به سمت این هدف بکشید. سپس، آن سنگ منفجر شده و به تمام دشمنان نزدیک به هدف ضربه وارد می‌کند.

امتیازات (Perks) به شما کمک می‌کنند تا در راستای سبک رزمی و موقعیت دفاعی خود حرکت کنید، تمام این‌ها در سه گزینه برای رسیدن به مرحله نهایی فیلتر می‌شوند و برای رسیدن به امتیازات نهایی زیر با Class Pointها ارتقاء می‌یابند.

راهنمای بازی outriders: تکنومنسر (Technomancer)

افزایش توانایی (PESTILENCE)

 1. Br/8 Impact Amplifier: قدرت آسیب سلاح شما را تا ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Suction Module: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) را تا ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 3. Sower of Decay: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (که به این عمل Cooldown گفته می‌شود) از مهارت‌های Decay را تا ۱۵درصد کاهش می‌دهد.
 4. Sniper Master: قدرت آسیب اسنایپر (تک ‌تیرانداز) شما را تا ۴۰ درصد افزایش می‌دهد، سرعت شلیک اسنایپر شما ۱۲درصد بیشتر از قبل خواهد بود.
 5. Drill Coating: قدرت رسوخ گلوله شما به درون زره دشمن (Armor Piercing) را تا ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 6. BL-STM Havoc Nexus: قدرت ضربه Critical شما را تا ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 7. Nitrogen Capsules: مسافتی که Long Range (دور برد) در نظر گرفته شده است را تا ۳ متر کاهش می‌دهد.
 8. Toxicologist: اثر Toxic اعمال شده بر روی دشمنان ۳۰ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 9. Cannonade: فعال کردن مهارت‌های Ordinance، باعث افزایش ۳۰ درصدی قدرت آسیب سلاح شما و دوستانتان به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 10. Br/8 Impact Amplifier: قدرت آسیب سلاح شما را تا ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 11. Nitrogen Capsules: مسافتی که Long Range (دور برد) در نظر گرفته شده است را تا ۳ متر کاهش می‌دهد.
 12. Purge: دشمنانی که تحت تأثیر Toxic قرار گرفته ‌اند، ۱۰درصد بیشتر آسیب می‌بینند.
 13. Assault Master: قدرت آسیب سلاح رایفل شما را تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد، همچنین موجب افزایش سرعت شلیک آن تا ۱۲ درصد می‌شود.
 14. Br/8 Impact Amplifier: قدرت آسیب سلاح شما را تا ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 15. Assault Adept: قدرت آسیب سلاح رایفل شما را تا ۱۲درصد افزایش می‌دهد.
 16. Sniper Adept: قدرت آسیب سلاح اسنایپر شما را تا ۱۲درصد افزایش می‌دهد.
 17. Drill Coating: Armor Piercing شما را تا ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Two Sides of the Power: آسیب وارد شده از تمام منابع را تا ۱۵ درصد افزایش می دهد و ۲۰ درصد آسیب وارد می‌کند.
 19. Grand Amplification: قدرت Anomaly شما را به ازای باز کردن هر Br/8 Impact Amplifier تا ۴ درصد افزایش می‌دهد.
 20. Sharpshooter: قدرت سلاح دور برد (Long Range) شما را تا ۳۰ درصد افزایش می‌دهد.
 21. UT-14 Clips: سایز خشاب اسلحه را ۵۰ درصد افزایش می‌دهد.
 22. Charged Gunshot: قدرت آسیب اولین گلوله پس از بارگیری مجدد اسلحه (Reload) ۲۰۰ درصد افزایش می‌یابد. این می‌تواند هر ۵ ثانیه یک بار اتفاق بیافتد.
 23. Purge: دشمنانی که تحت تأثیر Toxic قرار گرفته‌اند، ۳۰ درصد بیشتر آسیب می‌بینند.
 24. Empowering Antenna: فعال کردن مهارت‌های Decay، باعث افزایش ۴۰ درصدی قدرت آسیب سلاح شما و دوستانتان به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.

تک شامان (TECH SHAMAN)

 1. Anomalous Body: سلامت شما را تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 2. N.E.T.A. Plates: مقاومت شما را تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 3. Gadgeteer: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Gadget را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 4. Exposing Toxin: هر زمان که بر روی دشمن Toxic اعمال می‌کنید، حالت Vulnerable (آسیب‌پذیر / بی‌دفاع) نیز اعمال خواهد شد.
 5. Marked for Execution: تأثیر حالت Vulnerable (آسیب‌پذیری) اعمال شده بر روی دشمن ۴۰ درصد بیشتر می‌شود.
 6. Anomalous Body: سلامت شما را تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 7. Winter’s Barrier: پس از به کاربردن مهارت Melee، میزان تخفیف ضربه وارد شده به شما را به مدت ۳ ثانیه تا ۴۰ درصد افزایش می‌دهد.
 8. Sols-56 Freezing Tanks: مدت زمان تأثیر Freeze (بی‌حرکت کردن دشمنان به وسیله محاصره آن‌ها در یخ) اعمال شده بر روی دشمنان ۲۰ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 9. Armor Plates: زره شما را ۲۰ درصد قوی‌تر می‌کند.
 10. Fracture: دشمنانی که تحت تأثیر Freeze قرار گرفته ‌اند، ۱۰ درصد آسیب بیشتری دریافت می‌کنند.
 11. Blurscreen: آستانه بازسازی سلامت شما تا ۲۰ درصد از حداکثر سلامتی افزایش می‌یابد.
 12. Engineer: میزان خرابی برجک را تا ۳۰ درصد کاهش می‌دهد.
 13. Anomalous Body: سلامت شما را تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Wipe Out: دشمنانی که سلامتی زیر ۳۰ درصد دارند، ۲۰ درصد بیشتر از بقیه آسیب می‌بینند.
 15. Vitality Magnet: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶درصد افزایش می‌دهد.
 16. Gadgeteer: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Gadget را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 17. Senior Engineer: سلامت مهارت Turret را تا ۱۰۰ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Anomalous Body: سلامت شما را تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 19. Exposing Frost: هر زمان که بر روی دشمن Freeze اعمال می‌کنید، حالت Vulnerable (آسیب‌پذیر / بی‌دفاع) نیز اعمال خواهد شد.
 20. Marked for Execution: تأثیر حالت Vulnerable (آسیب‌پذیری) اعمال شده بر روی دشمن ۴۰ درصد بیشتر می‌شود.
 21. Armor Plates: زره شما را ۲۰ درصد قوی‌تر می‌کند.
 22. Sols-56 Freezing Tanks: مدت زمان تأثیر Freeze (بی‌حرکت کردن دشمنان به وسیله محاصره آن‌ها در یخ) اعمال شده بر روی دشمنان ۲۰ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 23. Suction Module: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) را تا ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 24. Medical Unit: استفاده از مهارت Gadget، تمام سلامت دریافتی توسط شما و دوستانتان را به مدت ۷ ثانیه تا ۳۰ درصد افزایش می‌دهد.
 25. Armor Plates: زره شما را ۲۰ درصد قوی‌تر می‌کند.
 26. Doctor of Medicine: بهبودی شما و دوستانتان را تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 27. Vitality Magnet: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را تا ۶درصد افزایش می‌دهد.
 28. Fracture: دشمنانی که تحت تأثیر Freeze قرار گرفته ‌اند، ۱۰ درصد آسیب بیشتری دریافت می‌کنند.
 29. Overclocked: فعال کردن مهارت‌های Gadget، باعث افزایش ۴۰ درصدی قدرت Anomaly و میزان آسیب اسلحه شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود. به مدت ۱۰ ثانیه به محض از دست دادن کامل سلامتی، فرصت دوباره‌ای برای بازگشت به میدان نبرد با ۵۰ درصد سلامتی خواهید داشت. این اثر ممکن است هر ۱۸۰ ثانیه یک بار اتفاق بیافتد.

نیروزا (DEMOLISHER)

 1. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Ordnance Technician: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Ordinance را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 3. Disturbance Coating: مقاومت شما در برابر گلوله را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 4. Sidearm Adept: میزان آسیب تپانچه و هفت ‌تیر شما را ۱۲ درصد افزایش می‌دهد.
 5. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 6. Brain Freeze: استفاده از مهارت Melee موجب اعمال Toxic به تمام ضربات دشمن می‌شود.
 7. N.E.T.A. Plates: مقاومت شما را تا ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 8. Welcome Shot: میزان آسیب اولین شلیک پس از بارگیری مجدد (Reload) اسلحه به میزان ۱۵ درصد از قدرت Anomaly افزایش می‌یابد.
 9. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 10. Adrenalizing Antenna: فعال کردن مهارت‌های Decay، باعث افزایش ۳۰ درصدی قدرت Anomaly برای شما و دوستانتان به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 11. Ordnance Technician: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Ordinance را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 12. Toxicologist: تأثیر Toxic اعمال شده بر روی دشمنان ۳۰ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 13. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Heavy Absorption: فعال کردن مهارت‌های Ordinance، باعث افزایش ۱۵ درصدی بازیابی مهارت (Skill Leech) به مدت ۷ ثانیه می‌شود.
 15. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 16. D-Kay Toxin: میزان آسیب Toxic را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Disturbance Coating: مقاومت شما در برابر گلوله را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Vitality Magnet: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶درصد افزایش می‌دهد.
 19. Armored Unit: فعال کردن مهارت های Ordinance، باعث افزایش ۵۰ درصدی مقاومت زره شما به مدت ۱۵ ثانیه می‌شود.
 20. Team player: میزان آسیب Eliteها به شما و دوستانتان را ۱۰ درصد کاهش می‌دهد.
 21. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 22. Emergency Transfusion: زمانی که میزان سلامتی شما به زیر ۳۰ درصد رسید، بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را دو برابر می‌کند.
 23. Anomaly Fuelled: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 24. D-Kay Toxin: میزان آسیب Toxic را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 25. Techbond: فعال کردن مهارت‌های Ordinance باعث افزایش ۵۰ درصدی قدرت Anomaly به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.

راهنمای بازی outriders: حقه بازی‌ها (Trickster)

قاتل (ASSASSIN)

 1. Arms Trick: میزان آسیب اسلحه برد نزدیک (Close Range) را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 2. Bulletstorm: مدت زمان بارگیری (Reload) اسلحه را ۲۰ درصد کاهش می‌دهد.
 3. Ace of Trumps: Armor Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 4. Shotgun Master: میزان آسیب شات‌گان شما را ۱۵درصد افزایش می دهد. سرعت شلیک شات‌گان را ۱۲درصد افزایش می‌دهد.
 5. Death Probability: میزان آسیب اسلحه شما را ۸ درصد افزایش می دهد.
 6. Arms Trick: میزان آسیب اسلحه برد نزدیک (Close Range) را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 7. Equilibrium: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Movement را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 8. Deadly Shadow: میزان آسیب ضربه Critical شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 9. Disruptive Firepower: فعال کردن مهارت‌های Deception، باعث افزایش ۵۰ درصدی ضربه اسلحه (Weapon Damage) به مدت ۸ ثانیه می‌شود.
 10. Arms Trick: میزان آسیب اسلحه برد نزدیک (Close Range) را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 11. Singularity: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Deception را ۱۵درصد کاهش می‌دهد.
 12. Ace of Trumps :Armor Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 13. Scion of the Power: پس از آنکه مهارت Damage شما پایان یافت، میزان آسیب اسلحه شما را به مدت ۸ ثانیه تا ۵۰ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Unforeseen End: هنگامی که از پشت به دشمنان حمله می‌کنید، تمام Weapon Damage‌های شما ۲۰ درصد افزایش می‌یابند.
 15. Death Probability: میزان آسیب اسلحه (Weapon Damage) شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 16. Arms Trick: میزان آسیب اسلحه برد نزدیک (Close Range) را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 17. Equilibrium: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Movement را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 18. Death Probability: میزان آسیب اسلحه (Weapon Damage) شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 19. Transfusion: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) را ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 20. Unforeseen End: هنگامی که از پشت به دشمنان حمله می‌کنید، تمام Weapon Damage‌های شما ۲۰ درصد افزایش می‌یابند.
 21. Bounty Hunter: میزان آسیب اسلحه شما در برابر Eliteها را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 22. Oddity Summation: سایز خشاب اسلحه شما را ۵۰ درصد بزرگ‌تر می‌کند.
 23. Assault Adept: میزان آسیب سلاح رایفل شما را ۱۲درصد افزایش می‌دهد.
 24. Shotgun Adept: میزان آسیب شات‌گان شما را ۱۲درصد افزایش می‌دهد.
 25. Cold Calculation: میزان آسیب سلاح برای دشمنانی که در فاصله نزدیک به شما قرار گرفته ‌اند، ۸درصد افزایش می‌یابد.

مزاحم (HARBRINGER)

 1. Anomaly Persistence: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Immunity: مقاومت شما را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 3. Oddity Resistance:  حدود ۲۰ درصد آسیب کمتری از سوی Eliteها دریافت می‌کنید.
 4. Leap of Quietus: فعال کردن مهارت‌های Movement، باعث افزایش ۱۵درصدی Armor Piercing شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 5. Cycle of Life and Death: به ازای هر دشمنی که از فاصله نزدیک می‌کشید، ۱۰درصد سلامت بیشتر به دست خواهید آورد.
 6. Anomaly Persistence: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 7. Against the Odds: هنگامی که توسط دشمنان محاصره می‌شوید، با بارگیری مجدد سلاح‌هایتان ۱۱ ضربه به دشمنان وارد می‌کنید و توانایی‌هایشان را متوقف می‌سازید.
 8. Cycle of Life and Death: به ازای هر دشمنی که از فاصله نزدیک می‌کشید، ۱۰درصد سلامت بیشتر به دست خواهید آورد.
 9. Shield’s Timeline: سرعت خرابی محافظ (Shield) شما را ۳۰ درصد کاهش می‌دهد.
 10. Atrophy Atrophy: تأثیر Weakness اعمال شده بر روی دشمنان ۳۰ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 11. Outrider Executioner: فعال کردن مهارت‌های Movement، باعث افزایش ۵۰ درصدی میزان آسیب اسلحه / Weapon Damage به مدت ۸ ثانیه می‌شود.
 12. Ace of Trumps :Armor Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 13. Anomaly Persistence: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Wither Scything: اجرای مهارت Melee، موجب اعمال Weakness به تمام ضربات دشمنان می‌شود.
 15. Shield’s Increment: قدرت محافظ (Shield) شما را ۱۰درصد افزایش می‌دهد.
 16. Immunity: مقاومت شما را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 17. Shield’s Timeline: سرعت خرابی محافظ (Shield) شما را ۳۰ درصد کاهش می‌دهد.
 18. Singularity: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Deception را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 19. Mitigation in Motion: هنگامی که مهارت‌های Damage شما به پایان می‌رسد، تخفیف ضربات وارد شده به شما را به مدت ۱۰ ثانیه تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 20. Anomaly Cloak: مقاومت زره شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 21. Shield’s Increment: قدرت محافظ (Shield) شما را ۱۰درصد افزایش می‌دهد.
 22. Long Odds: به ازای هر دشمن در فاصله نزدیک (Close Range)، زره شما ۱۵درصد قوی‌تر خواهد شد.
 23. Shield’s Timeline: سرعت خرابی محافظ (Shield) شما را ۳۰ درصد کاهش می‌دهد.
 24. Anomaly Persistence: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 25. Profit Squared: به ازای برداشتن هر نوع مهماتی، ۵ درصد از کل سلامت را دریافت خواهید کرد.
 26. Dualshield: هنگامی که محافظ شما فعال است، تخفیف ضربات دریافتی را ۶ درصد افزایش دهید.
 27. Anomaly Cloak: مقاومت زره شما را ۲۰درصد افزایش می‌دهد.
 28. Disruptive Shield: با هربار فعال‌سازی مهارت‌های Deception، ۲۰ درصد Shield دریافت خواهید کرد.

غارتگر (REAVER)

 1. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Life Transfer: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 3. Disturbance Coating :Resistance Piercing شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 4. Anomaly Scything: فعال سازی مهارت Melee، موجب افزایش ۳۰ درصدی قدرت Anomaly شما به مدت ۵ ثانیه می‌شود.
 5. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 6. Assault Master: میزان آسیب اسلحه رایفل شما را به ازای هر کلاس Concentration باز شده به مقدار ۷ درصد افزایش می‌دهد. همچنین سرعت شلیک این سلاح را ۱۲ درصد بیشتر می‌کند.
 7. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 8. Continuum: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Damage را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 9. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 10. Countershield: فعال کردن مهارت‌های Deception، باعث افزایش ۵۰ درصدی قدرت Anomaly به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 11. Atrophy: تأثیر Weakness اعمال شده بر روی دشمنان ۳۰ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 12. Disturbance Coating :Resistance Piercing شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 13. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Combat Shield’s Timeline: فعال سازی مهارت Movement، موجب افزایش ۵۰ درصدی قدرت Anomaly به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 15. Life Transfer: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 16. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Concentration: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Continuum: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Damage را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 19. Anomalic Acceleration: زمانی که مهارت Damage شما پایان یافت، قدرت Anomaly شما را به مدت ۱۰ ثانیه تا ۵۰ درصد افزایش می دهد.
 20. Leap of Clincher: فعال سازی مهارت‌های Movement، موجب افزایش ۱۵درصدی Resistance Piercing شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 21. Life Transfer: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 22. Scion of the Void: در پایان هر یک از مهارت‌های Damage، به مدت ۱۰ ثانیه Armor Piercing شما ۳۰ درصد و Resistance Piercing شما ۲۵ درصد افزایش می‌یابند.
 23. Shadow’s Embrace :Firepower شما به اندازه ۱۵ درصد از قدرت Anomaly شما افزایش می‌یابد.
 24. Shielded Readiness: شما به ازای هر دشمنی که در فاصله نزدیک به شما کشته می‌شود بهبود نخواهید یافت. در عوض، قدرت Shield شما ۲۰ درصد بیشتر خواهد شد.
 25. Altered Executioner: به ازای هر دشمنی که در فاصله نزدیک به شما قرار دارد، قدرت Anomaly شما ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

راهنمای بازی outriders: پیرومنسر (Pyromancer)

 اش شکن (ASH BREAKER)

 1. Inferno Weapon: میزان آسیب سلاح شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Moths to the Flame: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) شما را ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 3. Marble Orchard: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Immobilize را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 4. Assault Master: میزان آسیب سلاح تهاجمی رایفل را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد. سرعت شلیک آن را نیز ۱۲درصد بیشتر می‌کند.
 5. Mark of the Anomaly: قدرت آسیب سلاح شما در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
 6. Sidearm Adept: قدرت آسیب تپانچه و هفت ‌تیر شما ۱۲درصد افزایش می‌یابد.
 7. Blood Boil :Armor Piercing شما ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.
 8. Trial of the Ashes: دشمنانی که تحت تأثیر Ash قرار گرفته‌ اند، ۱۰ درصد بیشتر از بقیه آسیب می‌بینند.
 9. Hot Situation: فعال سازی مهارت‌های Immobilize، موجب افزایش ۴۵ درصدی قدرت Anomaly به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 10. Mark of the Anomaly: قدرت آسیب سلاح شما در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
 11. Conflagration :Resistance Piercing شما ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.
 12. Curse of the Pompeii: مدت زمان تأثیر Ash اعمال شده بر روی دشمنان ۱۵ درصد طولانی‌تر می‌شود.
 13. Sniper Master: قدرت آسیب اسنایپر شما را ۴۰ درصد افزایش می‌دهد. همچنین سرعت شلیک آن را ۱۲ درصد بیشتر می‌کند.
 14. Mark of the Anomaly: قدرت آسیب سلاح شما در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
 15. Blood Boil :Armor Piercing شما ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.
 16. Inferno Weapon: میزان آسیب سلاح شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Moths to the Flame: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) شما را ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Mark of the Anomaly: قدرت آسیب سلاح شما در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
 19. Ashes to Ashes: هر زمان که حالت Ash بر روی دشمنی اعمال شد، وضعیت Vulnerable (آسیب‌پذیری) نیز به همراه آن اعمال می‌شود.
 20. Nimble as a Flame: مدت زمان بارگیری مجدد سلاح (Reload) را ۲۰ درصد کاهش می‌دهد.
 21. Hurt Twice as Long: افزایش ۱۰ درصدی میزان آسیب به Eliteها. کاهش ۱۰ درصدی آسیب دریافتی از سوی Eliteها.
 22. Trial of the Ashes: دشمنانی که تحت تأثیر Ash قرار گرفته‌ اند، ۳۰ درصد بیشتر از بقیه آسیب می‌بینند.
 23. Marble Orchard: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Immobilize را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 24. Burning Situation: فعال سازی مهارت‌های Immobilize، موجب افزایش ۶۰ درصدی قدرت آسیب اسلحه (Weapon Damage) شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.

طوفان آتش (FIRE STORM)

 • Magma Golem: سلامت شما را ۱۰درصد افزایش می‌دهد.
 • Unquenchable: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶درصد افزایش می‌دهد.
 • Warm Up: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Ignite را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 • Armor Melting :Armor Piercing شما را در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده ۳۰درصد افزایش می‌دهد.
 • Steady Fire: لگد (Recoil) اسلحه را ۳۰درصد کاهش می‌دهد.
 • Magma Golem: سلامت شما را ۱۰درصد افزایش می‌دهد.
 • Wildfire: مدت زمان Cooldown تمام مهارت‌ها را ۱۰درصد کاهش می‌دهد.
 • Trial by Fire: دشمنانی که تحت تأثیر Burn قرار گرفته‌ اند، ۵ درصد آسیب بیشتری می‌بینند.
 • Master of the Armor: مقاومت زره شما را ۲۰درصد افزایش می‌دهد.
 • Meltdown: حالت Burn اعمال شده بر روی دشمنان، ۲۰ درصد آسیب بیشتری وارد می‌کند.
 • Incinerate: لحظه‌ای که تأثیر Burn از روی یک دشمن برداشته می‌شود، به وضعیت Ash دچار خواهد شد.
 • Curse of the Pompeii: مدت زمان تأثیر Ash بر روی دشمنان، ۱۵درصد طولانی‌تر می‌شود.
 • Magma Golem: سلامت شما را ۱۰درصد افزایش می‌دهد.
 • Extinction: افزایش ۲۰ درصدی آسیب وارد شده به دشمنانی که سلامتشان زیر ۳۰درصد است.
 • Let Them Burn: مدت زمان تأثیر Burn بر روی دشمنان ۲۰ درصد طولانی‌تر خواهد شد.
 • Gifted: افزایش ۵درصدی قدرت آسیب سلاح و قدرت Anomaly.
 • Mater of the Resistance: مقاومت شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 • Distance Flame: قدرت Anomaly شما را به ازای باز شدن هر کلاس Golem به میزان دو و نیم درصد افزایش می‌دهد.
 • Magma Golem: سلامت شما را ۱۰درصد افزایش می‌دهد.
 • All Guns Blazing: با فعال سازی هر مهارت، قدرت آسیب سلاح به مدت ۷ ثانیه تا ۲۰ درصد افزایش می‌یابد.
 • Unquenchable: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶درصد افزایش می‌دهد.
 • Let Them Burn: مدت زمان تأثیر Burn بر روی دشمنان ۲۰درصد طولانی‌تر خواهد شد.
 • Magma Golem: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 • Anomalous Lava: فعال سازی مهارت‌های Ignite، موجب افزایش ۴۵ درصدی قدرت زره (Armor) شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 • Unquenchable: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 • Fuel for the Embers: هنگامی که سلامت شما به زیر ۳۰ درصد رسید، بازیابی مهارت (Skill Leech) دوبرابر خواهد شد.
 • Trial by Fire: دشمنانی که تحت تأثیر Burn قرار گرفته ‌اند، ۱۵درصد آسیب بیشتری می‌بینند.
 • Warm Up: مدت زمان لازم برای استفاده دوباره (Cooldown) از مهارت‌های Ignite را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 • Magma Elemental: فعال سازی مهارت‌های Ignite، موجب افزایش ۴۵ درصدی قدرت زره و Resistance Piercing به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.

TEMPEST

 1. Archmage: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Mark’s Cumulation: قدرت آسیب مهارت شما را در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 3. World Ablaze: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Explosive شما را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 4. Gifted: افزایش ۵ درصدی قدرت آسیب سلاح و قدرت Anomaly.
 5. Archmage: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 6. With Fire and Rifle: فعال سازی مهارت‌های Explosive، موجب افزایش ۴۵ درصدی قدرت آسیب اسلحه شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 7. Mark’s Cumulation: قدرت آسیب مهارت شما را در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 8. Strength Of The Flame: از میزان آسیبی که Elite می‌تواند به شما برساند، ۱۰ درصد کم می‌کند.
 9. Archmage: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 10. Inferno Bullets: قدرت Firepower شما به اندازه ۱۵درصد از میزان قدرت Anomaly شما افزایش می‌یابد.
 11. Meltdown: حالت Burn اعمال شده بر روی دشمنان، ۲۰ درصد بیشتر از قبل آسیب وارد می‌کند.
 12. Gifted: افزایش ۵ درصدی قدرت آسیب سلاح و قدرت Anomaly.
 13. Archmage: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 14. With Fire and Rifle: فعال سازی مهارت‌های Explosive، موجب افزایش ۱۲درصدی قدرت Anomaly شما به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 15. Unquenchable: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 16. Master of the Resistance: مقاومت (Resistance) شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Archmage: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Phoenix Nestling: به محض از دست دادن تمام سلامت (Health) خود، فرصت دوباره‌ای برای بازگشت به میدان نبرد با ۵۰ درصد از سلامتی خواهید داشت. Phoenix می‌توانید هر ۱۸۰ ثانیه یک بار شما را احیا کند.
 19. Phoenix: می‌تواند شما را احیاء کرده و ۱۰۰درصد سلامتی را به شما بازگرداند. مدت زمان مورد نیاز برای فعال سازی مجدد Phoenix به ۱۳۵ ثانیه کاهش خواهد یافت.
 20. Chasing the Chill Away: با کشتن دشمن علامت‌گذاری شده ۱۲ درصد از حداکثر سلامتی شما باز خواهد گشت.
 21. Conflagration: قدرت Resistance Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 22. Flames That Burn Twice: میزان آسیبی که به Eliteها وارد می‌کنید را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 23. Mark’s Cumulation: قدرت آسیب مهارت شما را در برابر دشمنان علامت‌گذاری شده تا ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 24. World Ablaze: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Explosive را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 25. Grave Ablaze: ضربات پایه مهارت‌های Explosive را ۳۰ درصد افزایش می‌دهد.

راهنمای بازی outriders: Devastator

VANQUISHER

 1. Havoc: قدرت آسیب اسلحه شما را ۸درصد افزایش می‌دهد.
 2. Shotgun Adept: قدرت آسیب شات‌گان شما را ۱۲ درصد افزایش می‌دهد.
 3. Armorbreaker: قدرت Armor Piercing شما را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 4. Shotgun Master: قدرت آسیب شات‌گان شما را ۱۵درصد افزایش می‌دهد. سرعت شلیک آن را نیز ۱۲درصد بیشتر می‌کند.
 5. Brawler: قدرت آسیب اسلحه برد نزدیک شما را ۱۵ درصد بیشتر می‌کند.
 6. Perpetual Motion: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Kinetic را ۱۵درصد کاهش می‌دهد.
 7. Into the Fray: به مدت ۱۰ ثانیه پس از اتمام مهارت‌های Kinetic، مقدار تخفیف آسیب‌های وارد شده به شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 8. Vim and Vigor: قدرت آسیب اسلحه شما به ازای باز کردن هر کلاس Anomaly in Veins به میزان ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
 9. Assault Adept: قدرت آسیب سلاح رایفل شما را ۱۲ درصد افزایش می‌دهد.
 10. Armorbreaker: قدرت Armor Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 11. Champion: استفاده از مهارت‌های Protection، موجب افزایش ۴۵ درصدی قدرت آسیب اسلحه به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 12. Havoc: قدرت آسیب اسلحه شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 13. Heirloom Armor: هنگامی که دشمنی در نزدیکی شما می‌میرد، ۲۰ درصد از مقاومت زره (Armor) او برای ۱۰ ثانیه به شما منتقل می‌شود.
 14. Profit Squared: با برداشتن هر نوع مهماتی، ۵ درصد سلامتی به شما بازخواهد گشت.
 15. Assault Master: قدرت آسیب اسلحه شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد. سرعت شلیک آن را ۱۲ درصد بیشتر می‌کند.
 16. Havoc: قدرت آسیب اسلحه شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Perpetual Motion: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Kinetic را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 18. Brawler: قدرت آسیب اسلحه برد نزدیک شما را ۱۵ درصد بیشتر می‌کند.
 19. Dry Them Out: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) را ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 20. Bounty Hunter: افزایش ۱۵ درصدی میزان آسیب به Eliteها. کاهش ۱۵درصدی آسیب دریافتی از سوی Eliteها.
 21. Havoc: قدرت آسیب اسلحه شما را ۸ درصد افزایش می‌دهد.
 22. Bulletstorm: سلاح‌های خود را ۲۰ درصد سریع‌تر بارگیری (Reload) می‌کنید.
 23. Ammo Stockpile: سایز خشاب اسلحه شما را ۵۰ درصد بزرگ‌تر می‌کند.
 24. Confrontation: مقاومت جسمی دشمنانی که به شما ضربه وارد می‌کنند، به مدت ۵ ثانیه تا ۱۰ درصد کاهش می‌یابد. اگر شما هم به آن دشمن ضربه وارد کنید، این اثر دو برابر خواهد شد.
 25. Dry Them Out: بازیابی سلامت سلاح (Weapon Leech) را ۵ درصد افزایش می‌دهد.
 26. Armorbreaker: قدرت Armor Piercing شما را ۱۵درصد افزایش می‌دهد.
 27. Altered Charge: زمانی که مهارت‌های Kinetic پایان یافتند، به مدت ۱۰ ثانیه قدرت آسیب اسلحه شما تا ۷۰ درصد افزایش می‌یابد.

WARDEN

 1. Colossus: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Tank: قدرت زره (Armor) شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 3. Anomaly in Veins: هر ثانیه سلامت شما را ۱ درصد افزایش می‌دهد.
 4. Into the Fray: به مدت ۱۰ ثانیه پس از اتمام مهارت‌های Kinetic، تخفیف آسیب‌های وارد شده به شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 5. Vim and Vigor: قدرت آسیب اسلحه شما به ازای باز کردن هر کلاس Anomaly in Veins به میزان ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.
 6. Colossus: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 7. Strong Arm of the Anomaly: پس از استفاده از کلاس مهارت Melee، به ازای هر ضربه‌ای که به دشمن وارد می‌کنید به مدت ۱۰ ثانیه قدرت Resistance Piercing تا ۱۵ درصد افزایش می‌یابد.
 8. Colossus: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 9. Resistance Paragon: مقاومت شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 10. Anomaly in Veins: هر ثانیه سلامت شما را ۱ درصد افزایش می‌دهد.
 11. Heirloom Armor: هنگامی که دشمنی در نزدیکی شما می‌میرد، ۲۰ درصد از مقاومت زره (Armor) او برای ۱۰ ثانیه به شما منتقل می‌شود.
 12. Profit Squared: با برداشتن هر نوع مهماتی، ۵ درصد سلامتی به شما بازخواهد گشت.
 13. Colossus: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Stone Circle: مسافتی که کوتاه (Close Range) در نظر گرفته شده را به اندازه ۴ متر گسترش می‌دهد.
 15. Through the Mob: به ازای هر دشمنی که در نزدیکی شما قرار گرفته است، قدرتArmor شما ۷ درصد افزایش می‌یابد.
 16. Anomaly in Veins: هر ثانیه سلامت شما را ۱ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Tank: قدرت زره (Armor) شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Colossus: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 19. Outrider Commander: بهبود (Healing) و محافظ (Shield) شما و دوستانتان را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 20. Colossus: سلامت شما را ۱۰ درصد افزایش می‌دهد.
 21. Unending Watch: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Protection را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 22. Unbroken Vow: شما ۱۰۰ درصد شانس رد کردن ضربه‌ای که منجر به مرگتان می‌شود و دریافت ۵۰ درصد سلامتی را دارید. این اثر می‌تواند هر ۱۸۰ ثانیه یک بار اتفاق بیافتد.
 23. Resist the Mob: به ازای هر دشمنی که در نزدیکی شما قرار گرفته، ۱۵ درصد افزایش مقاومت خواهید داشت.
 24. Tank: قدرت زره (Armor) شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 25. Overlord of the Battleground: به ازای هر دشمنی که در نزدیکی شما (Close Range) می‌میرد، ۱۰ درصد سلامتی دریافت خواهید کرد.
 26. Resistance Paragon: مقاومت شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 27. Tank: قدرت زره (Armor) شما را ۲۰ درصد افزایش می‌دهد.
 28. Mighty Tank: قدرت Firepower را به اندازه ۱۰ درصد از قدرت Armor افزایش می‌دهد. قدرت Anomaly را نیز به اندازه ۱۰ درصد از قدرت Armor افزایش می‌دهد.

SEISMIC SHIFTER

 1. Anomaly Reservoir: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 2. Endless Tremors: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Seismic را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 3. Rejuvenation: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 4. Unending Watch: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Protection را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 5. Anomaly Reservoir: قدرت Anomaly شما را تا ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 6. Paladin: استفاده از مهارت‌های Protection، موجب افزایش ۴۵ درصدی قدرت Anomaly به مدت ۱۰ ثانیه می‌شود.
 7. Pure Anomaly: قدرت Resistance Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 8. Perpetual Motion: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Kinentic را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 9. Anomaly Reservoir: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 10. Anomaly Bullets: قدرت Firepower را به اندازه ۱۵ درصد از قدرت Anomaly افزایش می‌دهد.
 11. Red Rivers: مدت زمان Bleed را ۳۰ درصد افزایش می‌دهد.
 12. Endless Tremors: مدت زمان لازم برای Cooldown مهارت‌های Seismic را ۱۵ درصد کاهش می‌دهد.
 13. Anomaly Reservoir: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 14. Strong Arm of the Law: قدرت آسیب کلاس مهارت Melee را دو برابر می‌کند.
 15. Executioner: افزایش ۲۰ درصدی میزان ضربه وارد شده به دشمنانی که دارای سلامت زیر ۳۰ درصد هستند.
 16. Red Rivers: مدت زمان Bleed را ۳۰ درصد افزایش می‌دهد.
 17. Anomaly Reservoir: قدرت Anomaly شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 18. Bloodbath :Bleed اعمال شده بر روی دشمنان، ۳۰ درصد بیشتر ضربه وارد می‌کند.
 19. Blood Donation: در ازای آسیبی که با Bleed به دشمنان وارد می‌کنید، ۳۵ درصد بهبود می‌یابید.
 20. Protected by the Anomaly :Armor Bonus شما را به اندازه ۴۰ درصد از قدرت Anomaly افزایش می‌دهد.
 21. Rejuvenation: بازیابی مهارت (Skill Leech) شما را ۶ درصد افزایش می‌دهد.
 22. Skilled Sentry: پس از اتمام مهارت‌هایتان، به مدت ۱۰ ثانیه Armor و Resistance ۲۰ درصد افزایش می‌یابند.
 23. Pure Anomaly: قدرت Resistance Piercing شما را ۱۵ درصد افزایش می‌دهد.
 24. Bloodbath :Bleed اعمال شده بر روی دشمنان، ۳۰ درصد بیشتر ضربه وارد می‌کند.
 25. Earth’s Heritage: آسیب پایه مهارت‌های Seismic را ۵۰ درصد افزایش می‌دهد.

توجه

اطلاعات زیادی در اختیار شما قرار گرفته است، اما جنبه جالب دیگری در مورد این مهارت‌ها وجود دارد که باید از آن آگاه باشید. لازم نیست به آنچه که انتخاب می‌کنید، محدود باشید. شما در بخش Perks می‌توانید ساختار مهارت‌های خود را متناسب با سبک بازی تغییر دهید. مثلا ما، با تانک سنگین کار می‌کنیم، بنابراین سرمایه‌گذاری خود را معطوف به ارتقاء دفاع و قدرت Melee خود خواهیم کرد. روش‌های زیادی برای کنترل کاراکتر خود دارید. توصیه ما این است که ابتدا بازی کنید و چیزهای مختلف را امتحان کنید. اینطور خواهید فهمید که چه راهی برای شما مناسب‌تر است.

جمع‌آوری کن

گزینه Auto-collect یا جمع‌آوری خودکار را روشن کنید، بعداً به خاطر این از ما تشکر خواهید کرد. Auto-collection یکی از ویژگی‌های محبوب بازی‌های مبتنی بر جمع‌آوری غنائم است. بیشتر به این خاطر که ما برای برگشتن به عقب و جمع آوری غنائم تنبل هستیم و نمی‌خواهیم از تیراندازی دست برداریم. زمانی که در یک نبرد هستید، غنائمی به صورت گوی‌های درخشان رنگارنگ ظاهر می‌شوند، اما گاهی اوقات آن‌ها بر روی لبه‌ها یا یک منطقه داغ می‌افتند که ممکن است نخواهید وارد این مناطق شوید. برای اطمینان از اینکه تمام غنائم را جمع‌آوری می‌کنید به تنظیمات (Settings) منوی خود بروید.
Settings > Gameplay > Auto Loot Minimum Rarity
با این کار تمام غنائم جمع‌آوری خواهد شد که بسیار مفید هستند.

همه چیز را جمع کنید اما همه چیز را نگه ندارید

راهنمای بازی outriders

درست است، گفتیم همه چیز را جمع کنید. اما خلاص شدن از دست غنائم کم ارزش نیز مزایایی دارد. شما می‌توانید انواع تجهیزات مانند زره و اسلحه را از بین ببرید (Dismantle) و تجهیزات بهتری برای خود بسازید. شما دائما با کشتن دشمنان خود غنائم جدیدی به دست خواهید آورد. بنابراین حواستان به چیزی که دیگر قابل استفاده نیست باشد و آن را از بین ببرید، مخصوصا برای آیتم‌های سطح بالا. برای کالاهای سطح پایین مانند آیتم‌های Common و Uncommon نیز می‌توانید آن‌ها را به ازای دریافت پول بفروشید.

مأموریت‌های جانبی

مأموریت‌های جانبی (Side Quests) قرار است بهترین دوستان شما در Outriders شوند. نیازی به گفتن نیست، اما اگر فکر نادیده گرفتن مأموریت‌ها به سرتان زده، باید بگوییم، این کار را نکنید. Outriders طراحی خیره‌کننده‌ای برای بعضی سلاح‌ها دارد، مخصوصاً برای انواع تجهیزات Legendary و بهترین راه دستیابی به آن‌ها از طریق انجام مأموریت‌های جانبی است که در طی بازی پیدا می‌شوند.

همچنین انجام این مأموریت‌ها باعث می‌شود تا بیشتر با دنیا و قواعد حاکم بر این بازی آشنا شوید. اگر به داستان علاقه دارید، حتما این بخش را دنبال کنید. به هر حال، نادیده گرفتن این قسمت برای صرفه جویی در وقت فقط به تجربه شما آسیب می‌رساند.

آیا Modها ارزشش را دارند؟

Outriders به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا نوع مبارزه خود را انتخاب کنند. Modها به پیشرفت شما در دستیابی به یک ساختار خاص کمک می‌کند. انواع مد شامل روش‌هایی برای ارتقاء مهارت‌های فعلی شما می‌شوند. حمله شما در مقایسه با دفاعی که دارید چگونه است. البته Modها همه کاره نیستند، اما مانند Destiny بخش مهمی برای ارتقاء کاراکتر شما به مرحله بعد هستند.

لذت ببرید

نکته دیگری که باز هم نیاز به گفتن ندارد اما در میان موضوعات مختلف گم می‌شود. در پایان روز، به یک سرگرمی نیاز خواهید داشت. Outriders را می‌توان به صورت انفرادی بازی کرد، اما در صورت بازی با دوستانتان قطعاً جذابیت آن دو برابر خواهد شد. می‌توانید در Modهای مختلف و با سلاح‌های متفاوت بازی کنید. People Can Fly در افزودن تنوع به مکانیک گیم ‌پلی Outriders بسیار خوب عمل کرده است. ماشین آشوبی باشید که همیشه آرزویش را داشته ‌اید و یا نقش سرپرستی را داشته باشید که هم‌تیمی‌هایش را زنده نگه می‌دارد. هرکاری که می‌کنید، فقط مطمئن شوید که از آن لذت می‌برید، در غیر این صورت، چه فایده‌ای دارد؟

 

منبع: GameInformer

امیرمحمد ترابی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 12 =