راهنمای گام به گام بازی The Witcher 2 (دهم) و توضیحات آن

راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم)

در راهنمای مرحله به مرحله بازی The Witcher 2 (دهم) تمام راهنمایی های لازم برای انجام این بازی جذاب توضیح داده شده است و با خواندن آن ی توانید این بازی را با موفقیت به پایان برسانید.

راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم)
راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم)

Conspiracy Theory

در پایان مأموریت فرعی Prelude to War: Kaedwen با Henselt در چادرش ملاقات می کنید. بعد از این اتفاق از چادر خارج شوید و به سمت سربازانی که بیرون منتظرند بروید. Dethmold شما را به چادر خود می برد، آنجا با او گفتگوی طولانی خواهید داشت. در پایان این گفتگو مأموریت دیگری در دسترس قرار می گیرد.

با توجه به راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) مأموریت هایی که در دسترس قرار می گیرند، به یکدیگر مربوطند. تکمیل یکی به انجام بقیه کمک می کند. برای شروع، هر کدام از دو مأموریت The Butcher Cidaris یا Cervisia Veritas را انجام دهید. اگر دوست داریذ می توانید هر دو این مأموریت ها را انجام دهید. چه یکی از مأموریت ها را انجام دهید و یا هر دو را صدایی از فردی به نام Whistling Wendy می شنوید، که باید او را در خارج از اردوگاه، پیدا کنید. بعد می توانید مأموریت the Courage Symbolized را به بهترین شکل کامل کنید.

وقتی که این مأموریت را انجام دادید، به جستجوی خود ادامه دهید. حالا به اردوگاه Kaedweni برگردید جایی که چادرها در امتداد یک دیوار سنگی مرتفع جمع شده اند آنجا Dandelion را پیدا کنید. او گوشه ای نشسته است، و با سازهایش می نوازد. با او در مورد چیزی که پیدا کرده اید حرف بزنید. سپس باید به Dethmold بعدی صحبت کنید. مرد، طبق معمول، در چادر خود که در نزدیکی چادر Henselt واقع شده است، نشسته است. با او صحبت کنید و پاداشی برای تلاشهایتان از او بخواهید. چادر Dethmold را ترک کنید و به مسائل دیگر بپردازید.

بعد از انجام مأموریتی به نام The Eternal Battle به پایان فصل نزدیک می شوید. هنگامی که با Dandelion  ملاقات می کنید، او به شما می گوید که همدستانتان را در خانه ی کنار صخره ها ملاقات می کنند. شما باید به آنجا بروید.

رفتن به خانه ی روی صخره ها بدون اتفاق خاصی انجام می شود. وقتی وارد آنجا شدید، با گروه همدستانتان ملاقات خواهید کرد و سکانسی اجرا می شود. بعد از پایان این سکانس باید به اردوگاه برگردید.

طبق راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) با Roche به سمت اردوگاه بروید وقتیکه به چادرهای نیروهای ویژه رسیدید، گروهی از سربازان منتظر شما هستند. آنها را بکشید. سحر و جادو می تواند به شما کمک کند. هنگامی که آنها را شکست دادید، به سمت اردوگاه پیش بروید آنجا با نبرد دیگری مانند آنچه که پشت سر گذاشتید روبرو می شوید.

این سربازان را شکست دهید و سپس به رستوران ارتشی بروید تا سکانس دیگری اجرا شود. وقتی که این سکانس تمام شد مأموریت پایان یافته است و مأموریت جدیدی در دسترس قرار میگیرد: The Siege of Vergen.

ادامه توضیحات راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) 

The Blood Curse

طبق راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) در پایان مأموریت فرعی Prelude to War: Kaedwen با Henselt در چادرش ملاقات می کنید. بعد از این اتفاق از چادر خارج شوید و به سمت سربازانی که بیرون منتظرند بروید. Dethmold شما را به چادر خود می برد، آنجا با او گفتگوی طولانی خواهید داشت. در پایان این گفتگو مأموریت دیگری در دسترس قرار می گیرد.

به اطراف اردوگاه نگاه کنید و به سمت خارج دیوارها، به سوی Zyvik بروید. او از شما می خواهد دو مرد را که گمشده اند، پیدا کنید و به این ترتیب مأموریت فرعی the Lost Lambs آغاز می شود. این مأموریت را انجام دهید با این کار، چند نفر را در کنار ساحل جایی که جادوگر Sabrina اعدام شد، ملاقات خواهید کرد. آنها با شما درباره Visionary حرف میزنند، Visionary مردی است که در یک دره تنگ و عمیق، در جهت مخالف اردوگاه اصلی زندگی می کند. مردان را تا اردوگاه همراهی کنید و سپس به سمت دره تنگ و عمیق بروید، تا مأموریتی به نام The Path to Vision فعال شود. این مأموریت را با ملاقات با Visionary در اتاقش کامل کنید.

حالا باید در مورد آثار با ارزشی تحقیق کنید که فروشندگان، آنها را در رستوران ارتشی اردوگاه می فروشند. به آنجا بروید و با فروشنده صحبت کنید. بسته به اینکه چطور مکان اعدام Sabrina’s را جستجو کرده باشید، گزینه های بیشتری برای مکالمه خواهید داشت.

از فروشنده بپرسید که آیا از ارزش چیزهایی که می فروشد مطمئن است. همچنین باید در مورد نیزه Yahon’s که دلیل اصلی شما برای دیدن اوست، بپرسید. به او بگویید که آن را می خواهید، او از شما پول می خواهد. آنطور که دوست دارید پاسخ دهید. اگر آنچه که مرد می گوید را پرداخت کنید اطلاعات بیشتری در مورد آثار بدست خواهید آورد.

با توجه به راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) بعد از صحبت با فروشنده، وقت آن است که با Dethmold در چادرش در اردوگاه صحبت کنید. این کار را انجام دهید. اکنون می توانید به او توضیح دهید که برای پیدا کردن نیزه باید به طرف دیگر این سرزمین بروید. همچنین در مورد پودر بپرسید. Dethmold به شما چند ماده می دهد که می توانند به شما در رفتن به سمت دیگر و عبور از مه، که هدف بعدی شما است، کمک کند.

از چادر Dethmold بیرون و در یک سراشیبی سرازیر شوید. با Zoltan ملاقات کنید، او به شما در سفر به Vergen کمک می کند. اردوگاه را ترک کنید و به پایین تپه بروید و از دروازه های جلویی بگذرید و وارد دره تنگ و عمیق گرفته از مه شوید. هنگامی که از مه عبور کردید، به حرکت خود به جلو ادامه دهید. خود را در میدان جنگ خواهید یافت. سربازان و آتش، همه جا وجود دارند. هدف شما این است که از این منطقه بگذرید. با سربازان بجنگید، اما سعی نکنید همه آنها را بکشید. در عوض، به پیشروی ادامه دهید و سربازانی که لازم است را بکشید.

طبق راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) وقتی به طرف دیگر سرزمین رسیدید، سکانسی با حضور چند elves اجرا می شود. چون Zoltan در کنار شماست به شما کمک می کند تا به سمت بالا برود و به جایی برسید که در آن یک سکانس دیگر اجرا می شود و به شما در مورد تعدادی از کوتوله ها می گوید. Zoltan شما را به یک گذرگاه زیرزمینی راهنمایی می کند که به Vergen می رسد. اکنون می توانید مأموریت Death Symbolized و یا Hatred Symbolized را تکمیل کنید باید هر دو مأموریت را انجام دهید. همچنین مأموریت جدیدی به نام The Spear Of Destiny در دسترس قرار خواهد گرفت.

هنگامی که این ماموریت ها را تکمیل کردید، باید به سوی Henselt برگردید. از مه عبور کنید  (این یک مسیر مستقیم است که وارد میدان جنگ می شوید ولی نیازی به توقف و مبارزه با کسی ندارید) وقتی به سمت دیگر رسیدید سکانسی با Vernon Roche اجرا می شود. این سکانس مأموریت Where is Triss Merigold را بروزرسانی میکند سپس به طرف اردوگاه از طریق آیکون نشان داده شده بر روی صفحه نمایش می روید. سپس با Henselt در چادرش ملاقات می کنید.

به چادر بروید، Henselt را پیدا خواهید کرد. وقتی با او صحبت می کنید، او اصرار دارد تا فورا به جایی که سابرینا اعدام شد، بروید. با Henselt از روی یک تپه محل اعدام را نگاه کنید. او را دنبال کنید و وقتی به بالا میروید با او صحبت کنید. شما باید با شاه باشید تا اعدام اصلی مجددا اجرا شود.

با توجه به راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) اولا، به پادشاه بگویید که به او نیاز دارید تا یک دایره بکشید. پادشاه به منطقه مراسم می رود. حالا شما باید او را هدایت کنید. دستورالعمل های زیر را به دقت انجام دهید:

به سوی نان سنگی بروید

به سوی شمع های سیاه بروید

به سوی جمجمه بز بروید

به سمت درخت سوخته بروید

به سوی جسد کلاغ بروید

به سوی شیر ترش در کاسه سنگی بروید.

به سوی حلقه pixie بروید

راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم)
راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم)

وقتی که این دستورالعمل به درستی انجام شود، یک حلقه از پودر در اطراف تل هیزمی که Sabrina اعدام شده است، ظاهر می شود. پیش Henselt بروید، سپس به طرف تل هیزم بروید و زمانی که در آن محدوده قرار گرفتید، یک فوریت روی صفحه نمایش ظاهر می شود تا بتوانید از علامت Igni برای آتش زدن پودر استفاده کنید.

طبق راهنمای بازی The Witcher 2 (دهم) اشباح در اطراف شما ظاهر می شوند. حالا شما باید آنها را سرگرم کنید تا Henselt با روح Sabrina حرف بزند. باید به مدت طولانی مقاومت کنید تا نفرین Sabrina به پایان برسد. پس از آن، اشباح نمی توانند شما را احاطه کنند. Henselt شبح Sabrina را شمشیر میزند و مراسم (توسط شما) به پایان خواهد رسید. Henselt به شما می گوید که او را در چادرش ملاقات کنید. شما می توانید او را پس از تاریکی ملاقات کنید، و هنگامی که برخی از رویدادهای بازی را انجام می دهید. مأموریت به پایان می رسد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 12 =